free web hit counter Skocz do zawartości
stary_hebel

Problem z lekarzami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiadomo co mnie tutaj sprowadziło, więc będę się streszczał. Mam 30 lat. Łysieję od dobrych 10, choć dopiero niedawno stało się to na tyle widoczne, że postanowiłem działać. Stosowałem różnego rodzaju szampony z wiadomym skutkiem. W końcu zdecydowałem, że pora wytoczyć znacznie cięższe działo - finasteryd. Problem z tym, że lekarze dermatolodzy w moim miejscu zamieszkania (Knurów, woj. śląskie) nie bardzo kwapią się wypisać mi recepty na ten specyfik. Czy jest tu ktoś z okolic (Gliwice, Zabrze, ewentualnie Katowice) kto miałby namiary na dermatologa czy jakiegokolwiek innego lekarza, który bez zbędnych ceregieli wypisałby mi receptę na fina?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś uzasadniają tę niechęć do fina? I czy w ogóle proponują coś na łysienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość mówi, że i tak nic nie da się zrobić, inni wyrażają obawy o moje libido. Zaproponowano mi Alpicort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość mówi, że i tak nic nie da się zrobić, inni wyrażają obawy o moje libido. Zaproponowano mi Alpicort.

 

Z tym, ze nic nie da sie zrobic slyszalem od dwoch 9 lat temu, troche by sie chyba zdziwili jakby mnie jeszcze lysego nie zobaczyli przez ten okres czasu:).

Takie ich pieprzenie, znaja sie tyle co nasi politycy na polityce;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy są po to żeby je rozwiązywać. Ktoś kiedyś powiedział: ''jeżeli coś można załatwić za pośrednictwem pieniędzy to należy zrezygnować ze wszelkich innych sposobów''. Gorzej jednak jak mimo to nie można niczego załatwić. A zdarza się to niestety bardzo często i coraz częściej niestety, zatem należy działać inaczej na tyle na ile mozliwości pozwalają.

 

Nikt mi nie musi mówić nic mi nt lekarzy bo doskonale wiem to wszystko i sam przerobiłem, niejednokrotnie potrafili mnie doprowadzić do szewskiej pasji na tyle że dostawałem białej gorączki i byłem niczym tykająca bomba i sekundy dzieliły mnie od tego żeby lekarzowi nie dać kopa w morde, a noszę zazwyczaj glany, kowbojki albo obuwie robocze z blachą. Zawsze wolałem wyjść trzaskając drzwiami i na dowidzenia mówiąc pewien tekst niż narobić sobie kłopotów przez takiego konowoła jednego z drugim.

 

Jedna rada! Nigdy przenigdy nie warto się prosić lekarzy na kolanach bo szkoda zdrowia, czasu i nawet pieniędzy. O poniżaniu się nie wspomnę.

 

Jak nie masz znajomości ani żadnej możliwości złożenia jakiejś propozycji (nie do odrzucenia) lekarzowi daj sobie z nimi spokój, a będziesz szczęśliwy i zadowolony zamiast wiecznie wk**wiony i zestresowany to granic wykręcenia flaków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary hebel, jak rzeczywiście jesteś stary to idź do urologa i symuluj łagodny rozrost prostaty.

Zagadaj z nim tak, by przypisał Ci Penester, albo jego zamiennik.

Dostaniesz refundacje,bedziesz dzielił go na pięć, wyjdzie dużo taniej.

Same pozytywy.

Wada tego jest taka, że jak trafisz na jakiegoś solidnego urologa, to może wykonać badanie per rectrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stary hebel, jak rzeczywiście jesteś stary to idź do urologa i symuluj łagodny rozrost prostaty.

Zagadaj z nim tak, by przypisał Ci Penester, albo jego zamiennik.

Dostaniesz refundacje,bedziesz dzielił go na pięć, wyjdzie dużo taniej.

Same pozytywy.

Wada tego jest taka, że jak trafisz na jakiegoś solidnego urologa, to może wykonać badanie per rectrum.

 

Dokładnie, cena po refundacji większości finasterydów 5mg-owych to 3,20 PLN. Jak za darmo, a jak masz zamiar jeszcze dzielić każdą tabletkę na 4 czy 5 części to ho ho. Ale symulować nie jest łatwo bo zanim ktoś coś wypisze zleca od uja badań w których wszystko wychodzi, ale ofc próbować można. Można też wysyłać do lekarza słupa który rzeczywiście ma BPH.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...