free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Dźwiękoterapia przeciw łysieniu i jako stymulacja wzrostu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tematu na forum z tym związanego jeszcze - a zatem, oto jest. Może się wydawać że to scam ale długotrwały nasłuch odpowiednich częstotliwości może stymulować również porost włosów. Spójrzmy jak muzyka ma ogromny wpływ na samopoczucie, a nawet inicjacje pewnych zachowań, może uspokajać ale i też nasilać wściekłość zależy to od kombinacji i szlaku częstotliwości, ich poziomu oraz kolejności. Nikt nie zaprzeczy że muzyka nie ma wpływu na nastrój. Podobno niektóre częstotliwości stumulują wzrost a nawet są w stanie stymulować ponowny porost w przypadku łysienia. Jest też wiele podstaw naukowych związanych z wpływem dźwięku na mózg a co za tym idzie inicjacją różnych następstw, bo mózg to niejako ''procesor'' całego układu nerwowego i organizmu, ma wysoką zdolność ''wydawać rozkazy'' reszcie ciała tak na chłopski rozum.

 

kilka przykładów z YT (ale jest tego więcej), jakoś ludzie nie zaprzeczają ani specjalnie nie krytykują działania tej metody. Najlepsze rezultaty ponoć wraz z jednoczesnym przekazywaniem ''obrazu'' (najlepiej ludzi z bujnymi czuprynami).

 

https://www.youtube.com/watch?v=bz0WzpN1DkQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=zx1MnWyIu98

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=C3Zv8NnhVFs

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EiIm8vG0NOQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=l-YANk8oALU

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=QFFlrxZ0qYg

 

Są też dźwięki odpowiedzialne za stymulacje czego innego np. wzbudzanie agresji ale to akurat na pewno szkodzi włosom.

 

Każdy przyzna że słuchając niektórych kombinacji łeb aż pulsuje. Zalecają nawet chodzić spać ze słuchawkami na uszach ale dobrze gdy jest też słuchane w ciągu dnia i najlepiej na sprzęcie który pozwala na wierną reprodukcję dźwięków oraz potrafi odtwarzać jak najszersze pasmo - a nie każdy sprzęt to potrafi i niestety większość budżetówek czy to głośniki czy wzmacniacze, preampy nie potrafią tego, oczywiście nie może być też mowy o tzw. konwersji stratnej i zniekształceniach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz o tym slysze i to widze, temat zaliczam do ciekawych i z pewnoscia skorzystam przez jakis okres czasu, zakladam ze pozytywnie na stres to bedzie dzialac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może się wydawać że to scam ale długotrwały nasłuch odpowiednich częstotliwości może stymulować również porost włosów; Podobno niektóre częstotliwości stumulują wzrost a nawet są w stanie stymulować ponowny porost w przypadku łysienia

 

To poproszę o jakieś dowody.Tylko dowody, a nie myślowe popłuczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się wydawać że to scam ale długotrwały nasłuch odpowiednich częstotliwości może stymulować również porost włosów; Podobno niektóre częstotliwości stumulują wzrost a nawet są w stanie stymulować ponowny porost w przypadku łysienia

 

To poproszę o jakieś dowody.Tylko dowody a nie myślowe popłuczyny.

 

Właśnie zaczynam słuchać sobie tego, na pewno nie zaszkodzi dodać do kuracji. Sam fakt że łeb pulsuje oznacza że coś się dzieje, może to powoduje poprawę ukrwienia niczym minox.

