free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
witam pierwszy zabieg w Medmixie robiłem rok temu 2500 graft (miałem łysinę V) teraz w sumie wczoraj zagęśćiłem to 3000 - zobaczę około czerwca - sierpnia - a ogólnie mówiąc polecam. włosy rosną chociaż pewne sprawy zaniedbuje, patrz, łózko mogłoby być wygodniejsze, bo po 10 h leżenia to człowiek jest sztywny - ale to takie małe niedogonienie

 

A profilowa płeć: kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam pierwszy zabieg w Medmixie robiłem rok temu 2500 graft (miałem łysinę V) teraz w sumie wczoraj zagęśćiłem to 3000 - zobaczę około czerwca - sierpnia - a ogólnie mówiąc polecam. włosy rosną chociaż pewne sprawy zaniedbuje, patrz, łózko mogłoby być wygodniejsze, bo po 10 h leżenia to człowiek jest sztywny - ale to takie małe niedogonienie

 

A profilowa płeć: kobieta.

Może czuje sie kobietą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tępe baby z marketingu nawet nie potrafią ustawić odpowiedniej płci w profilu.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw jak dużo osób faktycznie robi w Medmixie. Ktoś (chyba klekoo91, ale nie jestem pewien) pisał coś o tym, że mu dali relatywnie długi czas oczekiwania. BTW opinii o nich jest mało (chociaż pobieżnie szukałem), ale jak gdzieś trafiłem jakąś negatywną, to pod nią był komentarz autora, w którym przepraszał za to "pomówienie" i pisał, że to jednak z jego winy coś wyszło nie tak. Nie musiało oczywiście tak być, ale po składni wypowiedzi odniosłem wrażenie, że postraszyli gościa pozwem i się przestraszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie musiało oczywiście tak być, ale po składni wypowiedzi odniosłem wrażenie, że postraszyli gościa pozwem i się przestraszył.

 

Tak naprawdę nigdy nie wiemy co jest za kulisami.

 

Ale można się domyślić, że nawet jak dana klinika ci zrobi zabieg niezgodnie z oczekiwaniami, to ew reklamację negocjujesz przecież właśnie z tą kliniką.

Często w tańszych klinikach robią ludzie, którzy nie mają pieniędzy, więc ew darmowe poprawki/korekty są dla nich jedyną szansą. Nie da się negocjować i szkalować kogoś na publicznie dostępnym forum jednocześnie. Bo taki przedstawiciel kliniki w oczy pewnie powie: "Panie albo, albo". Przynajmniej ja bym tak zrobił, będąc na jego miejscu.

 

Sam pamiętam przypadek, jak gościu pisał, że jest nie bardzo zadowolony (już nie pamiętam w której klinice) a potem prosił o wykasowanie swoich postów, bo stwierdził, że jest na etapie negocjacji z kliniką, a to tylko przeszkadza bo sprawa jest delikatna.

 

Także niekoniecznie musi być straszenie sądem za pomówienie, co z resztą i tak jest naciągane, bo negatywna opinia co do zasady nie jest pomówieniem.

 

PS.

Co oczywiście nie znaczy, że takie groźby sądowe nie mają w ogóle miejsca. Bywa, że firmy starają się zakneblować usta niepokornym i najmują do tego celu specjalistów: Wezwanie do usunięcia postów (cenzura) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem coś od siebie bo też robiłem w polskiej klinice nic nie wiedząc i nie mając wiedzy także było tak, że podpisałem deklarację iż jest to zabieg i nie będę rościł żadnych pozwów i pretensji do nich bo każdy przypadek jest inny i wszystko zależy od indywidualnych przypadków, a że posadzili grafty z gęstościa 10 na cm kwadratowy to inna sprawa pewnie po 5 zabiegach byłaby dobra gęstość, ale ze swojego doświadecznia powiem, że 5 razy lepiej robią w Turcji za tą samą kasę albo nawet taniej także nie warto w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także niekoniecznie musi być straszenie sądem za pomówienie, co z resztą i tak jest naciągane, bo negatywna opinia co do zasady nie jest pomówieniem.

 

Fakt, nie nagina prawa w żaden sposób (o ile nie jest obraźliwa), natomiast kwestia ogólnej świadomości to odrębny temat. Prawda jest taka, że jak machniesz paragrafem czy jakąkolwiek inna groźbą komuś kto ma chociaż odrobinę charakteru, to się tylko zaprze i będzie warczał jeszcze bardziej. Ale jest masa ludzi, którzy się przestraszą, a w efekcie "pójdą na ugodę", cokolwiek by to miało w danej sytuacji oznaczać.

