free web hit counter Skocz do zawartości
husar.1981

ARMAMED Demirsoy 31 lipca 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie zalogowalem się z hotelu "Asia". Warunki b.dobre. Jutro o 7:00 sniadanie, o 8:00 asystent zabiera mnie z hotelu do kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcia łysienia przed zabiegiem.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze znowu moj przypadek;d Ah to lysienie podobne wszedzie;d Ciekawe jak to wyjdzie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwie noce, jutro wracam. Fotka na szybko, jestem skolowany trochę, jutro opisze co i jak, oraz umieszcze foto.

IMG_20150731_172522.thumb.jpg.5abd2d0ca51742c2749408bf4d8d6799.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Turcy nie wkurwili się na Twojego forumowego nicka? Nic im nie mów - bo gotowi wyciagnąc garfty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile za graft tam maja?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt lini super. Już widzę że będzie dobrze.

I jak dogdałeś się z nimi po ang, był Muzafer ?

Poprawiałeś linię czy odrazu zaakceptowałeś ?

Ile graftów przeszczepili ? Wrzuć więcej fot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! A wiec dzisiaj jestem drugi dzień po zabiegu. Na początku chciałbym opisać kilka kwestii.

Sam kontakt z kliniką odbywał się za pośrednictwem asystenta Muzafera email: info@armamed.com.tr. Po przesłaniu zdjęć, ogólna ocena, email zwrotny, ustalenie szczegółów, wplata zaliczki w wysokości 500Euro, ustalenie terminu, ustalenie ceny 1,25 Euro za graf, potwierdzenie zabiegu... etc etc. Wylot przylot. Na miejscu po odebraniu bagażu czekał na mnie człowiek z karteczka na którym było moje i nazwisko (należy szukać dość bacznie, ponieważ jest tam cała masa ludzi, z takimi właśnie karteczkami). Transport z lotniska trwał ponad 2h, strasznie zakorkowane miasto w godzinach szczytu, dostać się na europejską stronę Istambułu to jakaś masakra. Po dotarciu na miejsce (hotel Asia) check in. Warunki mieszkalne b.dobre ( tu należy dodać ze klinika oferuje transfer z lotniska oraz s powrotem plus dwie doby hotelowe w cenie 280 Euro).

Dzien.1

7:00 - śniadanie (szwedzki stół)

8:00 - z recepcji odbiera mnie Muzafer (z dwiema asystentkami jedziemy do kliniki)

8:20 – dojazd do kliniki, okazuje się mieścić na 42 piętrze wysokiego na 52 piętra biurowca (widok zapiera dech w piersiach, miasto liczy 16mln ludzi)

8:30 – pojawia się doktor Erkan Demirsoy), ocena włosów, szereg pytań o rodzinę o przebieg łysienia etc etc – wszystko tłumaczy na turecki Muzafer. Sesja

zdjęciowa z proponowaną linią włosów, w moim przypadku zgodziłem się na linie która zaproponował doktor, mierząc proporcje głowy, wyszło mu tak,

więc nie protestowałem.

9:20 – z ogoloną oraz wymytą głową wchodzę na sale zabiegową, czekają już na mnie trzy kobiety oraz Muzafer w charakterze tłumacza. Sala jest obszerna jest

Led TV, leci muzyczka, czysto, przyjemnie. Następnym etapem jest znieczulenie donoru. Dostałem około 40 zastrzyków z czego dwa czułem (blisko karku)

reszta to ukoszenie komara.

9:45 – pobieranie grafów z donoru (odbywa się to za pomocą jakiegoś urządzenia) nic nie czuć, jedynie taki dźwięk „cziop cziop cziop”. W Tym samym czasie

kobiety selekcjonują grafy,, układając je w naczyniach.