 

Nie zdajesz sobię sprawy z potęgi dźwięku, dźwiękiem od 0,5 Hz do 30 Hz można burzyć ściany o ile zapewnimy odpowieni poziom natężenia. Dźwięk wydawany przez niektóre zwierzęta morskie jest na poziomie 300 dB i jest rejestrowany setki kilometrów dalej na wielkiej wodzie (przy czym nie muszą to być dźwięki w paśmie słyszalnym dla człowieka śr. 20Hz - 20KHz przy 120 dB) Niektórymi dźwiękami można człowieka doprowadzić do szaleństwa i wyzwalać agresję temat znany z II w. ś.. Dźwiękiem bezdotykowo można kruszyć szkło. Niektóre dźwięki o częstotliwości poza pasmem (jak i w paśmie) słyszalnym dla człowieka są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu do różnych celów a nawet w medycynie. Słuchając niektórych dźwięków czuć podobne uczucie jak podczas masażu a masaż też poprawia ukrwienie, są zatem podstawy żeby tak przypuszczać. Wracając do organizmu człowieka, górna granica słyszalności kiedyś była uważana za 120 dB ewolucja hałasu sprawiła że człowiek dobrze toleruje teraz nawet 140 dB (ofc nie każdych częstotliwości). Na lotnisku w Poznaniu ryk samolotów został zarejestrowany na poziomie 170 dB i ludzie skarżą się na ten hałas mimo że nie mają ucha bezpośrednio przy takim silniku lub w wirze powierznym przenoszącym pasmo. W paśmie standardowym przy 200-250 dB idzie krew z ucha, badania dowodzą też że przy takim stanie mózg też jest przekrwiony, zatem częstotliwości które są tematem filmów z YT mogą i na pewno w jakiś sposób poprawiają ukrwienie głowy w tym skalpu który jest bardzo słabo ukrwiony. Dżwiękami też prawie niesłyszalnymi można skutecznie zagłuszać aparaturę podsłuchową tzw. szumem białym. To wszystko świadczy o potędze dźwięku nie zawsze docenianej. Jeśli byłby to kompletny Scam jak np folixin to ludzie zaraz by taką opinię masowo wyrazili o tych filmikach. No na pewno komuś z NW 7 afro nie wyrośnie od słuchania tego ale duże prawdopodobieństwo że może pomóc w walce.

 

Stając na głowie gdy krew napływa do niej robi się zupełnie podobne uczucie po paru chwilach jak przy słuchaniu tego gdy makówa zaczyna pulsować. Napewno dźwiękiem można poprawić krążenie co jest pozytywne. Stawanie na głowie czy chociaż na rękach albo spuszcznie głowy poza krawędź wyra i podnoszenie nóg do góry też poprawia ukrwienie skalpu i jest zalecane.

 

Nigdzie nie napisałem że to cudowne antidotum na łysienie a tylko wyraziłem że przychylam się do większości opini ludzi którzy tego słuchają oglądają i tworzą takie dźwięki i takie pokazowe filmiki. Skoro dźwięki są w stanie poprawiać ukrwienie to na podstawie tego można stwierdzić że mogą pomagać w walce z łysieniem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prosilem wyzej zebys darowal sobie swoje wywody i skoncentrowal sie na dowodach/badaniach/linkach w temacie dzwiek a lysenie. Twoj slowotok koncentruje sie na tematach pobocznych z ktorych wyciagasz jakis osobisty lub zapozyczony wniosek. Jesli nie masz rzeczowych argumentow, popros Zioma zeby przeniosl to do dyskusji poza tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosilem wyzej zebys darowal sobie swoje wywody i skoncentrowal sie na dowodach/badaniach/linkach w temacie dzwiek a lysenie. Twoj slowotok koncentruje sie na tematach pobocznych z ktorych wyciagasz jakis osobisty lub zapozyczony wniosek. Jesli nie masz rzeczowych argumentow, popros Zioma zeby przeniosl to do dyskusji poza tematem.