 

Poza tym, tak jak pisze matias21, te ceny za takie efekty to jest jakaś kpina (chociaż akurat Medmix ma nawet racjonalne stawki). Sam chyba mówiłeś, że HT, które robiłeś w Polsce to były takie, które się robi żeby robić (jeśli to nie Ty, to przepraszam - mój błąd). Nasuwa się myśl, że to, że tu wcale nie robią lepiej, to jedno. Inna sprawa, czy rzeczywiście taniej - bo tu też nie jestem wcale przekonany. :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co do mojego przypadku powiem tak, po pierwszym zabiegu czyli 2500 urosło całkiem sporo, tylko jak się ma łysinę 5 to i tak jest tego za mało żeby był całkowicie efekt zadowalający, teraz sobie zagęściłem całość 3000 i zobaczymy, ja osobiście jak pisałem wcześniej robiłem pierwszy i drugi w Medmixie i nie żałuję (może kiedyś zrobię 3), dopowiem tylko że trochę tutaj na tym forum zdjęć po zabiegach przejrzałem i mój odrost po 2500 wcale nie jest zły tak jak co niektórzy na tym forum tutaj piszą o polskich klinikach, a dodam jeszcze że fajki popalam, co jest bardzo odradzane przy przeszczepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do mojego przypadku powiem tak, po pierwszym zabiegu czyli 2500 urosło całkiem sporo, tylko jak się ma łysinę 5 to i tak jest tego za mało żeby był całkowicie efekt zadowalający, teraz sobie zagęściłem całość 3000 i zobaczymy, ja osobiście jak pisałem wcześniej robiłem pierwszy i drugi w Medmixie i nie żałuję (może kiedyś zrobię 3), dopowiem tylko że trochę tutaj na tym forum zdjęć po zabiegach przejrzałem i mój odrost po 2500 wcale nie jest zły tak jak co niektórzy na tym forum tutaj piszą o polskich klinikach, a dodam jeszcze że fajki popalam, co jest bardzo odradzane przy przeszczepie

 

Zdjęcia prosimy! A do kompletu pełny opis relacji, chociaż kluczowe są zdjęcia (najlepiej w osobnym wątku). Masz napisane w sumie dwa posty, w których polecasz Medmix, ale żadnych szczegółów, ani dowodów, że w ogóle jesteś po jakimkolwiek HT. Nie dziw się, że wiarygodność tego wpisu jest generalnie mocno średnia. :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
powiem coś od siebie bo też robiłem w polskiej klinice nic nie wiedząc i nie mając wiedzy także było tak, że podpisałem deklarację iż jest to zabieg i nie będę rościł żadnych pozwów i pretensji do nich bo każdy przypadek jest inny i wszystko zależy od indywidualnych przypadków

 

Moim zdaniem takie odgórne zrzeczenie się odpowiedzialności nigdy nie jest do końca skuteczne.

Nie jest przecież tak, że zarażą cię jakimś wirusem i umrzesz im na fotelu, a oni nie będą odpowiadać, bo podpisałeś, że nie będziesz miał pretensji.

Nie jest też tak, że nie muszą praktycznie nic robić, bo podpisałeś, że nie będziesz miał roszczeń, więc w sumie nie warto im nawet zaczynać zabiegu.

 

Między klientem a kliniką zawierana jest zawsze jakaś umowa (choćby dorozumiana) i klinika zawsze ma pewne obowiązki jej wykonania, a tym samym może odpowiadać za niezgodność usługi z umową.

Odpowiada też za czyny niedozwolone (a takimi są np uszkodzenie ciała lub wywołanie rozstroju zdrowia).

 

Są jednak oświadczenia, że pacjent zgadza się na pewne niedoskonałości zabiegu i takie są moim zdaniem prawnie skuteczne. Ja np musiałem w Belgii podpisać, że przyjmuję do wiadomości, że odrost włosów wszczepionych w bliznę może być niepełny, albo nawet włosy mogą tam w ogóle nie odrosnąć.

Ale to jest zrozumiałe i niezależna od chirurga, bo wiadomo, że ukrwienie i właściwości blizny są gorsze niż dziewiczej skóry. Majette w Indiach miał to samo.

