free web hit counter Skocz do zawartości
darek2021

REVITA Szampon 100ml na łysienie / wspomaga porost włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zakupem szamponu REVITA Szampon 100ml na łysienie / wspomaga porost włosów, który niby pomaga w łysieniu androgenowym. Czy ktoś stosował ten produkt i na prawdę pomaga czy to jest po prostu wyrzut kasy? Przyznam że stosuje aktualnie Propecię od 15 dni dokładnie. Proszę o opinie.

Podaje także link do produktu http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDsxNzIwMT ... s%3D&dac=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu wyrzut kasy, jak każdy szampon "na łysienie".

Revita znana nam jest z resztą od lat i wielu już ją testowało.

 

Kup zwykły szampon + coś z ketokonazolem (Nizoral, Zoxin-Med).

Ketokonazol jako chyba jedyna substancja w szamponach, coś tam pomaga na łysienie, ale słabo - porównywalnie do minoxidilu 2%.

Jednak cena o wiele wiele niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za info bo już miałem ten szampon kupić a wiadomo nie jest tani. Mimo wszystko dużo ludzi wierzy we wszystkie reklamy tych szamponów i kupuje a wiadomo rezultatów żadnych nie ma jest tylko niepotrzebny wydatek pieniędzy. Ze swojej strony dodam tylko że odradzam stosowania takich szamponów jak SZAMPON HR3 Matrix wypadanie włosów i łysienie Kod oraz Dixidox de luxe intense szampon 3.1. Po dłuższym stosowaniu przeze mnie Dixidox de luxe intense szampon 3.1 to strasznie włosy wypadają i swędzi skóra głowy.

 

Po prostu wyrzut kasy, jak każdy szampon "na łysienie".

Revita znana nam jest z resztą od lat i wielu już ją testowało.

 

Kup zwykły szampon + coś z ketokonazolem (Nizoral, Zoxin-Med).

Ketokonazol jako chyba jedyna substancja w szamponach, coś tam pomaga na łysienie, ale słabo - porównywalnie do minoxidilu 2%.

Jednak cena o wiele wiele niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuja ludzie takie szampony. I inne cuda wianki reklamowane w TV itp, ze później nie opłaca się tworzyć skutecznego leku. Bo przecież łatwiej stworzyć "kosmetyk" który nie szodzi i jednocześnie nie działa, a jak nie działa, to następny pod nowa nazwa z ibiszem w reklamie. I tak biznes się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na przykładzie DX2 - totalna tragedia. Kiedyś dawno temu kupiłem ten szampon to od razu po pierwszym użyciu wyrzuciłem. Przeczytałem wiele postów na temat tego szamponu i wszystkie negatywne. Wiadomo natomiast że to reklama i im się to po prostu opłaca bo jeden, drugi, trzeci itd. kupi i tak się biznes kręci. Szkoda tylko że prawo w Polsce takie jest i nic nie można zrobić na producenta takich kosmetyków. Ze sprawdzonych sposobów na łysienie z tego co wiem to Finasterd (Propercja), RU58841 ( tylko nie wiem gdzie to kupić), Minoksydyl i przeszczep włosów. Czy znacie jeszcze może 100 % sposoby na łysienie androgenowe ? ? ?

 

Kupuja ludzie takie szampony. I inne cuda wianki reklamowane w TV itp, ze później nie opłaca się tworzyć skutecznego leku. Bo przecież łatwiej stworzyć "kosmetyk" który nie szodzi i jednocześnie nie działa, a jak nie działa, to następny pod nowa nazwa z ibiszem w reklamie. I tak biznes się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na łysienie nie działa, bo nie działa, ale przynajmniej mnie nie swędzi głowa, jak to miało miejsce stosując inne szampony, no i też nie wysusza. A to dla mnie duży plus, natomiast w kwestii łysienia to wiadomym i oczywistym jest, że nie działa.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łysienie androgenowe to tylko Nizoral i Ketoxin Forte oba posiadają składniki o udowodnionej skuteczności in-vivo.


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Nizoral to tylko na łupież dobry. A powiedzcie mi jeszcze można np. stosować Nizoral dwa razy w tygodniu i dwa razy w tygodniu inny szampon z SEPHORA tak też przeciw wypadaniu włosów ?

 

Na łysienie androgenowe to tylko Nizoral i Ketoxin Forte oba posiadają składniki o udowodnionej skuteczności in-vivo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral jest jedynym udowodnionym szamponem na łysienie, nie tylko na łupież, ja osobiście stosuję co drugi dzień. Jest bardzo dobry na łojotok. Nawet lepiej jak będziesz stosował cos na przemian bo keto codziennie to nie najlepsze wyjście. Stosuj szampony które mają jakieś składniki przebadane pod kontem łysienia (kofeina, pirokton olaminy) ja cisnę Ketoxin Forte.


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pewnie na łysienie nie działa, bo nie działa, ale przynajmniej mnie nie swędzi głowa, jak to miało miejsce stosując inne szampony, no i też nie wysusza. A to dla mnie duży plus, natomiast w kwestii łysienia to wiadomym i oczywistym jest, że nie działa.

 

Zgadza się, koledzy chwalili pod tym względem. Pytanie czy to warte tej ceny. Moim zdaniem nie.

 

Na wysuszoną skórę: aloes, olejek jojoba lub olej z emu

Na zniszczone włosy: olej rycynowy lub ew jakaś odżywka - np nanogen (choć to droższa impreza)

Na nużeńce: olejek z drzewa herbacianego

Na grzyby, drożdżaki: Nizoral (krem/szampon), Daktarin (krem) lub Terbinafina (najsilniejsza)

 

Szampon - tylko do mycia. Ja używam Ketoxinu, wcześniej używałem Nizax Med. Z obu jestem zadowolony. Ketokonazol można dodać do kuracji, ale warto mieć na uwadze, że od Nizoralu tańszym szamponem z ketokonazolem jest Zoxin Med.

 

Naprawdę nie warto jednak przykładać wagi do szamponu, bo to strata czasu i pieniędzy. Szampon na łysienie jeszcze nikomu nie pomógł (poza reklamami), może poza Nizoralem. Ale i Nizoral ma naprawdę umiarkowane działanie, które samo w sobie będzie niemal nieodczuwalne (bez innych składników kuracji jak choćby finasteryd, dutasteryd, czy RU 58841).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można gdzieś w Polsce kupić RU 58841 ? Jak to się w ogóle stosuje ?

 

Naprawdę nie warto jednak przykładać wagi do szamponu, bo to strata czasu i pieniędzy. Szampon na łysienie jeszcze nikomu nie pomógł (poza reklamami), może poza Nizoralem. Ale i Nizoral ma naprawdę umiarkowane działanie, które samo w sobie będzie niemal nieodczuwalne (bez innych składników kuracji jak choćby finasteryd, dutasteryd, czy RU 58841).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...