12:00- po pobraniu grafów, zostałem poinformowany ze przerwa będzie po znieczuleniu obszaru biorczego, oraz nacięciu przez doktora miejsc, gdzie będą

wrzepiane grafy (tu należy zwracać uwagę doktorowi w razie czucia czegokolwiek, żeby dał zastrzyk ze znieczuleniem, ja niestety tego nie robiłem

uważając ze tak ma być i cześć nakłuć miałem na żywca).

13:30- przerwa

14:00 – wszczepianie grafów, mozolna i powolna robota, robią to asystentki, jeżeli coś czujesz proś o zastrzyk. Nadzoruje to doktor kontrolując co jakiś czas

pracownice.

17:00- koniec zabiegu, czułem kurewską ulgę, w życiu tak się nie nudziłem. Zabezpieczenie bandażem donoru i powrót do hotelu.

 

Holet- spanie (należy wziąć ze sobą poduszkę podróżną, uniemożliwi to bezwarunkowa zmianę pozycji) należy spać na plecach.

 

CDN.

1.thumb.JPG.95a0d92e9f3d0f0bffeed4544119b79c.JPG

2.thumb.JPG.f0f588c62601bef6c50168b198f9efdc.JPG

3.thumb.JPG.b11c874db08c76ac7563c403b9e5571a.JPG

4.thumb.JPG.c32e0fc6a3934bdbb97c9a5edbb20b14.JPG

5.thumb.JPG.160e241d1aadb67fb2c7aacff4dd4fee.JPG

6.thumb.JPG.4e7ae5feedf8e7433fcf00a3c61db594.JPG

7.thumb.JPG.7f7d9f914c54436a8d7aabb6cdbc8a15.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kształt głowy to masz zajebisty

Cały czas nie wiemy ile graftów. Widzę podrożało o 0,25euro. Chyba się rozwijają. Jak byłem to były 2 asystentki, teraz 3. Chyba idą w dobrym kierunku.

Ps. Linia mistrzowska. Lepiej nie można było narysować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia po zabiegu. Grafów poszło 2600 z czego około 300 dogęszczenie na górze.

 

-- 02 sie 2015, 13:38 --

 

Dzisiaj jest dzień 2 po operacji, mam za sobą pierwsze mycie. Nurtują mnie pewną rzecz:

1) jak spłukać Lotion który dostałem, jeżeli delikatnie polewając wodą, za bardzo nie chce schodzić, a w instrukcji mam wyraźnie napisane żeby nie dotykać

obszaru biorczego? i Czy ewentualna pozostałość tego preparatu jakoś negatywnie nie wpłyną na przesiedlone grafy?

2) posaidam Folligen Spray, emu oil oraz Aloe vera gel, chciałbym włączyć to do zestawu od kiedy mogę i jak używać wyżej wymienionych preparatów?

 

-- 02 sie 2015, 16:55 --

 

Kształt lini super. Już widzę że będzie dobrze.

I jak dogdałeś się z nimi po ang, był Muzafer ?

Poprawiałeś linię czy odrazu zaakceptowałeś ?

Ile graftów przeszczepili ? Wrzuć więcej fot.

 

tak był świetny gość, on jako jedyny zna angielski.

1.thumb.JPG.483743a47684bb846c96fbe440262a98.JPG

2.thumb.JPG.7a27f911b9f438c1237d8de71d514cce.JPG

3.thumb.JPG.0bf7980039845c7f145f90dec8a4b482.JPG

4.thumb.JPG.ddb2cb47e35f91faaeef0e83349c48a9.JPG

5.thumb.JPG.f4b157f9a41a11015e5066834d4c5842.JPG

6.thumb.JPG.9097d83c9aad9f468ae1ef6f7da85724.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super linia!

Stosujesz jakas kuracje, albo zamierzasz?