 

PS.

Inna sprawa, że dochodzenie roszczeń przed sądem w Polsce to gehenna. Sędziowie nie znają się na medycynie, więc muszą powołać biegłych. A biegli to inni lekarze, którzy oceniają pracę kolegów. Wszyscy zaś wiemy jaka tam jest solidarność zawodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sped377 zrobisz osobny temat ze zdjeciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobi.Spójrz, że pisze jak facet, a płeć w profilu ma żeńską. To następna nieudolna baba z polskiej kliniki.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wątek dotyczący przeszczepu w GETFUE można znaleźć. Zdjęcia również.

Wyszło nieźle, ale zakola się pogłębiły do tego w miejscu przejścia w zakola zrobiono ten sam błąd jaki dostrzegam w efektach innych klinik. Skupiono się na linii a w tym miejscu było rzadko. Idąc za ciosem i wykorzystując zimę adhoc zdecydowałem się na dogęszczenie akurat w MEDMIXie. Wcześniej, przed pierwszym zabiegiem już się kontaktowałem w tej sprawie, założyłem nawet tu wątek,przez co zostałem pomówiony o bycie "naganiaczem" i takie tam.

 

Sytuacja polityczna w Turcji bardzo mocno mnie zniechęca do podróży w tamtym kierunku. Gdyby nie to, wróciłbym tam.

 

Jestem dwa tygodnie po dogęszczeniu. Zgodnie z moim życzeniem wpakowano mi 1000 kolejnych graftów.

Zabieg wykonany zgodnie z moimi wymaganiami. Penem pomiędzy nie ścinane włosy. Pobieranie z donoru możliwie najszerzej, by uniknąć miejscowego mocnego przebarwienia. Niestety jestem na to podatny.

 

Teraz kilka słów komentarza i porównań zupełnie na chłodno.

 

Kontakt z prowadzącą klinikę, jak i lekarzem bardzo dobry.

Otwartość na sugestie dobra. Stosowna elastyczność na propozycje. Choć poprzednio było inaczej, po konsultacji nie zalecano mi obniżania linii, co w getfue mi zrobiono, z pozytywnym skutkiem.

"Klinika" to duże słowo porównując to do getfue, gdzie przyjęto mnie na zarezerwowanym dla nich całym piętrze szpitala pod Belek i operowano na sali operacyjnej, a nie w niewielkim pokoju. Pomimo to czułem się bardziej komfortowo, przytulniej właśnie w Bielsku.

Pomimo wspomnianego małego metrażu zajmowały się mną 4 osoby, a nie 3 jak w Getfue, dzięki czemu poszło szybko i sprawnie.

Podejście do chigieny wzorowe. Co dla mnie było ważne. W końcu leje się krew

 

Mija kilkanaście dni od zabiegu i dzięki temu, że donor odrósł i się sam maskuje, a przeszczep poszedł pomiędzy rosnące włosy po zabiegu nie ma rzucającego się przesadnie w oczy śladu.

Być może to zasługa mniejszej ilości, rozstrzału poboru ale poprzednio wrażliwość donoru i uczucie jakby deski z tyłu leżąc trzymało mnie ponad dwa miesiące, obecnie jest nieporównywalnie bardziej komfortowo. A może to mój organizm się już przyzwyczaił, nie wiem.

 

Gęstość posadzenia jest dobra, porównywalna, może nawet nieco lepsza niż w getfue.

Póki co włosy rosną, jednak myjąc i pozbywając się strupów pozbyłem się sporej ilości tych rosnących, starych. A może to reakcja organizmu. Swoisty szok.

W każdym razie strasznie źle to ciągle nie wygląda, ale sam widzę różnicę że się przerzedziły, nie tylko te posadzone poprzednio, ale na całej głowie. Utratę widać było widać myjąc. A trzeba było robić to często. Mają około 6-7 cm długości, trudno ich było nie zauważyć.. Liczę, że odrosną.

 

Porównując. Nie dostrzegam żadnej różnicy w technice wykonywanego zabiegu. Nie dostrzegam różnicy w chigienie, w trakcie i po zabiegu.

Turcy byli przewrażliwieni na temat stanu po zabiegowego. Trzymano mnie jeszcze dwie doby w szpitalu, być może mają jakieś złe doświadczenia, tu od razu odwieziono do hotelu, skąd kolejnego dnia już sam przyjechałem na zmianę opatrunku i pojechałem do domu.

