free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat . Jak pewnie można się domyślić lysieje . Wczoraj byłem u pani dermatolog która od razu na pierwszej wizycie zrobiła mi mezoterapie i kazała przyjść za

6 tyg na następna. Przepisała mi również loxon 5% ( wcześniej brałem loxon 2% , biotyne i cynk ) , oraz jakieś leki na poprawę krążenia krwi. Rozpoczęła również k

temat propeci . Jako że mam hopla na punkcie włosów i nieraz czytałem fora itp znałem ten lek i wiele się o nim naczytałem . Sam jednak bałem się skutków uboczych

i postanowiłem sobie samemu wcześniej że nigdy za niego się nie zabiorę. Jednak pytając dermatologa co z skutkami ubocznymi ona mi odpowiedziała że ją uczyli

że jest to całkowicie bezpieczne i że żadnych skutków ubocznych nie ma . Co o tym sądzicie ? Może to być prawdą ? I czy w ogóle jest sens np. chodzić na tą mezoterapię

witaminową co 6 tyg , brać loxon 5% biotyne i cynk bez finasterydu. Po rocznych obserwacjach od kiedy biorę loxon 2 % mogę stwierdzić że odbudowały mi sie trochę zakola

tak gdzieś z ponad pół centymetra ( mam pieprzyk na głowie i kiedyś był granica włosów a teraz włosy wyrosły za jego granicę . I moje ostatnie pytanie czy po zmianie

loxony z 2% na 5 % może wystąpic lnienie ? Po 2% tego nie miałem : D .Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio???

Na loxonie poprawiły Ci się zakola??

Zamiast loxonu 5% kup sobie Alopexy 5%, jest ponad dwa razy tańszy.

 

Co do finasterydu( nezyru), skutki uboczne ma, ale przechodzą . A jak nie przechodzą to po zaprzestaniu brania przechodzą.

Finasteryd ma bardzo zły public relations, z tego względu, że wyrzuca z rynku wszystkie cudowne terapie, które nic nie dają, a dużo kosztują.

 

==================================================

 

Dublujesz tematy, nieładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę już parę miesięcy i skutków ubocznych nie mam proscar dzielony na dwa, cera się mega poprawiła jak fotoszop w relau, włosy jakiś odrost jest na lini może sam sobie za wiele wyobrażałem ale lepsze coś nic nic zobaczymy jak po roku będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Alopexy ma tą samą substancję czynną - minoxidil.

Jeżeli odrastają Ci zakola po loxonie, to możesz uważać się za szczęśliwca patrząc na walkę z łysieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku wlosy sie poprawiaja i polepszaja po wszystkim. Gorzej utrzymac dany efekt na dluzej, a im dalej w las(dluzsza walka) tym coraz gorzej i ciezej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zmianą Minox-a 2% na 5%. W moim przypadku przy 2% również były zadowalające odrosty na zakolach, po zmianie na 5% wszystkie nowe włosy poleciały zabierając ze sobą część starszych braci, do tego swędzenie na głowie w miejscach aplikacji stało się nie do zniesienia. Po 1,5 miesiąca stosowania odstawiłem i wróciłem do 2%, jednak już bez dobrych rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam przed zmianą Minox-a 2% na 5%. W moim przypadku przy 2% również były zadowalające odrosty na zakolach, po zmianie na 5% wszystkie nowe włosy poleciały zabierając ze sobą część starszych braci, do tego swędzenie na głowie w miejscach aplikacji stało się nie do zniesienia. Po 1,5 miesiąca stosowania odstawiłem i wróciłem do 2%, jednak już bez dobrych rezultatów.

 

Tak ? dziwne.... Ja stosuję nawet 16% i mam odrosty na zakolach coraz lepsze. Najprawdopodobniej jesteś młody i nie miałeś jeszcze bardzo zaawansowanego łysienia androgenowego, minox 2% *uja działał a że miałeś włosy jeszcze jako tako to myślałeś że działa. Po przejściu na 5% rzeczywiście zaczął działać i poszerzajac drogę dla krwi tym samym otwarł szerzej wrota dla DHT wręcz go przyciągając siłą do mieszków w skutek czego nastąpiło posypanie się włosów (pomimo tego że powinowactwo DHT do swoistych receptorów jest największe to z magnesu zrobił się potężny elektromagnes). Na pewno nie stosowałeś żadnego blokera lub krótko albo za małą dawkę (albo kombinację tych możliwości) - przyznaj się, brałeś fina czy nie?

 

To raczej nie pasuje do tego tematu bo jest on o ubokach od fina a nie od minoxa, a zakładając tezę którą napisałem to temat w którym umiściłeś ten post powinien brzmieć: ''skutki uboczne nie brania fina''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andythor inaczej.

Skutki uboczne stosowania minoxa, bez stosowania fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andythor inaczej.

Skutki uboczne stosowania minoxa, bez stosowania fina.

 

Wiem, powiedziałem przecież ironicznie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor nie brałem fina. Wiem, że nie na temat, ale koledzy pisali również o minox-ie, więc opisałem swoje doświadczenia. Skoro po półrocznym stosowaniu 2% pojawiły się na łysych zakolach małe, cienkie, czarne włoski to chyba coś odrastało. W każdym razie teraz to już nieistotne, przecież wszystko i tak "poszło się gonić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś na tym forum kto miał skutki uboczne ? Kurczę , zawsze mówiłem sobie że będę się trzymał z dala od finasterydu ( to samo mówią mi rodzice, że jakbym wziął go

i coś by mi się stało to mnie wydziedziczą ) ale teraz to juz sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Wam przepisuje procar? Lekarz rodzinny? Trochę to tez uciążliwe co miesiąc chodzić po receptę ; (

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto Wam przepisuje procar? Lekarz rodzinny? Trochę to tez uciążliwe co miesiąc chodzić po receptę ; (

 

pozdrawiam!

