free web hit counter Skocz do zawartości
Maciej233

Maciej233 - dziennik

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie lepiej zrobić mieszankę raz w tygodniu niż raz na dwa miesiące . Świeża mieszanka jest zawsze pewna , a dwumiesięczna ...................... ???

 

Jeśli ktoś używa pojemników np. po Loxonie , to najlepiej jest wlać gotowe Ru do atomizera bezpośrednio przed aplikacją . Nie trzymać gotowego Ru w atomizerze . Od tego jest szkło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Boże te 2 gramy to Ci przy normalnym stosowaniu (2-3 ml dziennie) nie straczy na wet na miesiąc, a Ty chcesz to dzielić? RU rozmieszane może stać ponoć sześć miesięcy, ale większość robi mieszanki miesięczne dwumiesięczne, ludzie co im się nudzi robią co 2 tygodnie.

 

Spokojnie, domowie jesli bedzie trzeba. Po prostu w danym momencie miałem chwilowy brak kasy.

Ale z ciekawosci musze obliczyc na ile to starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na anagenic sprzedają ru gotowe działające 6 miesięcy. Pierwsze poradniki o ru mówiły o mieszankach na 6 miesięcy. Na dwa spokojnie, raz na tydzień to dla mnie szaleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej aplikacji RU w KB.

 

Przyznam, że martwiłem się jak to będzie z aplikacją rano czy włosy nie będą tłuste, mokre itp. ale okazuje się, że pojazd bardzo szybko się wchłania. Po chwili skóra jest już sucha.

Konsystencje mogę porównać do neogenica, którego kiedyś używałem, czyli zwykła ciecz, może minimalnie gęściejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...