 

W Medmixie mają co robić. W przed dzień mojego zabiegu (przyjechałem wcześniej by spokojnie się wyspać już w hotelu na miejscu) robili przeszczep, w dniu zmiany opatrunku również przyjechał kolejny pacjent na przeszczep, tym razem "dewizowy", nie dopytywałem o narodowość, nic mi do tego. W każdym razie konsultacja, za ścianą przebiegała w języku angielskim. Więc komentarze na temat "kryptoreklamowej pisaniny baby z medmixu szukającej frajerów" w świetle własnych obserwacji mnie bawi.

Ja to widzę inaczej. Ludzie cenią własną prywatność. W tym celu wymyślają sobie dziwne nicki, nie wklejają zdjęć, czy nawet w trakcie rejestracji podają różną płeć. To poprawia im widocznie samopoczucie prywatności. Niech im będzie na zdrowie. Wiem tylko jedno, zanim tam trafiłem sporo rozmawiałem i stwierdzam, że merytoryka i składnia speda377 jest daleko różna od tej właścicielki kliniki czy samego lekarza. Przepraszam sped377

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania w temacie tej kliniki na podstawie własnych doświadczeń się chętnie wypowiem. Doświadczeń, a nie głupkowatej pisaniny nie popartej niczym poza powielaniem ogólnych stereotypów czerpiących z doświadczeń zeszłej dziesięciolatki.

 

Na temat efektów ewentualnie wypowiem się pewnie nie prędzej niż po "urzędowych" 12 miesiącach. Tak jak to miało miejsce w wątku przeszczepu w getfue.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Der, tak czytam twój post i być może to jakiś przełom i odczarowanie przeszczepów w Polsce. Jasno z niego wynika ze mamy dobra klinikę..... oby to była prawda. Wrzucić jakieś zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Der, tak czytam twój post i być może to jakiś przełom i odczarowanie przeszczepów w Polsce. Jasno z niego wynika ze mamy dobra klinikę..... oby to była prawda. Wrzucić jakieś zdjęcia?

 

Mogę wrzucić. Jednak nic ciekawego na nich nie będzie widać. No, może donor, jak wygląda po dwóch pobraniach w sumie. W mojej ocenie jest dobrze.

Natomiast widok po przeszczepie miejsca biorczego wyglądał jak teksańska masakra piłą motorową. Krew pouklejała się nasad rosnących nie ścinanych włosów, Bo jak pisałem przeszczep był pomiędzy nie. A teraz kiedy już to wszystko jest wymyte nie za bardzo jest jak to uchwycić. Bo te dłuższe włosy skutecznie przykrywają te nowe. Jedyny zauważalny efekt to brak poprzednich miejscowych prześwitów skóry w tym miejscu. Już przyzwyczajam się do tego. Aż mi żal pomyśleć że za 2-3 tygodnie wszystko wypadnie. Trzeba by pobawić się w jakieś solidne makro. Sam z pewnością sobie z tym nie poradzę, a żona jeśli ją poproszę to mnie chyba wyśmieje

 

W odróżnieniu od poprzedniego przeszczepu ten miał mieć charakter nie przełomowy, ale estetyczny. Z jak najmniejszym obciążeniem wizualnym i czasowym.

Poprzednio po obcięciu na zero przez 3 miesiące wyglądałem jak nieszczęście. Obecnie przebywam w hotelu, w którym mieszka kilkaset osób a ja będąc kilkanaście dni po zabiegu bez wstydu chodzę bez nakrycia głowy. Poprzednio tydzień spędziłem w Turcji, a potem jeszcze 7 dni siedziałem na tyłku w domu. Obecnie na 4 dzień po zabiegu wróciłem do swoich zajęć.

 

Oczywiście nie jest to zasługa wyłącznie Medmixa, ale wybór miejscowej kliniki mi w tym pomógł. Nie mniejszy wpływ na to miało już moje rozeznanie w temacie.

Jednak należy pamiętać, że to był raczej drobny zabieg a nie zalesianie NW5. Opisałem jedynie swoje doświadczenia z w/w kliniką na tle doświadczeń z kliniką turecką.

 

W kwestii cen, bo panuje tutaj jakaś straszna tajemnica w tym temacie w związku z niektórymi klinikami.

