free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Dźwiękoterapia przeciw łysieniu i jako stymulacja wzrostu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2016 o 19:15, antydhtor napisał:

Ja jako ja - nie jestem laikiem pytającym o finasteryd na forum albo co się stanie jak za dużo się nałykam palmy sabałowj.

Ty patrzysz TYLKO jak zwykły prosty człowiek na to i żądasz wyniku badań, a ja patrzę na to zupełnie z innej strony, zawsze zadawałem pytania, rozmyślałem czemu tak a nie inaczej. Nie patrzę przez pryzmat jednego punktu odniesienia bo to zawęża horyzonty tylko zachaczając też o zupełnie różne tematy nieraz będące pokrewnymi a nieraz nie - staram się dostrzegać rzeczy których inni nie widzą. Taka moja natura, na pewno się przyda jako przyszłemu naukowcowi, - ja nie pytam na forum co się stanie jak se łykne więcej fina tylko to robię, eksperymentuję sam na sobie. Oczywiście wiary nie daję w coś czego nie znam albo jak wiem że nie działa ale jak mam podstawy przypuszczać i jest choć cień prawdy w tym to to robię, najwyżej mnie wyśmieją, apropo - Kopernika też wyśmiewali kiedyś jak głosił tezę przeciwną do tego w co ludzie masowo wierzyli. Nie przyglądając się bliżej czeemuś co przynajmniej trochę wydaję się być sensowne nigdy nie dowiesz się czy takie jest, ale to robiąc najwyżej stwierdzisz że ''nie'', każdy bowiem może się mylić, mylą się też naukowcy, lekarze (i kanciarze ) co nieraz wychodzi dopiero po wielu latach albo dekadach. Ludzie są myli a nie nieomylni! Nieraz też największe odkrycia powstają w kiblu a nie w laboratorium za grube melony.

 

Czym że są te magiczne badania do których tak zawsze się odnosisz? - Otóż to eksperymenty oparte na wcześniejszych przypadkowych zupełnie odkryciach i wiedzą z nimi związaną i na podbudowie dalszych prób i poszerzania tej wiedzy w tym nieraz zaczerpniętej zupełnie z innych tematów.

 

Gdyby ktoś przypadkowo nie odkrył kiedyś że ludziom stosującym lek na nadciśnienie rosną lepiej wszelakie włosy to dzisiaj nie mielibyśmy minoxa takiego jaki znamy i używamy. Otóż wszystko jest kwestią przypadku i wszystko zawsze zaczyna się od przypadku nawet jeśli później są cele zamierzone i dalsze badania nad tym, zawsze też wiedza z innych dziedzin się przydaje w czym innym - i to bezdyskusyjne.

 

Po to właśnie założyłejm temat żeby była w nim dyskusja, tego oczekuję, co wydajność wielu mózgów to nie jednego! Jak bym to wiedział na pewno z badań to bym nie zakładał tematu, a co do reszty stwierdzeń to nic nie będę wklejał bo nie mam na to ochoty, jesteś zainteresowny to sobie szukaj i wyciągaj własne wnioski.

 

Przepraszam że spytam ale kim jest Witold Lutosławski?- bo go niestety nie znam.

 

Tak owszem puszczanie bąków i związany z tym dźwięk ma wpływ na różne rzeczy, najwięcej na spojrzenia innych osób w Twoją stronę.

 

Jeszcze raz ku...wa mówię że nigdzie nie napisałem że to jakiś super lek na łysine będący Gralem na który wszyscy czekają więc czego się znowu dopier..asz? Użyję Twojego sformułowania teraz, ''daruj'' sobie osobiste wycieczki w moją stronę, pisz co chcesz o tym, właśnie chodzi tu o dyskusję nt tego ale daruj sobie naprawdę to, tak będzie lepiej nie tylko dla nas ale i dla czytających temat.

Hej sprawdź sobie sapien medicine Dutasteride itd Są efekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić 

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ED4WLPXaAZ4&t=13s

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...