free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Emu certyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo Emu u Zioma jest narazie niedostępne, czy ktoś orientuje się gdzie można kupić certyfikowany olej z Emu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikowany tzn?

 

czy to jest taki certyfikat jak na diamenty w pierścionkach (tzn jest to bezużyteczne i dla laika niemożliwe aby połaczyć certyfikat z danym pierścionkiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tez muszę zlokalizować strusia:

 

Ma ktoś coś do powiedzenia na temat tej wersji - sprzedawana również w polskiej witrynie za 2,5x ceny z ebaya:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/151699340426

 

 

 

Struś na etykiecie niby jest, to chyba w porzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Używałeś kiedyś to od Zioma? Jeśli tak - mógłbys to jakoś porównać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie niestety nie, nawet nie znam powodów dla ktorych nie jest już dostepne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez muszę zlokalizować strusia:

 

Ma ktoś coś do powiedzenia na temat tej wersji - sprzedawana również w polskiej witrynie za 2,5x ceny z ebaya:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/151699340426

 

 

 

Struś na etykiecie niby jest, to chyba w porzo?

 

Ten akurat to jest rozwadniany shit. Kupowałem 2 razy na początku "przygody z EMU"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec gdzie mozna sie zaopatrzec w cos porzadnego w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

https://www.swansonvitamins.com/swanson ... -ml-liquid

 

To jest niby spoko - spełnia nasze forumowe wymagania. Koszt: 16,99USD + 13 USD (transport). To trzeba przemnożyć przez cło i VAT ( na program 500 plus - vat oczywiście naliczany od sumy składowych (cena + transport + cło)) - około 30%. Razem około 40USD - co na złociszony obecnie wychodzi 150 zł. Bez tragedii jak na inwestycję półroczną.

 

 

 

A tu jest jeszcze taniej: https://www.healthmonthly.co.uk/swanson ... re_emu_oil 95 złoty Powyzsze wyliczenia zostawiam więc dla kolekcjonerów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tego strusia swansona nie raz, bardzo dobry pedziwiatr z niego!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Panowie polecacie tego emu ze swansona. Australijski wiec certyfikat niekoniecznie musi posiadać.

Mam nadzieje ze pomoże na suchą skórę głowę oraz pieczenie i swędzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja sam się zastanaeiam nad emu oil i z tego co widzę polecacie swansona więc jego bym kupił jeśli więc ktoś chce zakupić też to moglibyśmy więcej opakowań wziąć i na pewno wyjdzie taniej z przesyłką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wyjdzie taniej. Przesyłka do Polski 2,75GPB. Wewnetrzna w PL , nie mając umowy z kurierami ,wychodzi drożej - a jeszcze bawimy się w jakieś akrobacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja sam się zastanaeiam nad emu oil i z tego co widzę polecacie swansona więc jego bym kupił jeśli więc ktoś chce zakupić też to moglibyśmy więcej opakowań wziąć i na pewno wyjdzie taniej z przesyłką...

To dobry pomysł Ja wstępnie byłbym chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze raz:

 

1) Przesyłka z UK kosztuje 15 złotych

2) Przesyłka wewnętrzna 15 złotych

3) Większa przesyłka z UK kosztuje więcej (tak sugeruje platforma zakupowa)

4) Sprawa tyczy się wydatku 95 złoty w skali pół roku

5) Znajdź ambitnego, który pozbiera pieniadze, zamówi całość - pozniej popaczkuje i wysle w cała Polskę - wszystko za darmo

6) Wymieniamy się danymi osobowymi

7) Cena już jest tak atrakcyjna , ze wychodzi taniej niz u Zioma

8) O rabatach cenowych nic nie wiadomo

9) Większe zamówienie - większe ryzyku braku na magazynie - wydłużony czas dostawy

10) Wydłużony czas realizacji - zbieranie kasy , czekanie na przelew, dostawa z UK, dostawa do domu

 

 

Butelka EmuOil naprawdę nie jest warta zakupów grupowych. Zostawcie to na przesyłki z USA, na duże przebitki cenowe duzych ilości, na substancje eksperymetalne z 5 obiegu itd. Tutaj poprostu wchodzisz do sklepu i kupujesz - tak ja w mięsnym u Pani Bożeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie kupiłbym kolejne Emu u zioma jak pure 100%, tylko że - nie ma tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamówiłem butlę skondensowanego strusia u puddingożerców. Na wstępie - 2 tygodnie oczekiwania, bo nie mają na magazynie - czekamy i przecieramy szlak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zamówił z Thunder ridge (tam skąd zamawial ziom do sklepu) orientuje się ktoś czy nadal wysyłają do Polski? Ewentualnie emu gold z betterlife ale nie orientuje się czy jest lepszy jakościowo bo nie doczytałem informacji o certyfikacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Struś dobiegł - zajęło mu to 2 tygodnie. Cechy fizyczne mazidła jak z albumu - konsystencja, kolor, zapach - wszystko przypomina mi dzieciństwo, gdy kupowało się strusia u Zioma w sklepiku - na zeszyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do mnie doszło ostatecznie - tyle mogę powiedzieć. Po miesiacu rzeczywiscie można robić jaki ferment - uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Przesyłka z UK kosztuje 15 złotych

2) Przesyłka wewnętrzna 15 złotych

 

Widzę, że płaciłes 2x15zl za przesyłke. Tak pokazała ci platforma podczas zakupu?

U mnie bylo to 2,72funta a wiec sklep wysłał paczke do PL za 15 zł - troche tanio.

 

Dostałes nr paczki do śledzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...