free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Przeszczep u dr Szczyta Warszawa. Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu przeglądam różne fora o wypadaniu włosów i zauważyłem pewną tendencję że na każdym z tych for polecana jest zawsze jedna czasem dwie kliniki w których robić warto przeszczepy a w innych nie.I na każdym forum jest to inna klinika. Niestety nic nie mogę znaleźć o przeszczepach u dr Szczyta z Warszawy.

 

Czy ktoś miał styczność z osobami które miały robione tam przeszczep? Terminy oczekiwania na samą konsultacje to jest około roku a później na operacje okolo 2 -3lat

Szok ale takie jest oblężenie tej kliniki pewnie za sprawą reklamy w programach telewizyjnych.

 

Dlatego chciałbym poprosić o opinie osoby które mają jakąś wiedzę na temat jakości zabiegów w tej klinice.

Cena jest nie wiele niższa od klinik polecanych tutaj na forum ale jest na miejscu i na kilku tysiącach graftów to różnica w cenie zabiegu może być nawet 15 -20 tys zł mniej pomijając koszty podróży samolotów i hoteli.

 

Czy warto tam się zapisać?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego odpusc sobie sa dziesiatki nieudanych przeszczepow w pl na tym forum opisane zamiast miec 1500 grafts odroslo tlko 20 i tak dalej....ceny majom niesamowicie wysokie do umiejętności

poczytaj troche na forum, tania alternatywy do pl to getfue.....albo juz wysza liga HDC,czy BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak czytałem o tych porażkach z Polski ale niestety nic nie mogłem znaleźć o klinice dr Szczyta. Dlatego poprosił bym o opinie osób które miały z nią styczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym odcinkkow programu TVN poswieconemu wlasnie tej klinice byl przypadek chlopaka, ktory pod dal sie u niego operacji.

Problem w tym, ze z przeszczepionych wlosow nie wyrosl ANI JEDEN i doktor Ambroziak ( z tej samej kliniki ) z ochota skierowal go do perukarni celem wykonania malutkie peruki na obszar, w ktory wszczepiane byly wlosy.

 

Chlopak dostal te naklejke i tube kleju do mocowania. innymi slowy- ja odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jednym odcinkkow programu TVN poswieconemu wlasnie tej klinice byl przypadek chlopaka, ktory pod dal sie u niego operacji.

Problem w tym, ze z przeszczepionych wlosow nie wyrosl ANI JEDEN i doktor Ambroziak ( z tej samej kliniki ) z ochota skierowal go do perukarni celem wykonania malutkie peruki na obszar, w ktory wszczepiane byly wlosy.

 

Chlopak dostal te naklejke i tube kleju do mocowania. innymi slowy- ja odradzam.

 

 

Nie wiem czy myslimy o tym samym odcinku , ale jesli dobrze pamientam to chlopak byl po wypadku i na glowie mnial blizne pod ktorom nie bylo tez juz tkanki tluczczowej... i tu lezel glowny problem.........z tym ze to nie oznacza ze klinika jest dobra bo i w idealnych warunkach u moldych meszczyzn tez nie raz spiepsza sprawe .....troche siedze juz na tych forach i jeszcze nie widzialem naprawde dobrze zrobionego przeszczepu w Polsce , nawet jak rosną te 1500 grafts to gestosc nie jest zadowalająca,- i sami mowia ze jesli to ma wygladac naturalnie to prosze przyjsc za rok na dogeszczanie,- --- ponoc Zaluna jest zadowolona z HT w Polsce wlosy jej rosna z tym ze na podstawie zdjec czeszczko stwierdzic ile i jak gesto jej te grafty odrosly bo na poczatku byly robione zdjecia gdzie wlosy miała zaczesane do gory a zdjecia po 3 miesacach (wlosy zaczesane do przodu i pofarbowane na czarno ).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co wazne kazde chcial sledzic sytuacje tylko dziwnym zbiegiem okolicznosci kolezanka zamilkla i niestety na dzien dzisiejszy ciezko ocenic czy

zabieg sie udal czy tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponoc Zaluna jest zadowolona z HT w Polsce wlosy jej rosna z tym ze na podstawie zdjec czeszczko stwierdzic ile i jak gesto jej te grafty odrosly bo na poczatku byly robione zdjecia gdzie wlosy miała zaczesane do gory a zdjecia po 3 miesacach (wlosy zaczesane do przodu i pofarbowane na czarno ).....

Zulana nic na czarno nie farbowała, tylko takie ma odrosty (co sugeruje, że taki jest jej naturalny kolor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...