free web hit counter Skocz do zawartości
api2488

20 lat - problem z wypadaniem włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym pokrótce przedstawić swoją sytuację z włosami. Otóż zaczęło się mniej więcej 2 lata temu. Wcześniej miałem gęste włosy , w gimnazjum nosiłem długie włosy do ramion i było wszystko w porządku. Ale strasznie mi się przetłuszczały włosy wówczas - tak też jest do dnia dzisiejszego. Jakoś tak od 1,5 roku zauważyłem że podczas mycia dużo włosów mi wypada. Zaczęło mocno mi się przerzedzać włosy na głowie. Linia z przodu powoli zaczyna się cofać. Na zakolach wypadają mi włosy , mocniej na prawym. Na czubku głowy moje włosy również są strasznie rzadkie i kruche. Jedynie co stosowałem to Nizoral i nic więcej.. Jeśli chodzi o moją rodzinę , to ojciec nie ma wcale dużych zakol ani nie łysieje. Fakt faktem że ma włosy podobnie jak ja - rzadkie. Z tym że u mnie widzę że z miesiąca na miesiąc , powoli ale zaczyna mi coraz więcej włosów wypadać Poniżej zamieszczam zdjęcia robione dosłownie nie dawno. Bardzo Was prosze o jakieś porady , chciałbym jak najdłużej zachować to co jeszcze jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomoże ktoś ? bo jak nie to usuwam wątek.. Myślałem że ktoś poradzi cokolwiek..

 

No to cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzuć zdjęcie z odsłoniętą linią włosow

Otoz to bo bez tego to nie wiemy co tam sie kryje, nw2-3 mozna zamaskowac takze bez konkretnych zdjec nie bedzie pomocy, bo nie ma jak...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Otóż ja jestem zielony w tym temacie. Z miesiąca na miesiąc obserwuję, że jednak linia mi się zaczyna cofać. Skóra mnie w niektórych miejscach swędzi i się lekko łuszczy. Zrobię zdjęcia tak jak piszecie , i wrzucę na forum.

 

-- 22 lut 2016, 1:06 --

 

Jedno miałem nawet zrobione wcześnie. Czy o takie chodziło ?

 

http://zapodaj.net/494fb349599b7.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Otóż ja jestem zielony w tym temacie. Z miesiąca na miesiąc obserwuję, że jednak linia mi się zaczyna cofać. Skóra mnie w niektórych miejscach swędzi i się lekko łuszczy. Zrobię zdjęcia tak jak piszecie , i wrzucę na forum.

 

-- 22 lut 2016, 1:06 --

 

Jedno miałem nawet zrobione wcześnie. Czy o takie chodziło ?

 

http://zapodaj.net/494fb349599b7.jpg.html

Tak chodzilo o takie, niestety na 99% lysienie androgenowe. Reszte jak walczyc i co zrobc w takim wypadku dowiesz sie z forum.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...