free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy cynk najlepszy, sprawdzony, jaki stosujecie? Ma to wgl jakies znaczenie, czy co sie trafi w aptece bedzie dobre?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedni mówią, że siarczan jest najskuteczniejszy, inni, że chelatowy ma lepszą przyswajalność. Poszukaj badań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś sobie badania na poziom cynku, być może nie musisz suplementować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno co 2 facet, jak mówią badania ma niedobory cynku.

Nic dziwnego skoro wraz z wytryskiem tracimy minimum 1/3 dziennego zapotrzebowania. Jak dla mnie to każdy powinien go stale suplementować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że siarczan wychodzi chyba jednak taniej nieco np. zincteral.

 

Co istotne, jak jest napisane na ulotce, należy go przyjmować 2 godziny po posiłku. Jest tam wypisanych wiele substancji, które zmniejszają jego przyswajalność, nawet pieczywo pełnoziarniste. Ciekawe, ciekawe, niewykluczone, że z każdym suplementem, kluczem do sukcesu jest jego odpowiednie przyjmowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sęk w tym że nie zawsze piszą kiedy przyjmować. Ja biorę obecnie mnóstwo witamin i elemntów: cynk, selen, wit c, paba, biotyna, kolagen. Biorę zawsze po posiłku w jedną garść i popijam. Po posiłku dlatego żeby nie obciążać żołądka. Acha jesczcze wcześniej biorę osłonówkę hepatil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba źle robisz. Doczytaj na receptach czy są wskazówki jak to brać. Bo nic nie dadzą kapsułki jeśli nie zostaną przyswojone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ostatnio kupiłem Loma Vital, płyn, żelazo + cynk, 500 ml. Gdzieś słyszałem, że wersja płynna jest dobrze przyswajalna.

 

Z tym, że chciałem też żelazo, którego często brakuje w naszych dietach (też ma wpływ na włosy).

 

PS. Sam link wkleiłem tylko dla przykładu, bo łatwo można znaleźć taniej niż w aptece DOZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba źle robisz. Doczytaj na receptach czy są wskazówki jak to brać. Bo nic nie dadzą kapsułki jeśli nie zostaną przyswojone

 

no ale wspominałem już że jak nie jest napisane kiedy przyjmować to przyjmuję po posiłku.

 

Pytanie czy tam gdzie jest napisane że brać podczas posiłku to koniecznie musi być podczas czy może być po ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Sorry ale nie chcę niczego reklamować, po cholere mają później złowierczo bulgotać na mnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...