free web hit counter Skocz do zawartości
SOAD

Mam 19 lat a od 4-ech już łysieje (geny)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem tu nowy i całkiem przypadkiem trafiłem na to forum, problem mam opisany w temacie, dużo stresu + geny + różne choroby sprawiły, że mam przerzedzone, cienkie i słabe włosy, jedzenie galaretki już nie pomaga (żelatyna naturalna - najzdrowsza i najskuteczniejsza wg Dermatolog z Wrocławia), niedługo wybieram się na przeszczep włosów metodą SAFER lecz wiem, że te nieprzeszczepione włosy mi później i tak wypadną bo w mojej rodzinie od pokoleń faceci łysieli jak trawa po napalmie, po szamponach typu DX2 jeszcze bardziej mi wypadały włosy, Seboradin (wcierany) nie zmieniał praktycznie nic, jedyne co mi pomagało to uwaga - legalna w holandii roślinka, bez ściemy teraz piszę, niestety lata lecą i się wyrasta z zabaw, sytuacja dalej się pogarsza... Nie wierzę w chemioterapię, pół rodziny mojej pracuje w służbie zdrowia i wszyscy jak jeden mąż mi mówią, że nie ma większej trucizny niż medikamenty czy suplementy diety, które niekoniecznie muszą działać, zwłaszcza na gen, który za wszystko odpowiada, dlatego sięgam po naturalne metody, których poszukuję, jeśli ktoś coś wie to chętnie wkręcę się w temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę forum. W Polsce robienie przeszczepu to ryzykowna sprawa, ile graftów Ci powiedzieli ? I druga sprawa to to,że łysienie będzie dalej postępować, więc najpierw je zatrzymaj.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam się tutaj kogoś o porady, a planuję ok 200-300 obecnie by zagęścić kudły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pytam się tutaj kogoś o porady, a planuję ok 200-300 obecnie by zagęścić kudły

Poczytaj forum, jak bedziesz gotowy zacznij zadawac pytania:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie najgłupsza rzecz jaką zrobisz i kiedyś gorzko pożałujesz. Jeśli masz spoooory donor, 100tys zł i sytuacja na głowie nie pogorszy się jakoś tragicznie (w co wątpię, gdyż zaczałes lysiec bardzo wczesnie), to mooooze bedzie ok, a kliniki pewnie polecą Ci finasteryd, to za x lat skonczysz jako lysiejacy w kratkę + impotent i wtedy sobie pomyślisz "po co mi to bylo" (: Oczywiscie tak nie musi sie stac, to tylko czarny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opisujecie mi rezultat przeszczepu a później pytacie o to gdzie chcę to robić? Coś tu nie halo albo ktoś tu ma ból do sknoconych zabiegów, ja znam kobietę, która wykonała przeszczep mojemu koledze i jest w porządku, a jak stracę płodność to kij z tym - przynajmniej dziecko nie będzie musiało sie martwić łysieniem a ja oszczędzę kasę na kolejne eksperymenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce nie robi sie przeszczepow. Traktuj to jak aksjomat. Chyba, ze chcesz zostac kaleka - droga wolna. Polscy chirurdzy powinni skonczyc w pierdlu za masakrowanie donoru i bardzo slaba gestosc.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z czystej ciekawości. Po za tym 200-300 graftów? co ty chcesz tym zagęścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pytanie z czystej ciekawości. Po za tym 200-300 graftów? co ty chcesz tym zagęścić? [emoji14]

Pasuje na brwi, bo nawet na bliznę po stripie to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie ile mam włosów i też komentujecie od góry Dobra, widzę, że na tym forum nikt nic nie wie a tylko zniechęca bo usłyszał lub trafił na jakiegoś fejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To cytat ze stronki o przeszczepach: " Gęstość włosów niełysiejącego mężczyzny w wieku 30 lat zamyka się w granicach 60-80 jednostek folikularnych(graftow)". Z tego kolego wynika, że 200-300 graftami możesz dobrze pokryć ok 5-6cm2. Nie ma co się tutaj oburzać, tylko raczej podziękuj , że chlopaki wyposażają Ci w taką wiedzę. Skorzystaj z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do mnie też nie docierało to wszystko, aż prawie sam na własnej skórze się nie przekonałem. Przed zabiegiem Chirurg z MH wprost mi powiedział, żebym się nie spodziewał cudów, bo gęstość będzie słaba i nie będę raczej zadowolony. Chwała mu za to, że nie chciał mnie po prostu oskubać z hajsu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Przed zabiegiem Chirurg z MH wprost mi powiedział, żebym się nie spodziewał cudów, bo gęstość będzie słaba i nie będę raczej zadowolony.

 

Haha jaka szczerość chirurga


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech robi ten peszczep, pewnie jest natomiast to, że kolejny to już będzie 2-3k ( : 300 graftów to jest 3/4 gęstej brwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...