free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Dlaczego brak jest ubezpieczeń od łysienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Nadwyraz banalne i może głupio brzmi, ale dlaczego żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie oferuje ubezpieczeń do łysienia? Bo pewnie by zbanktutowali pokrywając później koszty leczenia czy maskowania łysiny. Otóż wciska się nam na siłę ubezpieczenia od np. zalania (które rzadko się zdarza) od zawału (po co mi nawet miliony z takiego ubezpieczenia skoro wyciągnę kopyta w przypadku zawału) śmiech i paranoja. Dlaczego na tak przerośniętym rynku ubezpieczeń nikt tego nie oferuje?

Żeby młodzi ludzie mogli się zawczasu ubezpieczyć i mieć później np. na przeszczep. I tak jak np. w OC pytaja o wszystko czy samochód garazowany nawet, to tu np. moznaby zapytać o wgląd do zdjęć przodków, zapytać np. o używanie dopingu w postaci sterydów anabolicznych, zapytać o dietę i o codzienny stres, wreszcie zbadać tricho stanu obecnego i poziom hormonów żeby móc trafnie obliczać ryzyko łysiny. Zapytać też czy nikt przypadkiem nie żre finasterydu albo czegoś takiego. DLACZEGO NA TYM ŚWIECIE W DOBIE ROZKWITU I WCISKANIA NA SIŁĘ NIE MA UBEZPIECZEŃ OD ŁYSINY? Jeśli komuś jest znany przypadek takiego ubezpieczenia to niech się podzieli wiadomościami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni by nie zbankrutowali, tylko my byśmy zbankrutowali, bo przecież składki są obliczane na podstawie ryzyka, a ryzyko łysienia w przypadku faceta jest bardzo wysokie, natomiast likwidacja szkody jaką jest łysienie jest kosztowna. Ratowanie się kilkoma przeszczepami, w tym BHT przy NW6, czy całożyciowe noszenie drogich systemów to minimum dziesiątki, jak nie setki tysięcy. Składka była by pewnie na poziomie AC za luksusowy samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne że składka kosmos by była, a do tego jak by mieli coś wypłacić to wiadomo KANT


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie ubezpieczy na coś, co wystąpi z prawdopodobieństwem np. 50 % czy więcej. A w przypadku łysienia to są tego typu prawdopodobieństwa. Zresztą łysienie można też samemu wywołać (a przynajmniej próbować ) więc dochodzi też duże prawdopodobieństwo oszustw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cię nie ubezpieczy

 

Wiem, dlatego sam się ubezpieczam a raczej ''zabezpieczam'' słono za to płacąc i w przenośni i dosłownie. Fakt że jakby chodziło o miliony to nadużycia i oszustwa byłyby na porządku dziennym. Jednak są jeszcze uczciwi ludzi na tym globie choć mało ich jest. Nie wszystkim pieniądze też dawają szczęście, na świecie jest masa ludzi super bogatych a jednak twierdzą że szczęśliwi nie są, ofc z różnych powodów. Wiem wszystko jak jest, może ubezpieczenia od tego to mrzonka jednak w przypadku ryzyka i gdy człowiekowi zależy odkładanie pieniędzy czy zrobienie sobie jakiegoś funduszu jest jak najbardziej wskazane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...