free web hit counter Skocz do zawartości
darek2021

Różnica między Nezyr a Propercja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo ważne pytanie czy Nezyr ma gorsze działanie niż Propercja ? ? ? Stosuje od 3 miesięcy Nezyr i zauważyłem większe wypadnie włosów. Proszę o informacje co Wy na to sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie powinno być takie samo, ale czasem bywa tak, że włosy trochę przyzwyczajają się do fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Nezyr i Propecia mają jedną i tą samą substancję czynną - finasteryd.

Po za nazwą i ceną w gruncie rzeczy to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno Nezyr i Propecia mają jedną i tą samą substancję czynną - finasteryd.

Po za nazwą i ceną w gruncie rzeczy to to samo.

 

I w takiej samej dawce.

I nawet substancje pomocnicze takie same zawierają oba leki

 

Propecia - http://msdpl.pl/uploads/15-12-30-propec ... 8daa1e.pdf

 

Nezyr - http://axxon-pharma.pl/chpl/ChPL_Nezyr.pdf

 

Wykaz substancji pomocniczych (tzw. wypełniaczy) w obu przypadkach punkt 6.1

To tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości

 

Oprócz propecii i nezyru jest jeszcze lek ''finasteride accord'' który fabryczne też zawiera tylko 1mg finasterydu jak ktoś koniecznie musi mieć ''oryginały'' a nie dzielone finy 5mg. Albo jak ktoś dzieli jeszcze tego 1mg na 15 części. - to łatwiej tab. 1mg bo 5mg musiało by być wtedy dzielone na 75 części. - ot to taki żarcik


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jednak Nezyr gorszy po prostu odkąd stosuje Nezyr zaczęły mi włosy wypadać. Stosuje 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...