 

Odkupię od Ciebie patent na tę super wcierkę, dam więcej niż Merck Skoro wzrasta poziom juchy w głowie (a po przekroczeniu pewnych barier tryska z ucha co jest dowaodem) uzyskiwany za pomocą fal dźwiękowych to jak można nie przypuszczać że nie działa to podobnie jak minox. Na chłopski rozum. Ku...wa, nie masz pojęcia o wielu rzeczach a głos zabierasz tak samo jak w innych kwestiach a jak wkleiłem Ci linki do żródeł to pizgałeś głupkowato na czacie i pewnie nawet nie przeczytałeś. Nie będę tu wklejał wszystkich filmów dokumentalnych oraz badań bo nie moja w tym rola i nie chcę mi się ponownie szukać tego co kiedyś przeczytałem czy zobaczyłem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Naprawdę widziałem już 100 razy jak pusczcza Ci gumka w majtkach - zieeeeeew. Skoncentruj się na temacie:) wrzuć te linki - o badaniach wskazujących istotny wpływ dzwieku na włosy. Ja , Phil Collins i Witold Lutosławski czekamy z niecierpliwością.

 

PS

 

A jak się puszcza bąka - to jest taki charakterystyczny dzwięk. Dobre to na włosy? Będzie to miało istotny i godny uwagi wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako ja - nie jestem laikiem pytającym o finasteryd na forum albo co się stanie jak za dużo się nałykam palmy sabałowj.

Ty patrzysz TYLKO jak zwykły prosty człowiek na to i żądasz wyniku badań, a ja patrzę na to zupełnie z innej strony, zawsze zadawałem pytania, rozmyślałem czemu tak a nie inaczej. Nie patrzę przez pryzmat jednego punktu odniesienia bo to zawęża horyzonty tylko zachaczając też o zupełnie różne tematy nieraz będące pokrewnymi a nieraz nie - staram się dostrzegać rzeczy których inni nie widzą. Taka moja natura, na pewno się przyda jako przyszłemu naukowcowi, - ja nie pytam na forum co się stanie jak se łykne więcej fina tylko to robię, eksperymentuję sam na sobie. Oczywiście wiary nie daję w coś czego nie znam albo jak wiem że nie działa ale jak mam podstawy przypuszczać i jest choć cień prawdy w tym to to robię, najwyżej mnie wyśmieją, apropo - Kopernika też wyśmiewali kiedyś jak głosił tezę przeciwną do tego w co ludzie masowo wierzyli. Nie przyglądając się bliżej czeemuś co przynajmniej trochę wydaję się być sensowne nigdy nie dowiesz się czy takie jest, ale to robiąc najwyżej stwierdzisz że ''nie'', każdy bowiem może się mylić, mylą się też naukowcy, lekarze (i kanciarze ) co nieraz wychodzi dopiero po wielu latach albo dekadach. Ludzie są myli a nie nieomylni! Nieraz też największe odkrycia powstają w kiblu a nie w laboratorium za grube melony.

 

Czym że są te magiczne badania do których tak zawsze się odnosisz? - Otóż to eksperymenty oparte na wcześniejszych przypadkowych zupełnie odkryciach i wiedzą z nimi związaną i na podbudowie dalszych prób i poszerzania tej wiedzy w tym nieraz zaczerpniętej zupełnie z innych tematów.

 

Gdyby ktoś przypadkowo nie odkrył kiedyś że ludziom stosującym lek na nadciśnienie rosną lepiej wszelakie włosy to dzisiaj nie mielibyśmy minoxa takiego jaki znamy i używamy. Otóż wszystko jest kwestią przypadku i wszystko zawsze zaczyna się od przypadku nawet jeśli później są cele zamierzone i dalsze badania nad tym, zawsze też wiedza z innych dziedzin się przydaje w czym innym - i to bezdyskusyjne.

 

Po to właśnie założyłejm temat żeby była w nim dyskusja, tego oczekuję, co wydajność wielu mózgów to nie jednego! Jak bym to wiedział na pewno z badań to bym nie zakładał tematu, a co do reszty stwierdzeń to nic nie będę wklejał bo nie mam na to ochoty, jesteś zainteresowny to sobie szukaj i wyciągaj własne wnioski.

 

Przepraszam że spytam ale kim jest Witold Lutosławski?- bo go niestety nie znam.

 

Tak owszem puszczanie bąków i związany z tym dźwięk ma wpływ na różne rzeczy, najwięcej na spojrzenia innych osób w Twoją stronę.