Za zabieg zapłaciłem po 6zł za graft. Nie próbowałem się targować, nie wyrażałem zgód marketingowych, które zapewne wpływ na cenę mają.

Przy obecnym kursie euro z przelotem Turcja wyszła by właściwie tak samo. Normalnie Turcy nie są nastawieni na "drobnicę", bo klient płacący za 1000 czy za 3000 wymaga takiego samego serwisu. Różnica w poświęconym czasie, jednak jestem przekonany, że w tej branży nie płaci się na godziny. W przypadku klientów powracających jednak mają inne podejście.

Trudno było mówić w moim przypadku o jakiejkolwiek reklamacji. Posadzone było symetrycznie i jak widać w moim wątku całkiem nie źle. Za to, że człowiekowi polecą zakola po zabiegu głębiej, czy robiąc nową linię ograniczony zasób materiału koncentruje się bardziej na niej niż na głębszym obszarze biorczym czy nawet nie wszystkie grafty się przyjmą, klinika odpowiadać nie może. Wybrałem taką wersję cenowo ilościową a nie inną. Może gdybym wybrał opcję "3500 graftów za..." robiłbym to tylko raz. Ale nie czarujmy, przeszczepy niemal nigdy nie kończą się na pierwszym. Tego byłem świadomy.

 

Cena ma dla mnie znaczenie, ale również czas. Od pierwszego czy drugiego zabiegu nie zależało moje życie. W jednym i drugim przypadku rezerwacja terminu nie była jakoś odległa przez co byłem gotów się zdecydować. Moje życie przebiega dość dynamicznie i trudno mi zaplanować coś na za dwa tygodnie, a co dopiero z wyprzedzeniem kilku miesięcy.

 

Po powrocie postaram się wrzucić w/w zdjęcia. Jednak będzie to kiepski materiał porównawczy w celu oceny czegokolwiek. Ot raczej taka ciekawostka. Ewentualne wnioski proponuję wyciągnąć raczej z mojej relacji niż opierając się na efektach. Bo te z założenia miały być jak najmniej uporczywe i widoczne, no i ... takimi są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Medmixie mają co robić. W przed dzień mojego zabiegu (przyjechałem wcześniej by spokojnie się wyspać już w hotelu na miejscu) robili przeszczep, w dniu zmiany opatrunku również przyjechał kolejny pacjent na przeszczep, tym razem "dewizowy", nie dopytywałem o narodowość, nic mi do tego. W każdym razie konsultacja, za ścianą przebiegała w języku angielskim. Więc komentarze na temat "kryptoreklamowej pisaniny baby z medmixu szukającej frajerów" w świetle własnych obserwacji mnie bawi.

 

W każdej klinice mają co robić, a regularnie jednak tu włażą. Nie dalej jak tydzień-dwa temu wywaliłem gościa piszącego z 4-rech kont, który później prosił o "drugą szansę"

Z resztą nie tylko kliniki, bo szampony, witaminy, trycholodzy, maskowanie łysienie czy mikropigmentacja też.

 

Jednakże kryptoreklama na tym forum jest zabroniona, więc komentarze i ich autorzy są i będą regularnie stąd usuwani.

 

Dlatego, że to jest podejście podwójnie nieuczciwe - tak wobec administracji (która nie prowadzi forum żeby ktoś sobie tu swój krypto-biznesik robił), jak i wobec użytkowników (którzy mają prawo oczekiwać, że wymieniają się z innymi użytkownikami, a nie fikcyjnymi kontami).

 

Takie posty w stylu: "Zarejestrowałem się na forum, bo chciałem się pochwalić, że zrobiłem zabieg w klinice X. Wyglądam jak nastolatek, jak młody Elvis, wprost cudownie, ale zdjęć nie wkleję" będą stąd zawsze usuwane.

Jak ktoś "ceni sobie swoją prywatność" to niech ceni ją do końca i nie zawraca nam głowy. Albo niech dzieli się efektami lub robi coś więcej niż naganianie na dany produkt/usługę.

 

Ja to widzę inaczej. Ludzie cenią własną prywatność. W tym celu wymyślają sobie dziwne nicki, nie wklejają zdjęć, czy nawet w trakcie rejestracji podają różną płeć.

 

Przez ok 15 lat jak siedzę na forach (na tym i poprzednim forum), to był przekrój klinik z różnych krajów - Belgia, Hiszpania, Niemcy, Turcja, Indie.

