free web hit counter Skocz do zawartości
speed201

San Med i dr Sandelewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mial ktos z Was robiony zabieg w SAN MED u dr Sandelewskiego ? Nie slyszalem o nim zadnych negatywnych opini... pozytywnych zreszta tez... Bardzo prosze o opinie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum był jakiś wątek chyba nawet kilka ale jak to zwykle bywa nie został dokończony. Cena bodajże 10 zł za graft. Ja bym nie ryzykował:) lysienie.info tam cos znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na starym forum był jakiś wątek chyba nawet kilka ale jak to zwykle bywa nie został dokończony. Cena bodajże 10 zł za graft. Ja bym nie ryzykował:) lysienie.info tam cos znajdziesz.

Tak widzialem gosc zrobil zabieg dodal foto zaraz po zabiegu... i na tym jego relacja sie skonczyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia na stronie kliniki nie powalają gęstością graftów moim zdaniem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem po zabiegu. Odrazdam..
Mozesz powiedzeiec cos więcej o co chodzi ? slaba gęstosc słaby odrost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zdecydowalem sie ze jednak potrzebuje HT wowczas nie mialem pojecia gdzie sa najlepsze kliniki I pierwsze co zrobilem bylo

wyszukiwanie za pomoca google kliniki w polsce ( gdyz uwazalem ze gdzie jak nie w polsce zrobia najlepiej )

 

skontaktowalem sie miedzy innymi z ta klinika I za moj przypadek twierdzili ze potrzeba ok 1000 do 1300 graf.

 

gdy odnalazlem to forum poczytalem troche I doszedlem do wniosku ze najlepsza opcja bedzie dla mnie BHR w brukselii

dowiedzialem sie ze moj przypadek potrzebuje 3500g. ( 3840 w praniu )

 

tak wiec roznica w diagnozie jest diametralna

 

oczywiscie dobrze ze mamy to forum I wielu chlopakow zna sie na rzeczy , pewnie dzisiaj bym sie wkur..... ze wydalem kase I cierpialem bez efektu koncowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mnie wyszło 3200 w fue w belgii, a u sandlewskieg i saifii wychodziło jakieś 1600 fgraftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny wspaniały wątek o polskiej klinice. Komentarz na zasadzie odradzam, bez konkretów bez zdjęć, pewnie również bez wizyty w klinice....

Turcja rządzi !!!

 

Tak swoją drogą jak piszecie o przeszczepie w Turcji 3000 - 4000 graftów to czy ktoś to liczył? Gęstość to jedno a ukrwienie mieszka po przeszczepie to zupełnie inny temat, nie można "sadzić" jeden na drugim bo to się nie przyjmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No jasne tak odpisać najprościej. Dzięki.

 

 

Jesli zadowala Cie efekt zapalek wbitych w gowno, to mozesz smialo robic w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do SanMed trafiłem nie posiadając żadnej wiedzy odnośnie transplantacji włosów. Nie korzystałem z opinii innych osób, nie czytałem na forach o co w tym wszystkim chodzi itd.. Poprostu znalazłem klinikę w internecie najbliżej mojego miejsca zamieszkania i umówiłem sie na wizytę. Doktor stwierdził ze 1200 grafów w zupełności wystarczy. Podczas zabiegu wykorzystał 1100. Jestem 4 lata po zabiegu i powiem tak: jeżeli to było 1100 grafów to zostało mi jakieś 200 w miejscach zabiegu, a jeżeli chodzi o gęstość to 5 włosów na cm2

 

Mam gdzieś od niego płytkę ze zdjęciami z zabiegu, ale muszę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny wspaniały wątek o polskiej klinice. Komentarz na zasadzie odradzam, bez konkretów bez zdjęć, pewnie również bez wizyty w klinice....

Turcja rządzi !!!

 

Tak swoją drogą jak piszecie o przeszczepie w Turcji 3000 - 4000 graftów to czy ktoś to liczył? Gęstość to jedno a ukrwienie mieszka po przeszczepie to zupełnie inny temat, nie można "sadzić" jeden na drugim bo to się nie przyjmie...

Zrób w Polsce i pokaz wszystkim ze sie mylą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny wspaniały wątek o polskiej klinice. Komentarz na zasadzie odradzam, bez konkretów bez zdjęć, pewnie również bez wizyty w klinice....

Turcja rządzi !!!

 

Tak swoją drogą jak piszecie o przeszczepie w Turcji 3000 - 4000 graftów to czy ktoś to liczył? Gęstość to jedno a ukrwienie mieszka po przeszczepie to zupełnie inny temat, nie można "sadzić" jeden na drugim bo to się nie przyjmie...

Zrób w Polsce i pokaz wszystkim ze sie mylą

 

 

Popieram, dostaniesz 700 graftów, zapłacisz 20 tysięcy i spierdalaj pan


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...