 

Jeszcze raz ku...wa mówię że nigdzie nie napisałem że to jakiś super lek na łysine będący Gralem na który wszyscy czekają więc czego się znowu dopier..asz? Użyję Twojego sformułowania teraz, ''daruj'' sobie osobiste wycieczki w moją stronę, pisz co chcesz o tym, właśnie chodzi tu o dyskusję nt tego ale daruj sobie naprawdę to, tak będzie lepiej nie tylko dla nas ale i dla czytających temat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze raz ku...wa mówię że nigdzie nie napisałem że to jakiś super lek na łysienę będący Gralem na który wszyscy czekają więc czego się znowu dopier..asz?

 

Ale ja tylko proszę o argumenty o istotnym wpływie dzwieku na walke z łysieniem. Jeśli nie masz, a w odpowiedzi tylko coś marudzisz o wyższości swojej percepcji nad obserwacjami innych:) to przenieś to do jedynego sensowego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ku...wa mówię że nigdzie nie napisałem że to jakiś super lek na łysienę będący Gralem na który wszyscy czekają więc czego się znowu dopier..asz?

 

Ale ja tylko proszę o argumenty o istotnym wpływie dzwieku na walke z łysieniem. Jeśli nie masz, a w odpowiedzi tylko coś marudzisz o wyższości swojej percepcji nad obserwacjami innych:) to przenieś to do jedynego sensowego działu.

 

Tak też zrobię albo nawet usunę jeżeli na YT ludzie zmienią nazwy tych filmików na jakieś inne, a nie w stylu ''hair growth treatment'' i podobne


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nierzetelnosc to cecha YT - tutaj poruszamy sie na innym poziomie. Nie powielaj kazdej bzdury z YT, ktora zdajesz sie lykac jak pelikan. Na kazda teze trzeba dowodow, a Ty zdajesz sie tego nie zauwazac. Przedkladasz sensacje i domniemania nad realne zagadnienia - dyskusje poza tematem to dzial nafantastyke naukowa i informacje o nanosladowym wplywie na lysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nierzetelnosc to cecha YT - tutaj poruszamy sie na innym poziomie. Nie powielaj kazdej bzdury z YT, ktora zdajesz sie lykac jak pelikan. Na kazda teze trzeba dowodow, a Ty zdajesz sie tego nie zauwazac. Przedkladasz sensacje i domniemania nad realne zagadnienia - dyskusje poza tematem to dzial nafantastyke naukowa i informacje o nanosladowym wplywie na lysienie.

 

Napisałem na jakiej podstawie tak sądzę a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to inny temat, nie dlatego uważam za ciekawe że od *uja ludzi tak uważa na YT tylko że wiem że w pewnych warunkach przy odpowiednim natężeniu dźwięk nasila ukrwienie. Przepraszam ale ten dział też ma w nazwie ''dyskusje ogólne''!

 

Tu trochę o tzw. dźwiękoterapi żeby nie było że wziąłem z dupy. http://www.sztukaleczenia.pl/?ctr=run&p ... noReload=1

 

Niedowiarstwo kiedyś Cię zgubi Stachumurzynie.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba w 1 klasie podstawówki pani Hani uczy na wiedzy o środowisku że dzwięk to fala przemieszczająca się w określonym srodowisku. Słyszenie to nic innego jak mechaniczne przetwarzanie tej fali i sam dzwięk to tak naprawdę zagadnienie mechaniki. Tak dzwięk ma realny wpływ na nasze tkanki - jestesmy materią - a to jest realny bodziec. Całe zagadnienie obraca się w tematyce wpływu - naprawdę jesteś taki niekumaty żeby nie odroznic wplywow istotnych od nanowplywów. Wplyw dzwieku na posrost włosów jak tak śladowy, że przy nim teoria grawitacyjna nabywa już sensu - bo zapewne istniej marginalny wplyw grawitacji na porost wlosa. Z uwagi na marginalnośc obu zjawisk wspomnianie o tym w innym dziale niż rozmowy poza tematem jest dyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba w 1 klasie podstawówki pani Hani uczy na wiedzy o środowisku że dzwięk to fala przemieszczająca się w określonym srodowisku. Słyszenie to nic innego jak mechaniczne przetwarzanie tej fali i sam dzwięk to tak naprawdę zagadnienie mechaniki. Tak dzwięk ma realny wpływ na nasze tkanki - jestesmy materią - a to jest realny bodziec. Całe zagadnienie obraca się w tematyce wpływu - naprawdę jesteś taki niekumaty żeby nie odroznic wplywow istotnych od nanowplywów. Wplyw dzwieku na posrost włosów jak tak śladowy, że przy nim teoria grawitacyjna nabywa już sensu - bo zapewne istniej marginalny wplyw grawitacji na porost wlosa. Z uwagi na marginalnośc obu zjawisk wspomnianie o tym w innym dziale niż rozmowy poza tematem jest dyskusyjne.

