free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Najbardziej spektakularne efekty odzyskiwania włosów bez HT

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając forum wiele razy można zauważyć że jest wiele odnośników czy linków do innych stron pokazujących najbardziej spektakularne efekty odzyskiwania włosów metodami chirurgicznymi (HT-hair transplant), natomiast nie ma żadnych linków do stron pokazujących najbardziej efektywne i spektakularne działanie wszelakich kuracji farmakologicznych. Można jedynie oceniać po foto każdy pojedyńczy przypadek z indywidualnych tematów użytkowników albo nawet nie zawsze można oceniać po zdjęciach bo nieraz trzeba zdać się tylko na zapewnienia (bez foto) we wielu przypadkach odnośnie poprawy/pogorszenia stanu na głowie i działania wszelakich leków/substancji czy zabiegów. Dlatego uważam że taki temat zawierający łatwy dostęp do pokazówek najbardziej spektakularnych efektów w postaci zatrzymania łysienia/odrostów uzyskanych TYLKO leczeniem farmakologicznym (bez przeszczepów) jest potrzebny chociażby dlatego żeby te dane były łatwiej dostępne, żeby każdy mógł łatwo porównywać konkretne przypadki, konkretne preparaty/leki, ich kombinacje, ich działanie i uboki a nie tak na gembe że mi to pomogło a mi to, albo nie pomogło. Uważam też że taki temat uświadomi napaleńcom na mocniejsze kuracje (hardcorowe) z czym to się wiąże, jakie są uboki od tego (jaka cena jest za odzyskanie włosów najbardziej skutecznymi jak dotąd metodami, i to wcale nie mam na myśli tytaj finansów), jakie koszty, jak przebiegają procesy u różnych ludzi, tak żeby można było wyciągnąć wnioski i ustalić jakieś swoje założenia i preferencje. Myślę też że to dobry pomysł żeby umieszczać w jednym miejscu linki takie tak samo jak w przypadku linków do najbardziej udanych przeszczepów. Zatem mam prośbę o wklejanie jakichkolwiek informacji (z różnych źródeł) linków/odnośników/ zdjęć z opisami do przypadków z najbardziej spektakularnymi efektami odrostów jakie znacie, a które to nie są uzyskane przeszczepem włosów. Takie zestawienia mnie też osobiście będą przydatne do swoich rozważań i przemyśleń oraz wzbogacania wiedzy udokumentowanej praktyką innych ludzi a nie tylko czystą teorią. Za zaangażowanie z góry wielkie dzięki.

 

Najlepszy efekt jaki widziałem to z NW5 na NW2 czy prawie 1,5. http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... e-regimens! - nie wszystkie zdjęcia będą wyswietlane dla niezalogowanych. To oczywiście ekstremalny przypadek bo to transgender jest bohaterem i autorem tego tematu. A info ma na celu udowodnienie że jest możliwe odzyskanie włosów. Natomiast tego przypadku nie należy naśladować chyba że ktoś chce być transgenderem.

Kiedyś czytałem gdzieś że ktoś odzyskał prawie wszystkie włosy a przynajmniej większość ze stanu łysiny NW3 ale teraz nie mogę tego znaleźć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor kuracja podobna do twojej, także uważaj żebyś nie obudził się jako blondynka z cyckami jak na jego ostatnich stronach

Na zagranicznych forach jest sporo ludzi z dobrymi efektami, ale rzeczywiście ten przypadek jest chyba najbardziej spektakularny.

Tu jeszcze natknąłem się na polaka, który odzyskał ładną linię włosów na samym loxonie. Aż ciężko mi w to uwierzyć:

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... at-Results

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He, tom555 dzięki za ostrzeżenie, mam to na uwadze, a z blondem sobie radzę! Szczerze mówiąc to moja kuracja jest nawet nieco mocniejsza oprucz estradiolu (on/ona bierze więcej) - no ja nie jestem transem i nie chcę być. Czytałem jego temat (tego Polaka) też z niedowierzaniem, super efekty, fakt że na niektórych minox działa wyjątkowo dobrze. Ale też on ma dopiero 19 lat zatem dużo łatwiej jest odzyskać niedawno utracone włosy niż komuś po 30-ce. Znam też inny przypadek gdzie loxon bardzo pomógł i jestem skłonny uwierzyć. Niestety nie wiem w jakim wieku jest tamten transgender bo chyba tam nigdzie nie napisał/a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na samym loxonie za jakis czas wszystko pojdzie w pizdu.