I tylko klienci z Polski i San Escobaru "cenią sobie swoją prywatność" i mają jakiś problem z wklejeniem zdjęć. O ile w przypadku San Escobaru jest to wyjaśnione tym, że kraj ten nie istnieje, o tyle w przypadku Polski nie ma żadnego sensownego wyjaśnienia.

 

No przepraszam, Aisop opisywał swój zabieg, który był średni, ale przynajmniej uczciwie zrelacjonowany. Tyle, że nawet on później robił dogęszczenia już w Belgii - jego tematy i relacje tutaj z resztą są.

 

A jak masz jakieś wątpliwości to jedź sobie do Warszawy na konsultacje - daję ci słowo, że będziesz miał przekrój pacjentów ze spierdolonymi zabiegami w Polskich klinikach, którzy maskują to jak się da i tylko głowią się jak gówno gdzieś poprawić. Poprawiają w Belgii, Turcji, Indiach - różnie, zależnie od kieszeni i tego który chirurg chce się tego podjąć.

Pogadaj z ludźmi - sam zobaczysz. Ja byłem chyba ze 2 czy 3 razy i zawsze kurowaliśmy tam po polskich klinikach.

 

Co ciekawe te kliniki po których kurwoliśmy, mają zawsze zabiegi zamówione na kilka miesięcy na przód. I zawsze mają co robić. Tak jest i było odkąd pamiętam.

 

W USA też największy przerób mają sieciówki typu Bosley, stosujące agresywny marketing, a których nikt będący w temacie ci nie poleci.

 

Gęstość posadzenia jest dobra, porównywalna, może nawet nieco lepsza niż w getfue.

 

Tyle, że getfue to dosłownie klinika z kapelusza. Pojawiła się tu niewiadomo skąd, ludzie tam zaczęli latać niewiadomo czemu (brak informacji na temat tej kliniki na zagranicznych forach).

I jakoś sprawa o tym ucichła, bo coś teraz nie słychać żeby tam latali z tego co widzę. Więc stwierdzenie "porównywalna do getfue" to nadal "nic nie wiadomo".

 

O ile się orientuję, jedyną kliniką w Turcji naprawdę polecaną jest klinika dr-a Kesera. Co ma odbicie w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Lion to co piszesz ale idąc ta droga, to markowe kliniki które też mają co robić chyba jednak przodują w reklamie na tym forum. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe Lion to co piszesz ale idąc ta droga, to markowe kliniki które też mają co robić chyba jednak przodują w reklamie na tym forum. Dlaczego?

 

Jedyną kliniką przeszczepiającą włosy reklamującą się na forum była BHR, ale już od jakiegoś czasu, jak pewnie zauważyłeś nie ma ich baneru.

 

To, że czasem wypowiadają się tu ich przedstawiciele dzieje się bez porozumienia z nami. Sam się zastanawiam czy tego nie ukrócić, ale usuwanie ogłoszeń w stylu "będzie konsultacja w Warszawie w dniu tym i tym", to wydaje mi się trochę działanie na wyrost.

 

Przyznam szerze, że po ogarnięciu się z innymi sprawami, będziemy musieli zastanowić się na temat zasad ich obecności i warunków wypowiadania się.

 

Ktoś powie: jesteście niekonsekwentni. Banujecie jednych, tolerujecie drugich. To prawda, ale niech ktoś przejrzy posty np BHR i porówna je do naganiaczy piszących z kilku kont. Posty BHR to niemal wyłącznie ogłoszenia o konsultacjach (o miejscu i terminie) - nikt nawet nie zgłaszał ich do banowania, nie pisał o tym, nie domagał się tego.

 

Swoją drogą to jakaś polska klinika też ogłaszała termin konsultacji i też nie banowaliśmy - temat można znaleźć.

 

Tak jak powiedziałem, będziemy się musieli nad tym zastanowić, czy nie wyeliminować tego całkowicie albo ograniczyć do konkretnego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyną sensowną opcją jest podzielenie działu leczenie chirurgiczne na 2 podgrupy zabiegi wstawiane przez pacjentów i zabiegi wstawiane przez kliniki wtedy mamy jasność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Ja to bym raczej dodał dział dla klinik w obrębie całego forum, nie tylko w tym dziale. Poza tym inne działy też by tego potrzebowały, a dzielenie każdego na dwa to już za duży bajzel (IMO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej klinice mają co robić, a regularnie jednak tu włażą.