 

Ostatni raz pytam czy umiesz czytać? I czy gdziekolwiek napisałem że to Gral i koniec łysiny i witaj afro na głowie z NW7 ?

Ma pewnie taki sam wpływ na łysienie jak ten Twój castor oil który piłeś , ale nie było nawet wzmianki o tym tu na forum więc założyłem temat i wkleiłem linki żeby pokazać o co chodzi. Więc na *uj się przyp..lasz?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To skoro w koncu się ze mną zgodziłes że wpływ jest tak mały jak puszczanie bąków - poproś sam Zioma o przesunięcie. Dziękuje za uwagę, okazuje się że umiesz współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To skoro w koncu się ze mną zgodziłes że wpływ jest tak mały jak puszczanie bąków - poproś sam Zioma o przesunięcie. Dziękuje za uwagę, okazuje się że umiesz współpracować.

 

Sam go o to poproś skoro tak uważasz, ja uważam że dyskusje ogólne to dobre miejsce, ludzie w tym temacie piszą też o różnych innych pierdołach i bzdetach i jest dobrze a nie sa to bzdety nawet nieraz związane z tematem łysienia.

 

Ja się z Tobą nie zgodziłem i nie zgadzam się nadal bo uważam że wpływ dźwięków jest spory na ukrwienie i ogólnie organizm, defcto to Ty się zgodziłeś bo ja nigdzie nie napisałem że to lekarstwo cudo i koniec z łysiną, hura słuchajcie muzyki.

 

Na samym już początku napisałem że to ''może stymulować porost'' a nie że go na pewno stymuluje - to chyba różnica?

 

Jesteś nadgorliwy albo być może robisz to specjalnie bo kieruje Tobą jakaś osobista nienawiść do mnie, albo jedno i drugie.

Przepowiadałeś mi też śmierć na 18-go Lutego b.r. - jest 21-y a żyję jakoś i mam się dobrze. I zawsze się dopier..lasz na każdym kroku *uj wie o co.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I zawsze się dopier..lasz na każdym kroku *uj wie o co

 

Jeśli prośbę o przytoczenie argumentów tak interpretujesz to ok. Energię traconą na szukanie moich motywacji poświęć na dokumentację tezy o istotnym wpływie dzwięku na wlosy. Będą dowody będę oświecony a narazie pozwól, że będę to traktował jako wymysł twojego kresomózgowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ I zawsze się dopier..lasz na każdym kroku *uj wie o co./quote]

 

Jeśli prośbę o przytoczenie argumentów tak interpretujesz to ok. Energię traconą na szukanie moich motywacji poświęć na dokumentację tezy o istotnym wpływie dzwięku na wlosy. Będą dowody będę oświecony a narazie pozwól, że będę to traktował jako wymysł twojego kresomózgowia.

 

Napisałem dlaczego tak uważam, że dźwięk ma zdolnosć wpływu na poprawę ukrwienia a skoro poprawa ukrwienia wpływa pozytywnie na porost to reszta chyba jasna (że to może stymulować porost). Teraz Ty napisz dlaczego uważasz że nie i też przedstaw argumenty i niezbite dowody na to albo przynajmniej rozwiń jakąś tezę tak jak ja o ile potrafisz.

