free web hit counter Skocz do zawartości
Gość kaw

getFUE, listopad 2014, 4000 graftów FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ile zabuliłeś za tatoo i gdzie robiłeś ?

Jedyny minus to częste obcinanie włosów

 

robiłem u Pana Rafała Borzeszkowskiego, wolałbym nie podawać ceny.

Nie jest to taki duży problem, w końcu zęby myje się częściej

 

-- 02 sty 2016, 21:18 --

 

Nie chciałeś przy okazji wydziarać miejsc po graftach w donorze ?

 

miałem robione wszystko, ale strasznie dużo ich było. Dlatego myślę o 4 sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na podstawie tych zdjęć wygląda to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep - zbyt duży miałem obszar do pokrycia + słaby donor (70-80 cm2), dlatego brak rewelacyjnych efektów. Nie polecam jak ktoś ma jasne włosy + słaby/średni donor (poniżej 90) + koronę i górę - wg mnie nie będzie zadowalających efektów.

 

I właśnie to pisząc o blondynach w swoim "poradniku" miałem na myśli. Szkoda, że to Ty musiałeś stać się forumowym dowodem zasadności tej teorii. No, ale migdał wie o czymś o czym my nie wiemy, według niego każdy blondyn to przynajmniej setka w górę.

 

Teoretycznie nie musisz chodzić ścinany na pałę. To co razi jako łysina, to to co przebija spod spodu. U ciebie nic nie będzie przebijać, więc praktycznie niemal każda fryzura do 2-3cm wchodzi w grę. Czyli strzyżenie nie częściej niż raz na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach dobrze to wygląda.Jak twoim zdaniem wygląda to w rzeczywistości?

czy osoby trzecie widzą, że coś było robione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Teoretycznie nie musisz chodzić ścinany na pałę. To co razi jako łysina, to to co przebija spod spodu. U ciebie nic nie będzie przebijać, więc praktycznie niemal każda fryzura do 2-3cm wchodzi w grę. Czyli strzyżenie nie częściej niż raz na miesiąc.

 

Tylko, że jak już przyzwyczaiłem się do łysej pały (0,5 mm) i dla własnej wygody nie chcę zmieniać "fryzury". Wolę mieć iluzję gęstych włosów ogolonych na zero niż 5 włosów na krzyż, które po godzinie od umycia są już tłuste. Aktualnie golę się maszynką do włosów (bez nasadki) raz na 2-3 dni i zajmuje mi to maks. 5-10 minut. Po goleniu już się niczym nie martwię, biorę prysznic i po 2 sekundach mam suchą głowę. Ogromny pozytyw to taki, że od razu mogę wyjść na ulicę.

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać jak zapuścisz trochę włosy.

 

Przy długości powyżej 1-1,5 mm nie wygląda to już tak dobrze. Ujdzie w tłoku, ale z bliska widać różnicę pomiędzy mikro a włosami.

 

na zdjęciach dobrze to wygląda.Jak twoim zdaniem wygląda to w rzeczywistości?

czy osoby trzecie widzą, że coś było robione?

 

Przy 0,5 mm wygląda to naprawdę dobrze i ja nie jestem w stanie rozpoznać mikro od włosów. Bardziej widać ślady na donorze, które zostały po przeszczepie (miałem tam robioną mikro, ale było od groma "blizn", które trzeba było "pokryć").

 

Nikomu nie mówiłem, że miałem mikropigmentację i nikt mi nic nie powiedział. Są osoby w rodzinie, pracy które łapię jak spoglądają na mój czubek głowy i mają zdziwione miny, że mam gęściejsze włosy (tylko to są moje domniemania). Nikt z nich nie zwrócił mi uwagi, że mam "pomalowaną" głowę lub "dziwnie" wyglądam.

W komunikacji miejskiej jak ktoś stoi mi nad głową, nie jest zainteresowany patrzeniem na moją łysą pałę (co w przypadku nanogenu nie raz miało miejsce) - domniemam, że z powodu tego, że naturalnie to wygląda.

 

Mógłbyś wrzucić zdjęcia w dużej rozdzielczości przy mocnym świetle?

 

Niestety nie mam innego aparatu niż ten w telefonie i może się to wydać dziwne, ale w mieszkaniu nie mam mocniejszego światła (dlatego próbowałem zrobić zdjęcie przy świetle dziennym). Zdjęcia są zrobione od razu po goleniu (stąd te zaczerwienienia), ostatnie jest ze zbliżeniem. Z lupą na pewno można zobaczyć różnicę, ale gołym okiem... cóż, wszystko zależy od człowieka i wiedzy o łysieniu/mikropigmentacji... czyli przeciętnemu Kowalskiemu nie przyjdzie do głowy, że można "tatuować" głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i problem z glowy. Gratuluje odwagi i dobrego efektu. Najwazniejsze, ze jestes zadowolony, bo o to w tym wszystkich chodzi!

A tak w ogole ostro szedles w temacie i nie poddawales sie, osiagnales swoj cel- jedynie zastanawia mnie czy widzac "efekt "zabiegu ht(wiadomo spory obszar do pokrycia cudow nie moglo sie zdzialac) wciaz bys sie na niego zdecydowal czy od razu poszedl w mikro??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAW świetna relacja dużo odpowiedzi na pytania , dużo własnych przemysleń z doswiadczeń .

i szczerze wygląda to mega dobrze jakbys mógł wrzuć zdjęcie zaraz po ogoleniu głowy na 000.

 

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i problem z glowy. Gratuluje odwagi i dobrego efektu
Dzięki
zastanawia mnie czy widzac "efekt "zabiegu ht(wiadomo spory obszar do pokrycia cudow nie moglo sie zdzialac) wciaz bys sie na niego zdecydowal czy od razu poszedl w mikro??
na koronie widzę przeszczepione włosy' date=' ale obszar jak napisałeś był spory, więc dobrego efektu wizualnego nie ma. Są one grubsze, ciemniejsze od reszty i są umiejscowione jak wir.Szkoda tylko, że jest ich zbyt mało.

 

Z doświadczenia, które teraz mam to na pewno zrezygnowałbym z HT. Głównie z uwagi na brak zauważalnego efektu, koszty, wyeksploatowany donor. Z drugiej strony znam siebie i wiem, że jakbym się nie zdecydował to do teraz żyłbym iluzorycznym przekonaniem, że 4 tyś graftów sprawią, że efekt będzie na tyle dobry, że będę z niego zadowolony. Teraz już wiem - u mnie obszar do pokrycia czubka głowy był za duży i temat HT powinienem odpuścić. Nie żałuję jednak HT, ponieważ sprawdziłem i ten temat uważam za zamknięty.

 

KAW świetna relacja dużo odpowiedzi na pytania , dużo własnych przemysleń z doswiadczeń .

i szczerze wygląda to mega dobrze jakbys mógł wrzuć zdjęcie zaraz po ogoleniu głowy na 000.

 

z góry dzięki.

 

Dzięki,

 

nie golę głowy na zero, używam maszynki do strzyżenia włosów bez nakładki (0,5 mm). Zdjęcia, które umieściłem są właśnie od razu po goleniu. Może to dziwnie zabrzmi, ale na zero mi nie pasuje - imitacja ogolonych głosów na 0,5 mm jest do przyjęcia (na prawdę widać różnicę pomiędzy 0 a 0,5 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za ot

kaw możesz zerknąć do swojej skrzynki wysłałem Ci wiadomość i nie wiem czy dostałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...