free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i jak sytuacja ?

myślę że jak chłopak napisał szkoda wstawiać zdjęć bo wszytko wypadło i pewnie nie odrosło albo gęstość bardzo słaba:)

dużo tu było naganiaczy,którzy chwalą klinikę ale zdjęć nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jakieś w galerii na stronie są. I ludziom włosy rosną. Ale linia, którą robi lekarz ... woła o pomstę do nieba. Każdy robiony na garnek na głowie. Ciekawe z czego to wynika. Z małej kratywności lekarza, czy nie wiedzy na temat możliwości wyboru linii przez pacjentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzonki rosną narazie trochę zadko

 

-- 22 lip 2016, 14:16 --

 

Bok, powiem tak dupy już mnie zaczepiaja

 

-- 22 lip 2016, 14:21 --

 

Czy 5 tys grantów starczy na koronę plus zagęszczenie przodu

1469193139736194096022.thumb.jpg.98662e0e0c94930bb1252738a4da976e.jpg

1469193285454-2090692757.thumb.jpg.2726b70e84a8be345d6356fa7d08b689.jpg

DSC_0077.thumb.JPG.8f5ac783e7313f304d213412c25a876e.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz fote bez tej fryzury? bo z tą to jakoś dziwnie się patrzy.

A jeszcze byłoby fajnie, gdybys wsadził zdjecie donory , przy tak krótkich włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to bez tragedii. Chociaż kurde. Wrzucajcie te zdjęcia pionowo!!!


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg 1600 graftow płaciłem ok 7 tys hotel gratis , jedzenie w hotelu super. Klinika super dr i mgr fajni ludzie. Jestem 5 miesięcy po zabiegu więc jedzcze parę włosów wyrośnie ja polecam, jak mi dadzą rabat to jade jeszcze raz.

1469279371293-2095622514.thumb.jpg.14a5f32be0867d9f3381667744b74538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg 1600 graftow płaciłem ok 7 tys hotel gratis , jedzenie w hotelu super. Klinika super dr i mgr fajni ludzie. Jestem 5 miesięcy po zabiegu więc jedzcze parę włosów wyrośnie ja polecam, jak mi dadzą rabat to jade jeszcze raz.

 

za taką samą kase masz zabieg w Turcji z drobnym szczegółem , ilość grafów kilka razy większa noi efekt też dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg 1600 graftow płaciłem ok 7 tys hotel gratis , jedzenie w hotelu super. Klinika super dr i mgr fajni ludzie. Jestem 5 miesięcy po zabiegu więc jedzcze parę włosów wyrośnie ja polecam, jak mi dadzą rabat to jade jeszcze raz.

 

za taką samą kase masz zabieg w Turcji z drobnym szczegółem , ilość grafów kilka razy większa noi efekt też dużo lepszy.

 

No właśnie o tóż to.

 

-- 24 lip 2016, 17:12 --

 

A tak swoją drogą to wycofałeś się z hardcore'owych kuracji ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radekmaja123 wrzuć zdjęcie tylu głowy . Nie pierdolcie bo jak na 1600graftos to odrost zsjebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest oki fryzjer widzi dziurki ja nie

 

-- 26 lip 2016, 19:57 --

 

Naprzemien loxon 2 lub 5 % b. Dobre efekty na loxon 2 pod warunkiem lania 2 x dzien

Divigel naprawdę robi cuda

Aplicorte e

Dut na mnie działał słabiej niż proscar

Drogie wywaliłem, proscar pół tabletki dziennie

Mam mega kuracje tabletów ale narazie nie biorę.

 

Aplicorte e plus Divigel plus loxon poparcia

Divigel najlepsze efekty jak 2 saszetki dziennie

Jestem pewny że loxon mocniejszy zdziałać cuda, na skrócić nazywane włosy b słabe ale od Divigel rosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst tak napisany jakbyś pisał pod wpływem 1kg proscar.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakbyś pokazał przód głowy przed zabiegiem a nie po to byłoby git wtedy byłoby widać efekt ,przed , po...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ten żel jest zyebiaszczy i nie pomyliłem się co do tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki żel?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki żel?

 

Divigel lub estreva. Żel z 17-b-estradiolem czyli głównym hormonem żeńskim.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AntyDONOR

A co daje ten żel?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AntyDONOR

A co daje ten żel?

 

Dość głupie pytanie ale odpowiem szczerze. Feminizacje zakoli. Oraz w ogóle feminizacje ciała gdy stosowany w nadmiarze oraz na inne miejsca niż potrzeba w przypadku łysienia androgenowego. Hormon ten (jak i jego pochodne oraz syntetyczne pokrewne) bardzo pomaga w walce z łysieniem androgenowym, szczególnie na przednie frontowe obszary takie jak zakola właśnie (które jak wiemy w najmniejszym stopniu poddają się leczeniu farmakologicznemu), frontową linię i obszar do NW 3.

 

Jak nie wiesz w dalszym ciągu co to estradiol to poczytaj trochę.

To główny żeński hormon budowy sterydowej, wykazuje zdolność do zmiany transkrypcji genów, jest także naturalnym inhibitorem 5AR. POWODUJE TEŻ ROZROST CYCKÓW podawany facetom bardziej niż jakikolwiek inny lek, no może poza etynyloestradiolem tylko.

 

I nie bierz go do ręki, nawet o tym nie myśl, ani nikt nie powinien go stosować z tych co boją się nawet fina.

 

I już Ci mówiłem że nie jestem antyDONOREM bo jak bym nim był to bym już przeszczep włosów zrobił 5 razy jak niektórzy, którzy ewidentnie są antyDONORAMI przez działanie takie, a nieleczenie tego zupełnie w żaden sposób

 

Swoją drogą tak poza tematem, ''antydonorzy'' to całkiem dobre określenie na ludzi robiących 5 razy HT a nie leczących postępującego łysienia w żaden sposób.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszek z Ciebie W takim razie oświeć i napisz ,jakie to znasz genialne LECZENIE łysienia androgenowego?

Bo chyba nie chcesz powiedzieć , że leczeniem nazywasz ZASTOPOWANIE łysienia na czas faszerowania się chemią lub hormonami żeńskimi organizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale śmieszek z Ciebie W takim razie oświeć i napisz ,jakie to znasz genialne LECZENIE łysienia androgenowego?

Bo chyba nie chcesz powiedzieć , że leczeniem nazywasz ZASTOPOWANIE łysienia na czas faszerowania się chemią lub hormonami żeńskimi organizmu

 

Ależ oczywiście że tak zatkało

 

Tutaj mój wątek: viewtopic.php?f=6&t=2037

 

Oczywiście mój przypadek jest indywidualny ale jaki problem leczyć łysienie chociażby finasterydem ? - Są ludzie którzy biorą duta nawet 15 lat a fina może nawet dłużej i dobrze utrzymują stan przez lata. Nawet Dr. Bisanga jak widzi nie taki przypadek jaki mu odpowiadałby do HT to mówi cyt. (po spolszczeniu ) ''Medicin medicin, medicin!''

I nie tylko zastopowanie tego procesu jest możliwe ale również nieraz dobry odrost.

Ale oczywiście wszelakie decyzje o wszystkim (zarówno o leczeniu farmakologicznym jak i chirurgicznym, czy nawet o żadnym leczeniu łysienia) są każdego indywidualnymi sprawami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...