To samo chcialem napisac. Efekt tymczasowy, bez blokera skonczy sie wiadomo jak.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuracja na finie i nizoralu (szampon) minox uzywany 2 miesiace tylko...a potem juz przestal

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... tory/page3

 

No, rzeczywiście jak na taką tylko kuracje efekty za*ebiste. No i gość ma 36 lat. Szkoda że na mnie fin 1mg tak nie zadziałał a brałem go 3 m-ce przecież. U niego jeśli prawdę napisał pierwsze efekty już po 2,5 m-cach jak przedstawiają foty. Przestał minoxa używać? a tylko minox figuruje jakoby tylko był stosowany solo.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najlepszy efekt jaki widziałem to z NW5 na NW2 czy prawie 1,5. http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... e-regimens! - nie wszystkie zdjęcia będą wyswietlane dla niezalogowanych. To oczywiście ekstremalny przypadek bo to transgender jest bohaterem i autorem tego tematu. A info ma na celu udowodnienie że jest możliwe odzyskanie włosów. Natomiast tego przypadku nie należy naśladować chyba że ktoś chce być transgenderem.

 

Nie jest to bynajmniej jedyny przypadek. Ktoś gdzieś wklejał filmik na YouTube z historią gościa bodaj z Japonii czy Taiwanu, który jechał na Diane-35 czy Androcur i efekty były podobne - również piękny odzysk włosów, ale i tu również rysy twarzy zrobiły się żeńskie.

 

EDIT: O mam, filmik na dole posta: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=1647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny przypadek który udowadnia że można się pozbyć łysiny farmakologicznie. Ale spokojnie tym razem mały hardcore, wielki szacunek mu się należy za podjęte odważne kroki w tak młodym wieku. Dla tych którzy twierdzą że leki nic nie dają

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... h-NW-0-5-1 Foty widoczne tylko dla zalogowanych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wielki szacunek mu się należy za podjęte odważne kroki w tak młodym wieku

 

Szacun w chuj - tak jak dla Karola z Kalisza. Skoro w wieku 19 lat robi takie rzeczy, to za 5 lat będzie góry przenosił. Buduje mu prywatną kapliczkę w szafce na kiblem.

 