Włażą z kliniki, czy włażą pacjenci, którzy zwietrzyli pieniądz na dealerce ? Sama kliniki może nic o tym nie wiedzieć. Z resztą, czym jest w rzeczywistości "przedstawiciel BHR czy HDC" ?

 

Jednakże kryptoreklama na tym forum jest zabroniona, więc komentarze i ich autorzy są i będą regularnie stąd usuwani.

a jeśli napisałby w podpisie "zobacz, że jesteśmy w światowej czołówce" zamiast wklejać zdjęcia swojego natapirowanego dla poprawy efektu łba to już będzie ok ?

 

Przez ok 15 lat jak siedzę na forach (na tym i poprzednim forum), to był przekrój klinik z różnych krajów - Belgia, Hiszpania, Niemcy, Turcja, Indie.

I tylko klienci z Polski i San Escobaru "cenią sobie swoją prywatność" i mają jakiś problem z wklejeniem zdjęć. O ile w przypadku San Escobaru jest to wyjaśnione tym, że kraj ten nie istnieje, o tyle w przypadku Polski nie ma żadnego sensownego wyjaśnienia.

No cóż, jeszcze ani razu nie poznałem nikogo z imienia i nazwiska, a ludzie masowo maskują wizerunki, niezależnie od miejsca gdzie wykonywali zabiegi. Jeśli w ogóle kontynuują wrzucanie zdjęć po czasie, bo najczęściej giną po kilku miesiącach w akcji. I teraz nie wiadomo, są tak zadowoleni, czy właśnie się targują w kwestii poprawki. Ale ja może inne forum czytam.

 

A jak masz jakieś wątpliwości to jedź sobie do Warszawy na konsultacje

Nie mam pierdolca na punkcie włosów. Nie pojadę na konsultację do kliniki x czy y tylko po to by się dowartościować lub oglądać czyjeś niepowodzenia.

 

Tyle, że getfue to dosłownie klinika z kapelusza. Pojawiła się tu niewiadomo skąd, ludzie tam zaczęli latać niewiadomo czemu (brak informacji na temat tej kliniki na zagranicznych forach).

I jakoś sprawa o tym ucichła, bo coś teraz nie słychać żeby tam latali z tego co widzę. Więc stwierdzenie "porównywalna do getfue" to nadal "nic nie wiadomo".

 

Pozostaje mi przeprosić, że odnoszę się porównawczo do miejsca w którym byłem, a nie tego co przeczytałem w internecie. Ale takie mam zasady. Nie komentuję, nie wylewam żali na podstawie własnych niepowodzeń na innych Bogu ducha winnych nie przedstawiając żadnych dowodów na poparcie własnych słów.

Zaglądam na pierwszą stronę i czytam http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2571 Czyli jednak ktoś lata. Obecnie sam bym nie poleciał. Z tego samego powodu, z którego swego czasu nie poleciałbym do Brukseli.

O ile się orientuję, jedyną kliniką w Turcji naprawdę polecaną jest klinika dr-a Kesera. Co ma odbicie w cenie.

Czym podeprzesz własną rekomendację ? Nie napisałem o całej Turcji jak i nie napisałem o całej Polsce. Miałem zabieg robiony w dwóch miejscach. Być może dla kogoś mało interesujących. Jednak dla kogoś kto akurat stanie przed dylematem wyboru tych dwóch miejsc może komuś to nieco rozjaśni sytuację.

 

Gdybym jednak kiedyś zmienił podejście i chciał komuś doradzić na podstawie informacji zaczerpniętych z internetu, zapoznałbym go jedynie ze źródłem tak by wnioski mógł wyciągnąć sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyną sensowną opcją jest podzielenie działu leczenie chirurgiczne na 2 podgrupy zabiegi wstawiane przez pacjentów i zabiegi wstawiane przez kliniki wtedy mamy jasność.

 

tez to juz proponowalem w kontekscie HDC


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Włażą z kliniki, czy włażą pacjenci, którzy zwietrzyli pieniądz na dealerce ? Sama kliniki może nic o tym nie wiedzieć. Z resztą, czym jest w rzeczywistości "przedstawiciel BHR czy HDC" ?

