free web hit counter Skocz do zawartości
Gunis

Postępujące łysienie [24 lat]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jak większość tutaj mam problem z wypadaniem włosów. Pierwsze objawy zauważyłem pół roku temu. Na początku zbagatelizowałem problem, ale z czasem zauważyłem, że przesiały mi się włosy na górze oraz pojawiły się delikatne zakola. Aktualnie od ponad dwóch miesięcy biorę raz dziennie Nezyr, od 3 tygodni, dwa razy dziennie wcieram Loxon i również od trzech tygodni łykam codziennie 15mg cynku i 5mg biotyny.

 

Efekty kuracji nie są zbyt zadowalające jak narazie. Włosy wypadają dalej. Po każdym umyciu głowy znajduję na dłoniach ponad 10 włosów. Minusem kuracji jest także zmniejszone libido. I tu pytanie do was. Jest jakiś lek którym mogę zastąpić Nezyr, a nie będzie on wpływał na moje libido ? Co mogę dodać jeszcze do swojej kuracji?

 

Postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia poglądowe.

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jak większość tutaj mam problem z wypadaniem włosów. Pierwsze objawy zauważyłem pół roku temu. Na początku zbagatelizowałem problem, ale z czasem zauważyłem, że przesiały mi się włosy na górze oraz pojawiły się delikatne zakola. Aktualnie od ponad dwóch miesięcy biorę raz dziennie Nezyr, od 3 tygodni, dwa razy dziennie wcieram Loxon i również od trzech tygodni łykam codziennie 15mg cynku i 5mg biotyny.

 

Efekty kuracji nie są zbyt zadowalające jak narazie. Włosy wypadają dalej. Po każdym umyciu głowy znajduję na dłoniach ponad 10 włosów. Minusem kuracji jest także zmniejszone libido. I tu pytanie do was. Jest jakiś lek którym mogę zastąpić Nezyr, a nie będzie on wpływał na moje libido ? Co mogę dodać jeszcze do swojej kuracji?

 

Postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia poglądowe.

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

 

Kuracje jak na poczatek masz dobra. Obserwuj co i jak sie bd dzialo z Tw organizmem, poczatkowo mozesz czuc jakies wahania w libido, lekkie bole w jadrach i inne objawy, ale po paru mscach wszyhstko sie powinno unormowac - u mnie tak było, rowniez kuracja dziala dopiero po ok. 6 mscach - widoczne efekty, wiec narazie po prostu stosuj sie do zaleceń. Jesli uboki nie ustapia po kilku mscach wtedy musisz sie zaglebic w forum jak dalej chcesz postępowac.

10 wlosow po myciu to wcale nie ejst dużo.

Nie ma innego leku, ktory zastapilby Ci - wewnetrznie - finasteryd = nezyr. Mozesz ewentualnie przezucic sie na Proscar - ja go biore i np dzielic na 4 części i codziennie 1 czesc. Wychodzi to jakies 5 lub więcej x taniej / miesiac, a efekty są takie same. CO do loxonu to tez niedawno wyszedl jego zamiennik - zapomnialem nazwy, ale w aptece powinny babeczki wiedzieć i tez jest jakies 2 - 2,5 x tanszy.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Loxon 5% na początek jest bardzo dobry. U mnie rezultaty wyśmienite po 3 miesiącach. Trzymaj się finasterydu. Dawka 1mg wydaję się być okej. Lecz ja leciałem 0.7mg co drugi dzien, a potem się przerzuciłem na branie codziennie. Po miesiącu fina, włos z głowy mi nie spadł pod prysznicem. Spokojnie, trzymaj się systematyczności nie olewaj sprawy. Na zagranicznym forum mam założony także swój temat. Możesz go śmiało śledzić.

 

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... at-Results

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 włosów to może nie dużo, ale przez pół roku włosy zdążyły się już znacznie przerzedzić. W każdym razie pozostaje walczyć dalej.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie ma sie nijak do procesu lysienia. Kazdemu wlosy leca, jest to zupelnie normalny proces. Na efekty kuracji za wczesnie.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Loxon 5% na początek jest bardzo dobry. U mnie rezultaty wyśmienite po 3 miesiącach. Trzymaj się finasterydu. Dawka 1mg wydaję się być okej. Lecz ja leciałem 0.7mg co drugi dzien, a potem się przerzuciłem na branie codziennie. Po miesiącu fina, włos z głowy mi nie spadł pod prysznicem. Spokojnie, trzymaj się systematyczności nie olewaj sprawy. Na zagranicznym forum mam założony także swój temat. Możesz go śmiało śledzić.