Twoja promocja (pewnie kolejny raz nieświadoma lub wynikająca z trudności w piśmie - piszesz szacun, myślisz troska) takich zachowań też budzi szacun. A więc szacun dla prawdziwych chlopaków - patrzę na was z niekłamanym podziwem nad przewrotnością przyrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dobrze wiem co ja myślę. A jak czyjeś jaja nie wytrzymują hardcorowych kuracji to już nie moja wina. Taki co kiedyś pisał że mu członek obumarł od jednorazowego zastosowania propecii to pewnie go wcale nie miał i bez jaj się urodził. Czy ja kogoś zmuszam do takich kuracji ? Pokazuję tylko pewne możliwości, a internet jest po to żeby się dzielić informacjami. Wali mnie to czy ktoś coś (co kolwiek) robi z tym problemem zwanym łysiną czy zupełnie nic! Wiem też po sobie, (a wytestowałem sporo różności) jakoś ku..as mi nie odpadł, nie usechł , nie obumarł, ciągle go mam i nawet staje. Jaja też mam i nic sie im nie stało. Tu przynajmniej ludzie mają jakiś cel, na którym osiągnięciu im zależy. Wiesz jest też pewien ''ruch'' grupa ludzi która nie ma żadnego celu a kastruje się dla zabawy w sumie (raz do roku zjerzdżają się w jedno miejsce żeby wspólnie dokonać samokastracji jak nie wierzysz to poszperaj w sieci) bo dla niczego wiecej, zasłaniają sie tam religią czy jakimś tam innym fanatyzmem (nie pamiętam dokładnie bo dawno czytałem). Zatem to można nazwać głupotą bezsensowną choć dla nich to zapewne sens życia się wykastrować! Też od takich reszta może brać ten zły przykład ale wcale nie musi. Wiec jak już tak się troszczysz o jaja każdego faceta na świecie bardziej jak o swoje to idź tam do nich i im powiedz że źle czynią i narażają resztę świata na zarażenie się ich głupotą. Masz okazję się wykazać ze swoją działalnością. Uświadom sobie w swojej gowie że dla niektórych łysina to naprawdę poważny problem. Są ludzie którzy mając nawet zaawansowanego raka prostaty nie chcą się poddać kastracji ani nawet łykać leków, a są tacy którzy zrobiliby to z powodu łysienia (zresztą byli już tacy co to zrobili) albo tak jak tamci dla jakiegoś tam poglądu, fanatyzmu pseudo-religijnego czy dla zabawy. Ja jestem hardcorem i szukam przypadków takich ludzi żeby porównac efekty ze swoimi ale nie zamiarzam się wykastrować, mam swój rozum. Co Cię k...a obchodzą czyjeś jaja czy dydek, jesteś homo czy jak? Martw się o siebie i swoją rodzine, o swoje jaja i swoją łysinę a nie o czyjeś. I przestań się bawić w psychiatrę bo nie znasz się na tym i nie masz kompetencji żeby dokonywać takich ocen. To co dla Ciebie jest nie warte zbyt wiele czy nawet jest śmieciem dla drugiego może być klejnotem. A ludzie którzy skoczyliby w ogień albo do studni jak np. w telewizji tak by kazano czy jak ktoś by taką tezę wygłaszal w sieci nie potrafią najwyraźniej używać swojego mózgu i reszta nie może ręczyć za takich jak i się nimi przejmować. Nie tylko ja Ci mówiłem że przejmowanie się czyjmiś jajami przesadnie jest nie na miejscu i gó..o to Cię powinno obchodzić z całym szacunkiem. Zakładajac że 18- latek nie ma mózgu świadczy o Twojej głupocie. Otóż 18-latek każdy jest pełnoletni i może ze swoim życiem zrobić co zechce. Co to Cię też tak obchodzi czy ktoś z tych młodych se poruchał czy nie? I czy kuracja mu w tym przeszkodzi ? Zachowujesz się tak jakbyś miał sam z tym problemy i paniczny lęk przd zaszkodzeniem sobie na k..sa przez innych zupełnie obcych dla Ciebie ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A teraz dwa mocne oddechy i łyk zimnej wody - wróciłeś już - czy dalej penetrujesz odchłań drogi mlecznej przemierzanej na swej spiroktanowej rakiecie? Skoncentruj się - wiem, że potrafisz. SZACUNEK - słowo klucz. Między akceptacją dla tego Pana i jego wspaniałych przygód, a szacunkiem - jest spora różnica - która choć widoczna - Tobie umknęła w kolejnym uniesieniu. Koncentruj się na temacie, orbituj wokół klu - a nie racz nas n-ty raz historią o swoim dydku - do wyrzygania - jakby nie było z Tobą łączności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz dwa mocne oddechy i łyk zimnej wody - wróciłeś już - czy dalej penetrujesz odchłań drogi mlecznej przemierzanej na swej spiroktanowej rakiecie? Skoncentruj się - wiem, że potrafisz. SZACUNEK - słowo klucz. Między akceptacją dla tego Pana i jego wspaniałych przygód, a szacunkiem - jest spora różnica - która choć widoczna - Tobie umknęła w kolejnym uniesieniu. Koncentruj się na temacie, orbituj wokół klu - a nie racz nas n-ty raz historią o swoim dydku - do wyrzygania - jakby nie było z Tobą łączności.

 

Nie potrafisz spłodzić lepszej wypowiedzi? Apropo, nie biorę spironolaktonu jak chcesz wiedzieć! Jak Ci potrzebny mocny oddech to go weź po prostu bez marudzenia jak się zapowietrzasz.

 

SANUJĘ BARDZO ludzi którzy robią rzeczy wysoce ponadprzeciętne i niewyobrażalne dla zwykłego zjadacza chleba bez względu na to co by to nie było i bez względu na to w jakiej dziedzinie i nie zależnie od tego jakiego problemu czy zagadnienia to dotyczy! Gardzę ludźmi którzy próbują na siłę narzucać innym swoje poglądy, ograniczać wolność wypowiedzi, próbować cenzurować czy nawet próbować rządzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dyplomatyczna buźka śmieje się z nadinterpretacji i ubolewa nad przyczyną

 

Diabelska buźka czuje się niedoceniona i prostuje:

próbują na siłę narzucać innym swoje poglądy

- a nie mogłeś mocniej: indoktrynacja lub nazwij mnie Pablo Escobarem - tak bardzo chciałabym - ooooo yyeeee

