free web hit counter Skocz do zawartości
fransf

ell-cranell alpha lub pantostin??

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17451383

http://www.pharmawiki.ch/wiki/index.php ... lfatradiol

 

The aim of alfatradiol is to aid as a delivery mechanism for the female sex hormone estradiol into the skin. It is used to balance an estrogen deficiency in the scalp. In addition, the presence of estradiol acts as a 5-α-reductase inhibitor.

 

Pantostin includes AlfatradiolThis blocks the activity of excessive male sex hormones and minimizes the formation of dihydrotestosterone (DHT). This is important because excessive DHT is the leading cause of hereditary hair loss.

 

After approximately 12 weeks of application, alfatradiol has been clinically shown to significantly increase hair growth and reduce hair loss. Like all therapies, alfatradiol must be permanently applied to reduce hair loss. Once you stop using it, previously recovered hair will unfortunately be lost again.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje prawie 3 miesiąc i nic nawet źdźbło włosa jak narazie nie wyrosło

 

a co stosujesz pantostin?

a pomijając dorosły co z łysieniem jakoś zwolniło tempo zatrzymało się?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat był wałkowany kilka lat temu, w większym stopniu na forum niemieckim. Z tego co pamiętam bez efektów - jest to kosmetyk, a co za tym idzie stężenia są tak niskie że nie wpływają w żadnym stopniu na "choroby skórne". Ale jeśli ktoś zna lub znalazł inne opinie to niech wstawi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to kosmetyk na pewno a lek, fakt że dostępny np w Niemczech bez recepty ale nadal lek, kosmetyki to można w drogeriach kupować, a pantostin dostępny jest tylko w aptece.

 

 

a czy temat był wałkowany na tym forum? bo chętnie bym poczytal, w niemieckim biegły nie jestem więc wiele się nie dowiem, niestety.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie nazwać to stężenie i tak jest za małe , aby były efekty u łysiejących facetów.

Ale babeczki chwalą sobie ten specyfik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie i tak miałem duża przerwę wiec sobie po stosuje ten pantostin bo mam załatwione, niestety leki typu fin/ru wywołują takie same skutki uboczne wiec sobie podarowałem, pantostin przynajmniej jest ogólnie dostępny i wiadomo co się bierze, a Nuż może zadziała,i tak mam 2 opakowania, nie mam w zasadzie nic do stracenia juz.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie i tak miałem duża przerwę wiec sobie po stosuje ten pantostin bo mam załatwione, niestety leki typu fin/ru wywołują takie same skutki uboczne wiec sobie podarowałem, pantostin przynajmniej jest ogólnie dostępny i wiadomo co się bierze, a Nuż może zadziała,i tak mam 2 opakowania, nie mam w zasadzie nic do stracenia juz.

 

Wiem, ze nie temat o ru, ale stosowales go w roznych stezenach/dawkach i zawsze uboki miales?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje prawie 3 miesiąc i nic nawet źdźbło włosa jak narazie nie wyrosło

 

a co stosujesz pantostin?

a pomijając dorosły co z łysieniem jakoś zwolniło tempo zatrzymało się?

 

Tak pantostin ,

nie zauważyłem odrostów , tempo wypadania włosów .......w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja aktualnie i tak miałem duża przerwę wiec sobie po stosuje ten pantostin bo mam załatwione, niestety leki typu fin/ru wywołują takie same skutki uboczne wiec sobie podarowałem, pantostin przynajmniej jest ogólnie dostępny i wiadomo co się bierze, a Nuż może zadziała,i tak mam 2 opakowania, nie mam w zasadzie nic do stracenia juz.

 

Wiem, ze nie temat o ru, ale stosowales go w roznych stezenach/dawkach i zawsze uboki miales?

 

Tak w różnych, i z różną częstotliwością, o różnych porach dnia, i zawsze to samo...


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...