 

Naturalnie traktuj jak chcesz, pisz co myślisz, wymyśl może jakąś tezę dla swojego ''nie'' bo moje ''tak'' ma przynajmniej cień podparcia w medycynie oraz na bazuje na przypadkach eksperymentalnych z dźwiąekiem o czym pisałem wcześniej (dot. przekrwienia głowy po ataku głowy odpowiednimi falami dźwiękowymi i przy odpowiednim natężeniu, o czym pisałem i nie będę się powtarzał).

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozmowe moge kontynowac w innym dziale. Tutaj mnie o to pros - szanuj siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmowe moge kontynowac w innym dziale. Tutaj mnie o to pros - szanuj siebie.

 

Z całym szacunkiem ale:

Z Tobą się nie da rozmawiać w normalny sposób w żadnym z działów ani na czacie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak wygląda zazwyczaj zderzenie racjonalności z wymysłami. Swiat przerabia to cyklicznie - w średniowieczu i romantyzmie byłby Pan hegemonem - tam było zapotrzebowanie na radosną twórczość. A narazie puść sobie Panie coś

- po tym seansie strzyżenie gwarantowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak wygląda zazwyczaj zderzenie racjonalności z wymysłami. Swiat przerabia to cyklicznie - w średniowieczu i romantyzmie byłby Pan hegemonem - tam było zapotrzebowanie na radosną twórczość. A narazie puść sobie Panie coś
- po tym seansie strzyżenie gwarantowane

 

Czy to nie ta sama pieśń co jest w temacie forumowej piosenki po rzekomym przetłumaczeniu na Stacho-murzyński language? Niestety wolę inne klimaty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak owszem puszczanie bąków i związany z tym dźwięk ma wpływ na różne rzeczy, najwięcej na spojrzenia innych osób w Twoją stronę.

 

Roz...s system tym, nie moge przestac sie smiacxD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak owszem puszczanie bąków i związany z tym dźwięk ma wpływ na różne rzeczy, najwięcej na spojrzenia innych osób w Twoją stronę.

 

Roz...s system tym, nie moge przestac sie smiacxD

 

 

Napisałem najprawdziwszą prawdę i wcale nie było mi do śmiechu jak to pisałem, odpowiedziałem poważnie na poważne pytanie najlepiej jak tylko mogłem a przynajmniej się starałem. Nie wiem dlaczego ciągle się do mnie przypier...a stachmurzyn, przecież nie doałem tego w dziale ''leki'' pod hasłem ''cudowny lek gwarantujący odrost nawet z NW7'' tylko zamieściłem w dyskusjach ogólnych bo dyskusji o tym na forum przedtem nie było i nie było ani tematu ani żadnej wzmianki nawet o tym.

 

Ogólnie teraz: (Angel nie do Ciebie )

 

Jak się nie podoba albo coś wbrew regulaminowi to niech admin przeniesie gdzie indziej albo usunie temat całkiem.

Na tyle chyba mnie tu wszyscy znają że powinni wiedzieć że nie wierzę osobiście w scamy i ich nie stosuję, a sam temat dźwięków uważam za ciekawy i uważam że są przesłanki do tego aby nie kwalifikować tego do kompletnego scamu.

Niektórzy wkładają scamy albo suple albo inne bzdety w dziale ''leki'' i stachowimurzynowi to nie przeszkadza jakoś. Tylko zawsze moje posty mu przeszkadzają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam akurat wasz spor smieszy;d Razem wnosicie wiele w temacie, w inny sposob, ale jednak bardzo wartosciowy. Nie mam przeciwko czytaniu waszych postow i korzystania z nich:)

Tak czy siak dazymy ku jednemu, niewazne w jaki sposob, zapobiegnieciu temu je...u lysieniu i musi nam sie udac, powiedzmy ze pierd kogos na swiecie to lekarstwo na odrost wlosow- nigdy nie wiadomo;d;d


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...