 

ograniczać wolność wypowiedzi
- nie tylko , następne będą więzienia i buty hiszpańskie - chciałabym - ooooo tak

 

próbować cenzurować
- tylko próbować - czuję się niedoceniona - myślałam że mi się udało - tak bardzo chciałabym - ooooo yeeeee

 

nawet próbować rządzić
- tak to mój cel - chciałabym - władza jest lepsza od orgazmu - oooo tak

 

 

PS

 

Ogarnij się chłopcze i daruj sobie przemowy rodem z komunistycznego targu półtuszą - żenada obywatelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Dyplomatyczna buźka śmieje się z nadinterpretacji i ubolewa nad przyczyną

 

Diabelska buźka czuje się niedoceniona i prostuje:

próbują na siłę narzucać innym swoje poglądy

- a nie mogłeś mocniej: indoktrynacja lub nazwij mnie Pablo Escobarem - tak bardzo chciałabym - ooooo yyeeee

 

ograniczać wolność wypowiedzi
- nie tylko , następne będą więzienia i buty hiszpańskie - chciałabym - ooooo tak

 

próbować cenzurować
- tylko próbować - czuję się niedoceniona - myślałam że mi się udało - tak bardzo chciałabym - ooooo yeeeee

 

nawet próbować rządzić
- tak to mój cel - chciałabym - władza jest lepsza od orgazmu - oooo tak

 

 

PS

 

Ogarnij się chłopcze i daruj sobie przemowy rodem z komunistycznego targu półtuszą - żenada obywatelu

 

 

Darować to może Ty byś se darował przygłupawe posty (żarty żartami ale wiesz...jak jest, albo i nie wiesz) które nic nie wnoszą a robią tylko śmietnik. Darował byś sobie też publiczne obrażanie ludzi (bo nie tylko mnie obrażałeś). Darował byś sobie też polityczny śmietnik na czacie którego niemal zawsze promotorem jesteś. A do sprawowania władzy to Ci dużo brakuje z pewnością i z pewnością nigdy jej nie będziesz mieć! Napewno nie takim postępowaniem. Marzenia i sny Twoje. Bez wzgledu na to co dalej tu nabazgrzesz nie będę się wypowiadał dalej bo z takimi jak Ty nie ma sensu, nie ma też sensu zaśmiecać tego tematu. Masz niby 33 lata a zachowujesz sie jakbyś miał co najwyżej 5. Kiedyś jak Ci podesłałem linki do stron z dużym buforem wiedzy na różne tematy związane też z łysieniem (na czacie) to olałeś i wyśmiałeś, natomiast czas marnujesz na pisanie bzdur, dokopywanie i obrażanie ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odpowiedz na Twoje wypociny jest kusząca - ale oszczędzę Ci tym razem - muszę obrać ziemniaki- odetchnij. Zresztą , to byłaby jakaś forma pastwienia się nad Tobą - Ty sam w każdym poście detonujesz ostatki swojej powagi i taplasz się we własnych urojeniach, wspomnieniach i ocenach Twojej rzeczywistości. Metoda na Ciebie - dać Ci mówić - samodestrukcja to kwestia czasu ...... ale ksiądz Twardowski kochał wszystkie dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Odpowiedz na Twoje wypociny jest kusząca - ale oszczędzę Ci tym razem - muszę obrać ziemniaki- odetchnij. Zresztą , to byłaby jakaś forma pastwienia się nad Tobą - Ty sam w każdym poście detonujesz ostatki swojej powagi i taplasz się we własnych urojeniach, wspomnieniach i ocenach Twojej rzeczywistości. Metoda na Ciebie - dać Ci mówić - samodestrukcja to kwestia czasu ...... ale ksiądz Twardowski kochał wszystkie dzieci.

 

OOOOOOO lubisz mieć ostatnie zdanie bo w dzieciństwie go nie mogłeś mieć - to przykre. Tak ksiądz kochał wszystkie dzieci nawet te z ADHD Pastwisz się? - sprawiasz mi radość i wielką rozkosz swoim wysoce wyłuzdanym bełkotem. Delektuję się tym i upajam. Gratuluję też i podziwiam stan umysłu.

 

Moje wypociny ? - Poczytajcie sobie Staszkowemurzynowe wypociny.

