free web hit counter Skocz do zawartości
robson15

Golarka/trymer goląca prawie na gładko i trymer do brody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś jest obeznany w temacie i może polecić golarkę/trymer do golenia głowy wręcz na gładko i jednoczesnego przycinania brody.

Czy coś takiego można dostać?

Dobrze jakby można było także przyciąć brodę i był duży zakres ustawienia długości.

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo tnie trymer i nakładki? Nie podrażnia skóry ani nie rwie za włosy? Zależy mi na takim przynajmniej tygodniowym zaroście

Rozglądałęm się za takim uniwersalnym trymerym/golarką do brody i głowy i chyba najkrótsza długość wynosi 0.4 mm w tej:

 

http://www.ceneo.pl/26946161#tab=spec

 

Pozostaje golenie głowy za pomocą maszynek lub żyletka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w tej co ja uzywam jak nakładasz koncówkę od trymera to masz do wyboru 0,5-1,5-2,5-3,5-4,5mm a tnie dobrze, nie narzekam

 

-- 07 cze 2015, 15:24 --

 

a głowę możesz też przecież tym zgolić prawie na gładko bo 0.5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam dłuższy czas rozglądałem się nad jakąś golarką. Wybór padł na braun cruzer 6 beard & head za 170zł z wysyłką. Ma całą masę pozytywnych opini. W zestawie są 2 nakładki jedna z regulacją od 1-10mm i druga od 10 do 20. Ja się golę na 3 mm i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Phillips byłby dobry gdyby nie skok regulacji co 1 mm a nie 0.5. Myślę nad tym http://www.ceneo.pl/22577946 Tylko nie pokoi ta nakładka która wygina się pod naciskiem i nie strzyże co te 0.5 ale np 1 mm.

Jak nie widać różnicy między 0.5 a 1.0 to może lepiej wziąć tego Multigrooma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...