 

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... at-Results

 

 

Stachu jesteś mega kozak jeśli chodzi o efekty na minoxie. Szkoda, że nie każdy ma tyle szczęścia. Najważniejsze teraz oby to wszystko utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Loxon 5% na początek jest bardzo dobry. U mnie rezultaty wyśmienite po 3 miesiącach. Trzymaj się finasterydu. Dawka 1mg wydaję się być okej. Lecz ja leciałem 0.7mg co drugi dzien, a potem się przerzuciłem na branie codziennie. Po miesiącu fina, włos z głowy mi nie spadł pod prysznicem. Spokojnie, trzymaj się systematyczności nie olewaj sprawy. Na zagranicznym forum mam założony także swój temat. Możesz go śmiało śledzić.

 

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... at-Results

 

 

Stachu jesteś mega kozak jeśli chodzi o efekty na minoxie. Szkoda, że nie każdy ma tyle szczęścia. Najważniejsze teraz oby to wszystko utrzymać.

 

 

Dzięki, ale bez cudów zaczeły mi się sypać po jakimś czasie ale dodałem fina i po miesiącu znowu wracam do NW1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu, chciałem obejrzeć twoje zdjęcia, ale po zarejestrowaniu nadal nie mogę mieć do nich dostępu. Wiesz może o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Loxon 5% na początek jest bardzo dobry. U mnie rezultaty wyśmienite po 3 miesiącach. Trzymaj się finasterydu. Dawka 1mg wydaję się być okej. Lecz ja leciałem 0.7mg co drugi dzien, a potem się przerzuciłem na branie codziennie. Po miesiącu fina, włos z głowy mi nie spadł pod prysznicem. Spokojnie, trzymaj się systematyczności nie olewaj sprawy. Na zagranicznym forum mam założony także swój temat. Możesz go śmiało śledzić.

 

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... at-Results

 

 

Stachu jesteś mega kozak jeśli chodzi o efekty na minoxie. Szkoda, że nie każdy ma tyle szczęścia. Najważniejsze teraz oby to wszystko utrzymać.

 

 

Dzięki, ale bez cudów zaczeły mi się sypać po jakimś czasie ale dodałem fina i po miesiącu znowu wracam do NW1

 

Też chciałem obejrzeć Twoje foty, ale na tamtym forum coś nie bardzo mogę, więc może udostępniłbyś je tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle na finie i minoxie mozesz duzo odzyskac takze nie przestawaj i trzymaj sie kuracji przez pol roku zeby zobaczyc efekty


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w pierwszym poście. Zmniejszone libido. Poczekam jeszcze trochę, a jeśli sytuacja nie wróci do normy to rezygnuje z kuracji.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a erekcja ?

 

O erekcje się pytają nawzajem. Co to za forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a erekcja ?

Słabasza, cupcianie odpada obecnie. Dlatego jak pisałem wcześniej, jeśli uboki bedą trwały rzucam kurację.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a erekcja ?

Słabasza, cupcianie odpada obecnie. Dlatego jak pisałem wcześniej, jeśli uboki bedą trwały rzucam kurację.

 

Niby z czasem wszystko powinno sie ustabilizowac, ale jak nie fakt lepiej zrezygnowac, sam mam taki sam plan.

Hmm czym myslisz fina zastapic jezeli doszlo by do tego , ze musialbys go zaprzestac?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a erekcja ?

Słabasza, cupcianie odpada obecnie. Dlatego jak pisałem wcześniej, jeśli uboki bedą trwały rzucam kurację.

 

Niby z czasem wszystko powinno sie ustabilizowac, ale jak nie fakt lepiej zrezygnowac, sam mam taki sam plan.

Hmm czym myslisz fina zastapic jezeli doszlo by do tego , ze musialbys go zaprzestac?

 

Prawdę mówiąc to nie wiem. Obecnie wypada mi około 25 włosów przy każdym myciu głowy. Jeśli np. przez kolejny miesiąc, dwa obecna kuracja nie pomoże, to nie będzie co zbierać z głowy. Na zdjęciach wszystko wygląda w miarę spoko tylko dlatego, że mam długie włosy. Nie wiem czy będę miał motywację do walki o resztkę włosów.

