free web hit counter Skocz do zawartości
gats1234

Z Norwood 2 do prawie Norwood 4 w osiem miesięcy Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziękuję że wyświetlasz ten post

Zatem ostatnie 7 miesięcy to dla mnie prawdziwy koszmar, mam 25 lat

łysieje od 18 stego roku zycia do tego czasu miałem niesamowicie gęste włosy, które zacinały wręcz maszynkę do włosów ,od tego czasu do 23 roku życia włosy bardzo skutecznie rzedły, w 23 roku zycia zdecydowałem się na Propecie juz po 5 miesiącach włosy

przestały w ogóle wypadać , i bardzo się wzmocniły przez 2 lata nie zauważyłem jakichkolwiek oznak łysienia , mój fryzjer za każdym razem bardzo się zdziwił że przestałem tracić włosy,

Pojawiłem się u mojego dermatologa który zapisał mi z problemem dysfunkcje na tle seksualnym,( jak się okazało była to infekcja) lekarz nakazał odstawić Propecie na około rok po tym roku miałem znów zacząć kurację a włosy miały odrosnąć

dziś wiem że dermatolog zrobił mi ogromną krzywdę, On utrzymuje że włosy odrosną

, potem działy się ze mną rózne przykre rzeczy 5 miesięcy leczenia depresji w szpitalu ale nie o tym chcę mówić

, zapomniałem o finasterydzie - miałem większe zmartwienia,

od 5 lat jestem na stałych lekach jest ich sporo i rozsypując je zapomniałem o czymś takim jak Propecia. Leki ma w pojemnikach na cały tydzień , rzadko patrzyłem w lustro w szpitalu a włosów przez 5 miesięcy w ogóle nie ścinałem, jakoś nie zauważałem że rzedną zauważyłem 8 miesiecy po odstawieniu natychmiast wróciłem do Propecii , z nadzieją że włosy przestaną rzednąc ale NIC Z TEGO,

poszedłem do fryzjera od fryzjera wyszedłem blady jak trup przerzedzenia tak duże że z przodu zaczeły się prześwity , cały środek i Korona Norwood 3/ 4

od odstawienia Propecii 3 marca 2015 do teraz mineło prawie 12 miesięcy

od 4 miesięcy jestem znów na Propecii , włosy wciąz rzedną używam też Loxonu nie wiem kiedy łysienie się ustabilizuje cały czas postepuję

Czytałem duzo na forach anglojęzycznych znalazłem ludzi z podobnymi problemami ale przebieg jest bardzo różny

 

Byłem już u 4 dermatologów , zawsze ta sama rada Propecia i Minox i czekać ,

czekam czekam a włosów coraz mniej z miesiąca na miesiąc

Nie wiem kiedy to niesamowicie wzmozone łysienie sie zatrzyma i nie wiem czy mam szansę na odrosty

Będę bardzo wdzięczny za opinie i ewentualną pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przestań chodzić do dermatologów. Szkoda na to czasu, i jeśli prywatnie, też pieniędzy. Ich wiedza o łysieniu androgenowym jest najczęściej słaba. Czytaj forum, a dowiesz się znacznie więcej. Miałem kiedyś problemy z pieczeniem prostaty, coś w stylu niebakteryjnego zapalenia w trakcie kuracji finem. Odstawiłem i przeszło. Potem wracałem, ale problemy z prostatą na szczęście nie pojawiały się ponownie. Fin może powodować depresję i problemy ze snem. Poczytaj o tym. Chwilę się leczyłem na bezsenność, aż znalazłem te informacje na zachodnich stronach. Jeśli finasteryd słabo działa, poczytaj o dutasterydzie i Ru58841. Jest jeszcze CB-03-01, dość drogie i trudno dostępne, ale teoretycznie powinno być bezpieczniejsze. Też jest wątek na forum o tej substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...