 

Oficjalnym reprezentantem kliniki. Jak klinika (instytucja) ma działać, jeśli nie poprzez jakiegoś tam przedstawiciela ?

 

PS. Dealerzy to jeszcze inna bajka. Dealerzy np biorą ekstra prowizję za swoje usługi, podczas gdy oficjalni przedstawiciele to problem kliniki (w sensie ich wynagrodzenia).

 

No cóż, jeszcze ani razu nie poznałem nikogo z imienia i nazwiska, a ludzie masowo maskują wizerunki, niezależnie od miejsca gdzie wykonywali zabiegi.

 

No i co z tego wynika, że ty nie umiesz poznawać nowych ludzi i rozmawiać z nimi ?

 

Nie mam pierdolca na punkcie włosów. Nie pojadę na konsultację do kliniki x czy y tylko po to by się dowartościować lub oglądać czyjeś niepowodzenia.

 

Ale 2 zabiegi zrobisz, w tym jeden za granicą.

Ale spotkać się i pogadać, żeby zobaczyć na żywo, to nie, bo nie masz pierdolca.

 

Już pal licho tą konsultację, bo często spotkanie z ludźmi i wymiana doświadczeń jest więcej warta.

 

Pozostaje mi przeprosić, że odnoszę się porównawczo do miejsca w którym byłem, a nie tego co przeczytałem w internecie. Ale takie mam zasady.

 

Znowu to samo. Jak gdzieś nie robiłem zabiegu to znaczy, że przeczytałem w Internecie. Niektórzy czasem ruszają dupę z miejsca i robią rozeznanie także w realu.

 

Net to tylko net. Sam widzisz jak to czasem wygląda - przypełza ktoś, rejestruje się jako kobieta, po czym chwali się zabiegiem jako mężczyzna, ale zdjęć oczywiście nie wklei.

 

Nie komentuję, nie wylewam żali na podstawie własnych niepowodzeń na innych Bogu ducha winnych nie przedstawiając żadnych dowodów na poparcie własnych słów.

 

Dowody ci same w ręce nie wpadną, trzeba się czasem wysilić. Żadne wpisy tutaj nie są dowodami sensu stricto.

Bo czymże jest czyjaś opinia na forum, a nawet zdjęcie w sieci, które może być zmanipulowane lub nawet ukradzione ?

Po prostu rozmawiamy, a rozmowa jest pewną sugestią i wstępem do tego gdzie szukać.

 

Gdybym jednak kiedyś zmienił podejście i chciał komuś doradzić na podstawie informacji zaczerpniętych z internetu, zapoznałbym go jedynie ze źródłem tak by wnioski mógł wyciągnąć sam.

 

Stwierdziłem: o ile się orientuję, ponieważ takie informacje otrzymałem od osób znających rynek, a z którymi miałem przyjacielski kontakt w realu.

Dla mnie to wiarygodne informacje, dla ciebie być nie muszą. Ale tak jak napisałem to są opinie, a nie dowód.

 

Z resztą dyskutowaliśmy już o tym: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=1123

 

Dalej tematu nie drążyłem, bo po prostu mnie nie interesują zabiegi w Turcji. Jeśli kogoś interesują, to niech sobie drąży temat sam - szuka, pyta.

 

PS.

Natomiast na pytanie czym różnią się lepsze kliniki od gorszych. Przede wszystkim w dobrej klinice jeśli masz np. do zrobienia tylko zakola i masz dobry donor, to zrobią ci je tak jakbyś nigdy nie łysiał, a zabieg jest absolutnie niewykrywalny gołym okiem.

W słabszych dostaniesz nawet 1/4 naturalnej gęstości, a potem dogęszczenia, które i tak nie dają tego co powinno być.

Powyższe z resztą przerabiałem na własnej skórze i nikomu nie polecam.

 

Jak masz słaby donor i duże ubytki to sprawa się komplikuje i tutaj trzeba rozsądnie tym donorem zagospodarować żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej (grafty wielowłosowe), nie zniszczyć i dobrze zaprojektować fryzurę, żeby to się maskowało i jako tako wyglądało.

 

To tak jak z samochodami - każdy jeździ, ale nie każdy jest taki sam. Co nie znaczy, że odradzam wszystkie tańsze kliniki a priori, bo wiadomo, że bariery finansowej się nie przeskoczy. Po prostu stwierdzam, że są różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lew ma racje, wyypije za twoje zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...