 

Mam jeszcze pytanie do osób używających loxonu lub podobnych leków. Dermatolog powiedział mi, że jest szansa, że będzie wypadać mi więcej włosów na początku kuracji. No i właśnie ostatnio zauważyłem, albo mi się wydaje, że włosów wypada trochę więcej. Co robić w takiej sytuacji? Lepiej rzucić loxon, czy ciągnąć go dalej?

Edytowane przez Gość

Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie jest normalne i każdemu wypadają, 25 to normalna ilośc, wgl przestań liczyć bo się psychicznie wykończysz, rób tylko okresowe zdjęcia i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgłębiłem się ostatnio trochę w forum i zastanawia mnie czy nie pospieszyłem się trochę z loxonem. Dobrym pomysłem będzie odstawić loxon i jechać dwa ewentualnie trzy miesiące tylko na Nezyrze + witaminy? Czy może ograniczyć loxon do stosowania raz dziennie?


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz dziennie stosuje minoxa co do efektów kuracji to jak pisali 6 miesiecy u mnie tez doslownie w tmy okresie odrosty zacząłem widzieć. weź sobie tańszy zamienik alopexy moze lepiej ci na nim bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raz dziennie stosuje minoxa co do efektów kuracji to jak pisali 6 miesiecy u mnie tez doslownie w tmy okresie odrosty zacząłem widzieć. weź sobie tańszy zamienik alopexy moze lepiej ci na nim bedzie

Ale od razu stosowałeś minox z blokerem, czy na początku jakiś okres czasu tylko bloker? Z Loxonem nie mam narazie żadnym problemów. Obawiam się tylko czy nie zacząłem go zbyt wcześnie stosować. Na forum panuje raczej opinia, że na początku przez parę miesięcy tylko bloker. Plus ewidentnie ostatnio widzę na rękach więcej włosów podczas mycia głowy. Dermatolog ostrzegał na początku, że podczas stosowania loxonu, na początku włosy mogą bardziej wypadać. Średnio mi się to podoba i nie wiem czy dalej używać loxonu. Może panikuje, ale szlak mi już trafia przez te włosy.


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby od razu tylko ja tego minoxa bardzo nie reguralnie używałem miałem przerwy różnej długości

 

-- 12 kwie 2016, 18:38 --

 

Fin to jedyna rzecz którą używałem cały czas bez przerwy

 

-- 12 kwie 2016, 18:41 --

 

używaj rób to regularnie, i cierpliwie czekaj ja też miałem moemnty że włosy mnie wkurw*ialy ale teraz nie zaluje kuracji, tylko tego ze moglem to zaczac na poczatku studiow a nie teraz, tragedi nie ma zakola nie sa duze a zagęszczają się i widzę mega poprawe a był źle uwierz mi także cierpliwie stosuj i czekaj to jest okres paru miesięcy najwcześniej 6 miesiecy żeby coś powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło półtora miesiąca, czas na aktualizację. Przez cały kwiecień kontynuowałem kurację. Obecnie od maja miałem przerwę od Nezyru do dnia dzisiejszego, ale wracam do niego od poniedziałku. Loxon brałem praktycznie regularnie od półtora miesiąca, dopiero ostatnio tydzień trochę sobie odpuściłem.

 

Odnośnie efektów.

Jak widać na zdjęciach, powiększyły mi się trochę zakola. Ale zauważyłem również, ze od tygodnia, podczas mycia głowy mam dużo mniej włosów na rękach. Nie wiem czy to może być spowodowane. Odpuszczeniem Loxonu?

 

Odnośnie efektów ubocznych.

Loxon nie wpłyną na mnie w żaden sposób. Nezyr obniżył libido, a po odstawieniu leku wróciło do normy.

 

 

ffdf18a107cf5017med.jpg

ecff4ddc76bfdd19med.jpg

78f357032537739emed.jpg

f3a3ddd8b2bbded9med.jpg


Nezyr 1mg 1x

Loxon 5% 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest o co walczyć.

 

Ale musisz konsekwentnie kuracje prowadzić, bo takie miesiąc brania, 15 dni nie brania to wiesz, mogą mieć istotny wpływ na rezultat.

Jedź na finie do grudnia, żeby już całkowicie zobaczyć czy w znaczącym stopniu zahamował wypadanie włosów a jak nie to wjeżdżaj na DUTASTERYD


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...