free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Emu certyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie płaciłem 2 razy - to było a propos: dlaczego nie opłaca się zamówienie grupowe.

 

Płaciłem podobnie do Ciebie. Nie dostałem nr do śledzenia - po polskiej stronie sprawa zajmuje się Poczta Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł. Zajęło mu to prawie 1,5 msc ( 30 dni roboczych ).

Sklep nadał paczke w terminie jak powinien. Następnym razem jakbym zamawiał to tylko przesylke rejestrowaną (chociaz nie wiem czy mają taką opcje).

Obsługa sklepu w miare profesjonalnie podeszła do sprawy opóźnionej/zaginionej paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w jakimkolwiek polskim sklepie internetowym/stacjonarnym można nabyć EMU certyfikowane/najwyższej jakości (czy wręcz konkretnie to, które wam udało się ściągnąć z UK)? Domyślam się, ze to droższa historia niż sprowadzanie, ale powiedzmy że z jakichś tam powodów wolałbym kupić produkt od polskiego sprzedawcy. Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w jakimkolwiek polskim sklepie internetowym/stacjonarnym można nabyć EMU certyfikowane/najwyższej jakości (czy wręcz konkretnie to, które wam udało się ściągnąć z UK)? Domyślam się, ze to droższa historia niż sprowadzanie, ale powiedzmy że z jakichś tam powodów wolałbym kupić produkt od polskiego sprzedawcy. Będę wdzięczny za info.

 

Podbijam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie spotkałem się z nikim takim. Było wcześniej na EDT, ale teraz ze względu na mocny dolar nie opłaca się tego sprowadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...