free web hit counter Skocz do zawartości
Gość viking

Propecia skutki uboczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zbiorczy wątek jest pełny chaosu, dlatego chciałem zapytać doświadczonych o dalszy sens stosowania fina. Stosuje go nieprzerwanie od dwóch lat razem z minoxidilem w proporcji 5%. Efekty powiem są zadowalające, odzyskałem 80% włosów, zakola prawie są niewidoczne jest tylko jedno ale. Od 2-3 miesięcy skutki uboczne przybrały na sile a dokładniej mówiąc brak ochoty na sex, niepełny wzwód, ciągłe zmęczenie, drzemki w ciągu dnia normalnie nie idzie z tym żyć. Chciałbym zrobić przerwę w braniu fina lub zmienić na dutasteryd lub Procerin. Poradzi mi ktoś co robić? Obawiam się że jak porzuce fina i przeniosę się na słabsze specyfiki efekt prześwitującej fryzury powróci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmęczenie może być od fina jak i od minoxa lub od obu.

Dutasteryd z grubsza działa tak samo jak fin, więc tu niewiele się poprawi (w sensie libido).

Pozostaje ci RU lub CB.

 

Procerin'em się nawet nie ośmieszajmy, bo jest niewiele więcej wart od mąki ryżowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku porównującym finasteryd i dutasteryd była dyskusja porównująca skutki uboczne oraz tabela, która je przedstawiała. Dutasteryd miał je powodować minimalnie rzadziej. Viking a jak z Twoim nastrojem ? Mnie fin odbierał chęć do życia, powodował że problemy zaczynały mnie przerastać, nie miałem chęci do działania. Czytałem że dut też pogarsza nastrój. Ciekawy jestem czy w takim stopniu jak fin ? Pytałem o to w którymś wątku, ale nikt nie odpowiedział. Zacząłem go zażywać zamiast fina, myśląc że uniknę tych skutków ubocznych. Miałem przerwę od jakiegokolwiek blokera, która spowodowała minimalną poprawę samopoczucia, ale teraz dalej nie jestem tym tryskającym energią i optymizmem chłopakiem, co kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

dziś z rana zauważyłem podczas brania prysznica lekkie zgrubienie na mosznie, nie boli raczej swędzi jak się to dotknie, wielkość ziarenka grochu dość twarde, czy to możliwy efekt uboczny finasterydu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czytałem o skutkach ubocznych fina, ale o takim nigdy nie słyszałem, więc raczej nie. Poczytaj na anglojęzycznych stronach. Tam jest znacznie więcej na temat uboków niż tutaj, ale raczej jest to niezwiązane z finem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był chyba pryszcz choć nie pamiętam kiedy ostatnio w tych rejonach go miałem , wycisnąłem dziada - był mega wielki, czekam aż sytuacja się unormuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...