free web hit counter Skocz do zawartości
MojeFajnyWuosy

Brodowa Kuracja, śliwki i Figi, Retin-A + Minoxidil?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem po zagranicznych forach i natknąłem się na informacje, że Retin-A + minox daję całkiem pokaźne rezultaty. Sam minox w pewnych przypadkach powoduję niesamowite a wręcz spektakularne zagęszczenia całkowicie gładkiej twarzy co zresztą widziałem udokumentowane na wielu fotorelacjach początkujących brodaczy. Spotkałem się także ze stosowaniem derma rollera w celu zwiększenia absorbcji minoxa i retina-a na twarzy.

Oczywiście to jedynie stymuluje 'przyśpieszenie' działania genów. Z pustego i salomon nie naleję.

 

Chciałbym tym samym zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych użytkowników tego forum czy taka kuracja ma sens i w jaki sposób można złagodzić działanie w/w składników na buzi? Czy emu oil łagodziłby wysuszoną skórę i byłby jedyną alternatywą, czy prosty krem nivea spełniłby sam te zadanie?

 

Dodam, że Retin-A stosowałbym także na pojawiające się na mojej buzi od czasu do czasu syfy, dwie pieczenie na jednym ogniu - rzekłbym nieskromnie.

 

Co jeszcze moglibyście polecić, by przyśpieszyć przyrost a także zwiększyć gęstość włosów na twarzy? Po głowie chodzą mi jeszcze tylko kapsułki kapsaicyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że środki brane wewnętrznie hamują DHT (fin/dut) a inne używane miejscowo (RU,CB,minox) działają...miejscowo? Widzisz gdzieś tam konflikt interesów?

W takim przypadku mógłbym trzymać włosy i boostować zarost aż do momentu, kiedy byłby satysfakcjonujący.

 

A druga sprawa, co z Retin-A? To chyba ostatni po minoxie poważnie działający środek. W sumie ostatnim bastionem są tylko biotynki witaminki, ale czy one poprawiają włosy na twarzy?

W żadne stymulatory DHT, prócz wysiłku fizycznego, nie zamierzam się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...