Puki co nigdy niczego nie stosowałem, teraz zacząłem brać witaminy, MSM, Biotyna, Omega 3 mam juz kupiony Emu Oil oraz Folligen. No i oczywiście rzucam popalanie papierochów . Zobaczymy co z tego wyjdzie, co do Finasterydu, oraz minoxidil wciąż się zastanawiam, ze wskazaniem na ten drugi. Jakoś przesadnie nie mam przywiązania do włosów, wiadomo że łysienie w miarę upływu czasu będzie postępować, po prostu będę ścinał się na króciutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle, to w takim razie skoro bedziesz sie na krociutko scinal i z czasem wypadna ci wlosy i zostana tylko przeszczepione nie bedzie ci to przeszkadzac czy zaplanujesz wtedy kolejne HT??

Skoro juz myslisz nad finem i minoxem ze wskazaniem na ten drugi to nie dodawaj lepiej nic, bo wiecej szkody sobie samym minoxem narobisz bez blokera i psikanie go w zdrowe wlosy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli po roku cena wzrosla o 0,25 € i nie ma mozliwosci negocjacji do starej ceny 1 € ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też interesuje mnie kwestia ceny.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niezle, to w takim razie skoro bedziesz sie na krociutko scinal i z czasem wypadna ci wlosy i zostana tylko przeszczepione nie bedzie ci to przeszkadzac czy zaplanujesz wtedy kolejne HT??

Skoro juz myslisz nad finem i minoxem ze wskazaniem na ten drugi to nie dodawaj lepiej nic, bo wiecej szkody sobie samym minoxem narobisz bez blokera i psikanie go w zdrowe wlosy.

 

Nie wykluczam kolejnego zabiegu, nie mniej jednak u mnie w rodzinie oprócz ojca ją tylko mam zakola a i w stosunku do ojca moje łysienie jest łagodne porównując ten sam wiek. Zobaczymy co przyniesie czas.

 

-- 05 sie 2015, 19:44 --

 

Czyli po roku cena wzrosla o 0,25 € i nie ma mozliwosci negocjacji do starej ceny 1 € ?

 

Nie mam pojęcia, ją nie negocjowalem.

 

-- 05 sie 2015, 19:45 --

 

Też interesuje mnie kwestia ceny.

 

1,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badali donor? Ile można wyciągnać graftów i czy się człowiek nadaje do takiego przeszczepu? Czy są wstanie to mailowo ocenić. Że Twoj przyjazd nie bedzie na marne?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Badali donor? Ile można wyciągnać graftów i czy się człowiek nadaje do takiego przeszczepu? Czy są wstanie to mailowo ocenić. Że Twoj przyjazd nie bedzie na marne?

 

Napisz na maila, gdzieś wyżej umieszczalem. Konsultant naprawdę spoko, opisz mu co i jak, dość szczegółowo zadawał pytania droga mailowa, na miejscu doktor oglądał włosy i w zasadzie pytał co i jak o rodzinę etc etc o skłonności. Mysle że jak nawiazesz kontakt to wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecia z dnia 7 po zabiegu, strupków brak - nie wiem właściwie o co chodzi, na donorze strupki w postaci zaschniętej krwi były dość ostre i twarde o średnicy około 1mm-2mm zeszly juz 5 dnia, natomiast strefa na biorczej brak strupków w postaci zaschnietej krwi, raczej wyglądało mi to na ususzone kuleczki tłuszczu.

1.thumb.JPG.1291af4bec413b1f6a03f1285e5bf178.JPG

2.thumb.JPG.fce2243ff45098049f05e499042e3c31.JPG

3.thumb.JPG.e391eab4b7ecc17d2a9acd5f8e8624f5.JPG

4.thumb.JPG.47f714bbaea0a03edf3e3d818bade9bb.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli nie miałeś strupków na biorczym tzn że masz słabe ukrwiony ten obszar. Ciekawe jak będą wyglądały wszczepione włosy tzn czy będą grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Husar. czy określone było ile graftów na cm2 wchodzi? rezultat z 7 dni po wyglada super.

Nie było, tylko ogólna liczba grafów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...