free web hit counter Skocz do zawartości
advercik

19 lat i spore zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Może dzięki finowi zrozumie, że włosy to najmniejszy problem u faceta :P No ale niech się chłopak uczy na błędach. Branie fina to kwestia czasu kiedy pojawią się skutki uboczne, mogą to być 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 lata, nawet 10 lat, lottery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dodaj do loterii dla uczciwości, że mogą się też nie pojawić skutki uboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem, moze w przyszlosci zmienię fina na ru, ale trochę to kosztuje i te wcieranie mnie zniechęca. Lekki spadek libido mi nie zaszkodzi, jeśli będzie coś poważniejszego to sobie odpuszczę. Jakie badania kontrolne nalezy porobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było to takie proste, że odpuścisz i wszystko wraca to nie byłoby problemu, gorzej jeśli nie wróci. Oczywiście to jest tylko opcja, może wrócić(zazwyczaj tak jest), a może nie wrócić, ale jak to się mówi, nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Bierzesz silny steryd, który blokuje produkcję 70% DHT, czyli silniejszej wersji testosteronu, takie coś nie może obejść się bez echa w organizmie, lista skutków ubocznych fina jest długa, możesz mieć problemy ze snem, możesz być zmęczony, ginekomastia i wiele innych. W najlepszym przypadku MOŻE nic Ci nie będzie, w najgorszym możesz skończyć jako łysy impotent z cyckami, insomnią. Po prostu powinieneś znać ryzyko, ludzie tu zbyt lekko podchodzą do polecania fina, a Ty masz 19lat i dlatego Ci to pisze, 30-40 latek moglby sie bawic, majac rodzine i dzieci, a Ty nie wiesz jak skonczysz (nawet bezplodnosc), dlatego warto dobrze przemyslec tą decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu : Ty człowieku w wieku 19 lat bierzesz się za finasteryd ? Postradałeś zmysły ? To może od razu się wykastruj ? W takim wieku to żadne finasterydy, dutasterydy, RU czy inne świństwa (bądź co bądź to są mocne leki chemiczne) nie powinny wchodzić w rachubę. Dobry środek niechemiczny to revivogen wcierka i to mógłbyś sprobować. Powinno bardziej pomóc niż sam minoks, Neogenic czy Chronostim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakims temacie pisał o braniu fina 21 latek, w tamtym temacie takich. obelg nie zauważyłem

 

Tak pół żartem - miałeś mniej szczęścia (lub więcej), ze się Tobą zainteresowali i padło właśnie na Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich obelg ? To raczej dobra rada, że Twoje zdrowie jest ważniejsze niż włosy. 21 lat to też bardzo młody wiek, ale mimo wszystko 19 wiosen to w rozwoju człowieka inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kiedyś panowało przekonanie, że od 21 lat można już pełni bezpiecznie brać fina i może niektórzy dalej tak uważają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakims temacie pisał o braniu fina 21 latek, w tamtym temacie takich. obelg nie zauważyłem

 

hehe potwierdzam, biore, slabo dziala ale zyje i ubokow nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

advercik

Pytałeś się o badania. Przed braniem FIN'a sugeruje się zazwyczaj zrobienie badania na antygen PSA - ponieważ fin może fałszować późniejsze wyniki tych badań.


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proscar dzielony na 5 części biorę już 2 tygodnie + 1tab prostatanu. Na razie żadnych uboków nie doświadczyłem, a co do efektów trudno powiedzieć. Wydaję mi się, że włosów trochę mniej wypada. Chcę dodać minoxa do kuracji. Tzn chcę go lać tylko na zakola, na ten mały meszek. Myślę, że warto spróbować.

Mam do wyboru loxon 5%, lub kirkland 5%, który produkt wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już kirkland 5%

Od poniedziałku będę go stosował na linię.

Co do proscaru, wydaję mi się, że libido troszkę spadło.

Nie lepszym rozwiązaniem byłoby zamienić tabletki revalid na cynk i biotynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fina juz stosuje 2 tyg. Faja troche zmiekla, wydaje mi sie ze sutki zczerwieniały. Od jutra zaczne stosowac cynk puritan 50 mg, moze to zlagodzi.

Czy jest szansa ze su po jakims czasie mina?

Co do wlosow, chyba latwiej je wyrwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szansa jest, ale jest też szansa że się nasilą. Nie da się jednoznacznie stwierdzić. Ale jeśli skutki uboczne wystąpiły już po 2 tygodniach to nie wróżę pozytywów (przypomnę ze mnie dotknęły dopiero po 12-18 miesiącach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych sutków nie jest pewny, nie pamiętam ich ze stanu przed, mogłem zrobić jakieś zdjęcie dla porównania. Na drugi problem, może ten cynk coś pomoże. Na razie kontynuuję kurację i czekam na poprawę. Co do wypadania to chyba nie powinienem się obawiać, bo gdzieś przeczytałem, że jak wypadają na początku stosowania, tzn że on działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitoruj organizm caly czas. Mozesz zle reagowac na fina, ale rownie dobrze moga byc to uboki wstepne, ktore mina za jakis czas (i kiedys powroca ;d).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne rzeczy sie dzieja. Wczoraj dostalem jakies grypy oraz czuje lekki bol pod jedna pacha. Mam nadzieje ze jest to zbieg okolicznosci.

 

Raczej zbieg okolicznosci, wirus panuje wszedzie teraz, sam grypy sie dorobilem a na RU jestem od ponad roku wiec nie ma co na niego zwalac tego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore fina juz prawie miesiac. Po tygodniu mialem pierwsze uboki i to nie do zaakceptowania. Na szczescie juz przechodza, ale

martwi mnie jeden. Mianowicie te suty jednak sie zmienily, tak jakby sie otluscily. Nie wiem czy to przejdzie czy sie nasili. Ktos mial cos podobnego?

Znalazłem starszy temat, gdzie Lion podał link do tematu łagodzenia skutków ubocznych.

 

Nolvadex, Clomid, Letrozole, Clomiphene, Tamoxifen, Raloxifene.

Myślicie, że warto zaatakować te sutki jakimś powyższym środkiem? Na razie to chyba lipo jest, brodawka zrobiła się miękka. Jak to zwalczę i nie odstawię fina, to ten ubok powróci?

Od dziś biorę witaminę b6 300mg, ale nie nastawiam się na sukces.

Czy warto najpierw porobić jakieś badania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zacznie zanikać penis i zostaniesz modelką Dolce and Gabbana (czy jak to się pisze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...