 

U minie ziemnieki obiera baba, dziwne że sam to robisz. Jesz ziemniaki ? - dziwne zawsze była mowa o mileonym

 

Dobra GAME OVER! Mnie i świata i tak nie zmienisz. Chcesz to rób śmietniczek jak Ci to tak wielką przyjemność sprawia i nie możesz się powstrzymać. Obrażaj mnie też jak chcesz, *uj na to kładę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesz ziemniaki ? - dziwne zawsze była mowa o mileonym

 

Chyba najlepsza kwintesencja Twojej bystrości - dziękuje - sam lepiej bym nie potrafił:)

 

PS

 

Jak juz odstawisz leki,przeczytasz siebie to co płodzisz na Highu - bedziesz rył jak ja - ależ to bedzie pyszna zabawa - zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na haju, otóż leki które biorę nie są hajotwórcze. Jak chcesz żebym zamknął gembe, głosuj! Po to zrobiłem tę ankietę, dostosuję się do woli społeczności tego forum - obiecuję. Tu już nawet nie chodzi o wielkość bezwzględną i o frekwencję (wzięciu udziału w głosowaniu) tylko o wyskokość a raczej w tym przypadku długość słupków. Jak tylko słupek na ''NIE'' przewyższy nad słupkiem na ''TAK'' zamilknę w trybie natychmiastowym. A na forum będę wchodzić tyko żeby zobaczyć co tam słychać u ludzi, których darzę sympatią albo jak będę miał jakiś interes do kogoś. Jednak dopóki słupek na ''TAK'' prześciga słupek na ''NIE'' będę się wypowiadał i będę pisał co chcę, jak chcę i kiedy chcę. Oprócz doradztwa w każdego indywidualnym temacie bo mam Honor i jestm lojalny a obiecałem to Ziomowi adminowi.

 

Tutaj ankieta viewtopic.php?f=21&t=2213


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesz ziemniaki ? - dziwne zawsze była mowa o mileonym

 

I jeb z lasera. Wyposazyles mnie w taka oręż, ze jestem niepokonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesz ziemniaki ? - dziwne zawsze była mowa o mileonym

 

I jeb z lasera. Wyposazyles mnie w taka oręż, ze jestem niepokonany.

 

I o to chodziło! Chociaż raz potrafiłeś podjąć męską decyzję a nie mamolić cały czas. O to właśnie chodzi, o braniu udziału w tym głosowaniu, a nie przypier...niu się do mnie na każdym kroku. Nawet jak ten słupek prześcignie ten drugi, płakać nie będę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żałosna prowokacja - w życiu niczego nie kliknąłbym w tej idiotycznej ankiecie.

 

A tymczasem:

 

Jesz ziemniaki ? - dziwne zawsze była mowa o mileonym

 

Jeb, jeb, jeb z lasera - stoisz jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Stachu leżę ale fiut mi nadal stoi mimo tej giga, i tak kontrowersyjnej kuracji

Oto przypadek który udowadnia że można znacznie poprawić stan zakoli (a zakola to podobno najbardziej upierdliwe) a przy tym zbudować masę i szczęśliwie żyć!!! http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... growth-Dut) Tylko trzeba chcieć!!! I nie bać się duta. Jak widać szybka reakcja gwarancją lepszych efektów, zatem należy reagować jak najszybciej jak się da a nie czekać do 30-stki czy 40-tki, oczywiście o ile komuś zależy. Szkoda że sam zareagowałem o co najmniej 10 lat za późno, dlatego muszę teraz ostro walczyć ale się nie poddam. A jak juz stan będzie dużo lepszy i w miarę stabilny, to sam zacznę pracować nad resztą ciała (w tym jego kolorem). Już ja coś wymyślę choć bym miał w przyszłości (jak będzie możliwe łatwo to osiągnąć) jakoś wprowadzić terapie genową w skalp nie stosowaną oficjalnie nawet do leczenia łysienia. Ale przdtem - wyzwanie, bo trzeba odzyskać włosy! (Co też sukcesywnie czynię) i nigdy nie skapituluję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś azjata, ale ładny progres jak na 3 miesiące.

 

Nie znam tego języka ale najprawdopodobniej brał minoxidil oralnie. Ktoś tak twierdzi na HLT co do tego filmu a właściwie pokazu slajdów zdjęć. Zauważyłem że są ludzie na tych zagranicznych forach co żrą minoxa. Przeglądając filmy azjatów słyszę często ''finasterid & minoxidil''


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...