free web hit counter Skocz do zawartości
kurcze

Czy jest sens myśleć o przeszczepie przy NW7?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Po latach walki poddałem się i przestałem używać fina, loxonu i masy innych wynalazków. Mam 29 lat i NW7, czy istnieje szansa, że uda się zrobić przeszczep, który zakryje mi taką powierzchnie? Nie oczekuje oczywiście cudów, chciałbym chociaż się ścinać maszynką na 0 i żeby nie wyglądało, że jestem łysy.

Pozytywnie nastrajają mnie te tanie kliniki np. w Turcji, gdzie znowu nie za aż tak duże pieniądze można sobie taki przeszczep zrobić.

 

Ile włosów będzie potrzebne aby zakryć taką powierzchnie? Może ktoś się orientuje ile grafów na cm2 jest potrzebne aby ścinając się na zero maszynką (nie żyletką) nie było widać przerzedzeń?

 

Najbardziej odpowiadałoby mi pobranie włosów z FUE i reszty ciała. Stripa się boję gdyż np. mój ojciec ma na całej głowie mało włosów, również tam gdzie robi się stripa i boje się na stare lata widocznej blizny. Z drugiej strony wiem, że z ciała nie powinno być więcej niż 30% grafów, także pewnie zabraknie donoru.

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NW7 i chęć strzyżenia na 0,czyli najlepszym wyborem będzie mikropigmentacja. Jeśli koniecznie chcesz mieć bardzo krótkie, ale jednak włosy, to wydasz fortunę, a gęstość będzie na tyle niska, że nie wiem czy efekt wizualny nie będzie gorszy od tatuażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tych klinikach, które robią FUE po 1-1,25 euro za graft, także to nie jest aż tak duży koszt. Minus mikropigmentacji jest taki, że trzeba się codziennie golić na głowie - to nie dla mnie.

 

Rozważam 5000 grafów z FUE na całość + może ta mikropigmentacja i strzyżenie się maszynką na zero (noszenie takich włosów przez tydzień). Ewentualnie w przyszłości jeszcze jeden przeszczep o tyle ile donor pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbyś duuużo kasy, świetny donor, dużo bht i wyciągnąłbyś np. kilkanaście tysięcy graftów to tak.

 

Rozważam 5000 grafów z FUE na całość + może ta mikropigmentacja i strzyżenie się maszynką na zero (noszenie takich włosów przez tydzień). Ewentualnie w przyszłości jeszcze jeden przeszczep o tyle ile donor pozwoli.

 

Po co miałbyś wydawać tyle pieniędzy,żeby i tak obcinać się na 0 ? Chyba,że te 5000 gr + mikropigmentacja dawałbyby na tyle dobrą iluzje,że nosiłbyś włosy np.0,5cm


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co miałbyś wydawać tyle pieniędzy,żeby i tak obcinać się na 0 ? Chyba,że te 5000 gr + mikropigmentacja dawałbyby na tyle dobrą iluzje,że nosiłbyś włosy np.0,5cm

 

No właśnie mam nadzieje na te 0,5cm. Może wprowadziłem trochę w błąd - nie myślę o goleniu głowy maszynką do golenia brody na 0mm, tylko maszynką fryzjerską do włosów. Wówczas można uzyskać około 0,3mm. Tydzień mogę tak sobie pochodzić i znowu ściąć.

Pytanie tylko czy ta mikropigmentacja + 5tyś grafów dadzą efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam to za bardzo dobry pomysł i sam się na to zdecyduje w przyszłości. To zniweluje efekt jajowatej głowy i nada twarzy lepszego wyglądu. Bede nosil krotkie wlosy, obcinanie maszynka co 1-2 tyg, w takim wypadku wydaje mi sie ze mozemy pozwolic sobie na wieksza ilosc bht niz 30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens pod warunkiem że zrobisz zabieg w klinice która specjalizuje się w takich zabiegach. Nie wiem czy rzeczywiście masz NW7 czy tylko tak jesteś zdołowany że nazywasz tak swoje swoje NW 5 ale pobranie 5000 graftów z NW 7 raczej nie będzie możliwe Bez BHT się nie obejdzie, wiec jeśli masz dobry donor na brodzie i klacie to dobry chirurg sobie z tym poradzi:) Ale dla pewności powiem to jeszcze raz - dobry chirurg a nie maszynka do zarabiania pieniędzy która kupiła motorowego pobieraka i nie bardzo potrafi się nim obsłużyć:)

 

Nie wiem tez skąd wziąłeś 30 % włosów z ciała które rzekomo można pobrać - technika FUE pozwala pobrać wszystko pod warunkiem że chcesz się pozbawić włosów gdzie indziej bo nie odrosną inna sprawa że nie pobierzesz tego za 1 razem bo nie wszystkie włosy są w stanie anagenu a tylko takie pobiera się podczas zabiegu.

 

Minimalna gęstość z której będziesz zadowolony przy krótkiej fryzurze to 35 - 40 graftów, można to oczywiście wzmocnić mikropigmentacją i da to fajny efekt dużo fajniejszy niż zapuszczanie długich włosów w tej gęstości i stosowanie zaczesek i toppików.

 

Polecam klinikę Derm Hair Clinic, Fuse Hair, AHD Clinic, Hair Line Clinic - Ci napewno specjalizują się w pobieraniu i skutecznym przeszczepianiu włosów z ciała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 30% chodzilo pewnie koledze o to ze wieksza ilosc wlosow z bht i zapuszczona do pewnej dlugosci odroznia sie i wyglada nienaturalnie na glowie. Jak dobrze pamietam to chyba o to chodzilo jesli nie to prosze mnie poprawic. U mnie jest nw 5-6, planowalem u Dr Demirsoy zrobic pierwszy jak najwiekszy zabieg Fue a nastepnie w A,s Clinic w miare mozliwosci reszty donora jak najwieksze fue + porzadne bht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ahd (h. doganay) widziałem kilka spapranych zabiegów.

 

A mógłbyś je pokazać? Albo dać linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...