free web hit counter Skocz do zawartości
ed8805

Prośba o radę, 27lat, nie wygląda to dobrze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Na załączonych zdjęciach widać mój obecny stan.

Moja obecna kuracja:

1 tabl. Prostatan, biotyna 9mg Purtian.

Co drugi dzień na całą noc nakładam Emu oil z Saw ze sklepiku. Rano zmywam szamponem Jason Biotin, Ketoxin albo Bingo Spa z keratyną, po Nizoralu robi mi sie lekki łupież.

Codziennie wieczorem piję szklankę wierzbownicy drobnokwiatowej, 1/4 kostkę drożdzy, 2 łyżeczki siemienia lnianego w ziarenkach. Nie używam praktycznie cukru.

Stosowałem przez około 1,5 miesiąca Ru jednak odniosłem wrażenie podrażniania i pogorszania stanu dlatego odstawiłem narazie.

Biorę jeszcze MSM Swanson 1000mg, Cynk Purtians 25mg.

Co drugi dzień zacząłem pryskać wieczorem górę specyfikiem Kamiwaza.

Czy moje łysienie to typowa anadrogenówka czy DPA?

Pewnie stres w pracy, oraz praca przy komputerze może mieć jakiś wpływ. Niepokoi mnie to, że odczuwam swędzenie praktycznie na całej górze głowy, ale najbardziej na przodzie i gniazdku.

Podczas mycia tracę coś około 70 do 100 włosów.

DSC00683.thumb.JPG.087c835b94687d7318e5ff477e8b0805.JPG

DSC00685.thumb.JPG.13b3b8e2af25804b96f4e5ce3f127bf9.JPG

DSC00693.thumb.JPG.ec7f3ecbdb413334c0ab5c29fc08327c.JPG

DSC00695.thumb.JPG.c1bb09cac8d26377153d84072b77d427.JPG

DSC00691.thumb.JPG.9a69cc41f779d52cba6f9894766bb819.JPG

DSC00552.JPG.de8f295b24660911c3d5af720c7fc9ef.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam rozpocząć kurację finem. Stosować Nezyr czy jakiś inny? Zacząć od dawki 0,5mg/24h czy od razu 1mg/24h? Czy coś jeszcze warto dorzucić do kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie DPA. To zaawansowany schemat NW. Fin to jedno z wyjść. W Twoim stanie zastanowiłbym się poważnie nad Minoxem - chyba że masz przeciwwskazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na razie sytuacja jest niezbyt stabilna i nie myślałem o minoxie. Wiążę pewne nadzieje z CB, ale na razie nie mam dostępu. Czytałem też o ASC-J9, tylko nie wiem gdzie to dostać. Z dostępnych środków to jeszcze myślałem o Nizoralu kremie. A jakie jeszcze są dostępne wyjścia z tej sytuacji? Utrzymanie i chociaż jakiekolwiek zagęszczenie byłoby sukcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oprocz dutasterydu i RU wyczerpales chyba wszyskie opcje - nie wspominam o nowych podejsciach- SETI, PGE. Tak - warto byłoby mieć stabilizację - ale pewnie trudno będzie Ci ją wyłapać. Daj sobie jakiś okres na blokerze i po nim spokojnie możesz ruszyć w minoxa - stan masz taki, że kolejne, ewntualne ubytki tragedii nie zrobią - a dajesz sobie jakieś szanse na jakiś odrost i zageszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Na razie sytuacja jest niezbyt stabilna i nie myślałem o minoxie. Wiążę pewne nadzieje z CB, ale na razie nie mam dostępu. Czytałem też o ASC-J9, tylko nie wiem gdzie to dostać. Z dostępnych środków to jeszcze myślałem o Nizoralu kremie. A jakie jeszcze są dostępne wyjścia z tej sytuacji? Utrzymanie i chociaż jakiekolwiek zagęszczenie byłoby sukcesem.

 

Posiadam ASC-J9 na sprzedaż. Leży już spory kawał czasu w zamrażalniku, ale jak będziesz zainteresowany, to tanio oddam i możesz wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może później to ASC dorzucę do korucji. Na razie zacznę z finem i zobaczę jak na mnie działa. Koledzy jakie badania warto zrobić? Testosteron, testosteron wolny, DHEA, czy coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...