 

Uciążliwe ? - To jest kur..a chorobotwórcze ! Proszenie się o recepty.

 

Kto przepisuje ? Nikt. Ja np. sam sobie ''przepisuję'' ale oczywiście czasmi zdarzają się przypadki że komuś lekarz wypisze recepte np. właśnie rodzinny ale to raz na parę tysięcy przypadków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto Wam przepisuje procar? Lekarz rodzinny? Trochę to tez uciążliwe co miesiąc chodzić po receptę ; (

 

pozdrawiam!

 

Uciążliwe ? - To jest kur..a chorobotwórcze ! Proszenie się o recepty.

 

Kto przepisuje ? Nikt. Ja np. sam sobie ''przepisuję'' ale oczywiście czasmi zdarzają się przypadki że komuś lekarz wypisze recepte np. właśnie rodzinny ale to raz na parę tysięcy przypadków.

 

Byles moze prywatnie? Wtedy powinni przepisac, a jakby tak poprosic o 2-3 opakowania to niezle by sie to oplacalo...?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto Wam przepisuje procar? Lekarz rodzinny? Trochę to tez uciążliwe co miesiąc chodzić po receptę ; (

 

pozdrawiam!

 

Uciążliwe ? - To jest kur..a chorobotwórcze ! Proszenie się o recepty.

 

Kto przepisuje ? Nikt. Ja np. sam sobie ''przepisuję'' ale oczywiście czasmi zdarzają się przypadki że komuś lekarz wypisze recepte np. właśnie rodzinny ale to raz na parę tysięcy przypadków.

 

Byles moze prywatnie? Wtedy powinni przepisac, a jakby tak poprosic o 2-3 opakowania to niezle by sie to oplacalo...?

 

Tak byłem zawsze prywatnie i ani gość ani baba (dermatolog) nie chcieli mi wypisać avodartu, proscaru o innych lekach nie wspominając. A babsztyl który jest akurat moim rodzinnym jest ''wybitna'' - nie robi zupełnie nic, wiara na korytarzu nawet mówi że *uj wie po co ona tam siedzi i tak nie pomoże ani nie zaszkodzi - tak jakby zupełnie zlewała ludzi sikiem prostym. Oczywiście że by się bardzo opłacało ale cóż jak nie to nie, nie będę się prosić na kolanach o recepte bo to nie w moim stylu, nie będę robił z siebie idioty i się poniżał. Łaski nie robią. Od kąd przestałem chodzić po lekarzach znacznie lepiej się czuję - przynajmniej nie wykręca mi flaków ze stresu. A cenowo to w sumie prawie na jedno wychodzi kupić drożej czy zapłacić za recepte. Nawet jak komuś gdzieś dziwnym trafem któryś zapisze coś to i tak na 100% i trzeba się nakombinować żeby dostać na refundacje. A np. avodart i tak nie jest lekiem refundowanym więc nawet recepta nie zmienia niczego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach będe zamawiał fina z inhousepharmacy. Jeszcze nie mam z nimi doświadczenia ale czytając zachodnie fora dużo osób zamawia i sobie chwali dlatego niedługo i ja spróbuje, mam nadzieje że nie będzie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat odnośnie adresów stron na których można kupować bez recepty leki generyczne jak i niektóre oryginalne w dziale ''polecane adresy'' bo po co robić śmietnik po całym forum w tematach w których dyskusja była początkowo na inny temat.

Proszę tam wklejajcie linki. Będzie wszystko w jednym temacie i będzie łatwo znaleźć i będą tylko adresy do stron z lekami na wierzchu a nie suplementami i całym gąszczem innych specyfików gdzie trudno coś wyłonić, a poza tym te strony które były kiedyś wklejane już dawno nie istnieją bądź nie wysyłają do Polski.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na dniach będe zamawiał fina z inhousepharmacy. Jeszcze nie mam z nimi doświadczenia ale czytając zachodnie fora dużo osób zamawia i sobie chwali dlatego niedługo i ja spróbuje, mam nadzieje że nie będzie problemów.

 

Dzięki za stronkę, nie spotkałem się z nią wcześniej, a widzę że przesyłka darmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŹRÓDŁA IWERMEKTYNY / HCQ, WSZYSTKICH ZWYKŁYCH LEKÓW I FORMUŁY DLA NIEMOWLĄT (Rx nie jest wymagany)

REYNOLD MEDS The gentleman's name is Reynold Brooke. I (and many other anons) order exclusively from him because he gives personal service (via email) and he loves America, Trump, and anons.

If what you need isn't listed, email him directly. His prices are highly competetive, his English is excellent, and his customer service is unbeatable.**

https://reynoldmeds.com

He's absolutely solid / based. (I've probably ordered around $2 to $3K worth of meds from him and have received all without a problem. (Takes about 21 days.)

renold2876@gmail.com


BuyIVERMECTIN24

This place used to have the best prices, but ReynoldMeds (above) now seems to beat them. (The owner of ReynoldMeds used to work for this place.) They also sell HCQ, DOXY, and a wide range of other generic meds.

https://buyivermectin24.com


SafeGenericPharmacy

https://www.safegenericpharmacy.com

The order I placed was shipped from India and was seized, but others here report receiving shipments, via Singapore, using the website. The prices for this source seem higher, and some anons -- myself included -- have experienced slow customer service.


AllDayChemist

https://www.alldaychemist.com

Other anons report all shipments are via Singapore / Europe, no seizure problems.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...