free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

Pojemniki - gdzie i jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do przyrzadzania RU - KB SOL , macie jakieś zgrabne pojemniczki do przechowywania jak i do robienia mikstur? moje słoiki mnie irytują, albo za małe, nie poręczne, gdzie można kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buteleczki z ciemnego szkła z pipeta o pojemnosci 50ml - cena koło 5 zł - zaopatrzyłem sie w coś takiego i jak najbardziej spełnia swoją role


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są sklepy ze sprzętem laboratoryjnym. Tanie jest to jak barszcz, więc polecam zrobić większe zakupy i np. parę butelek na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze poszuka, to można znaleźć też stacjonarny sklep ze sprzętem laboratoryjnym. Pytałem o takie rzeczy w sklepach medycznych i chemicznych, ale jest kiepsko. W końcu trafiłem na mały sklepik ze sprzętem laboratoryjnym i tam kupiłem wszystko co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja do CB używam butelki szklanej (tej ciemnej) 30 ml:

 

http://mazidla.com/kategorie-poproduktow/akcesoria/opakowania.html

 

Gdybym jednak teraz kupował to wziąłbym buteleczkę 10 ml, jako że więcej niż 3-5 ml na raz nie przygotowuję.

 

Natomiast do RU używam większej, bo i więcej na raz tego przygotowuję (od 20 do 30 ml na raz).

 

Tylko pipety nie używam szklanej, bo jakoś bardziej pasi mi ta plastikowa która została mi po Revivogenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...