free web hit counter Skocz do zawartości
Pawel13694

22 lata, tragiczne łysienie [zdjęcia]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!

 

Od ponad miesiąca drastycznie zaczęły mi lecieć włosy, bardzo mocno przerzedziły mi się na czubku głowy i nie tylko. Powstały zakola (miałem zakola małe uwarunkowane genetycznie). Jeszcze do niedawna byłem zmorą dla fryzjerów, maszynka się zacinała podczas cięcia... A teraz? Wstyd mi jest pójść do fryzjera. Ćwiczę na siłownie, nie biorę żadnych anabolików. W ostatnim czasie brałem przez 1,5 miesiąca buzdyganek naziemny w celu zwiększania poziomu testosteronu. Po odstawieniu zaczęły mi wypadać włosy. Podczas mycia wypada mi ich około 50 + czesanie 30-40. W ciągu dnia wyleci z 20-30. Myję je codziennie. Włosy, które wypadają są pozbawione kolorytu u dołu (od cebulki) do pewnego momentu. Jest to takie przejście. Włos wygląda jakby był farbowany z odrostem naturalnego koloru...

W ostatnim czasie mam sporo na głowie studia, praca, studia, treningi, dużo nauki czego wynikiem jest, że w tygodniu śpię od 4 - 5 godzin. W weekendy trochę nadrabiam snu. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów.

Byłem u Pani dermatolog. Hmmm..... Czy to w ogóle dermatolog?!?!?!?! Powiedziałem, że wypadają mi włosy, coś tam popisała w protokole i chciała przepisać szampon Dermena MEN, który posiadałem już od tygodnia. (Stosuję go do dnia dzisiejszego) Jedynie kazała podnieść mi włosy i powiedziała, że jest trochę ubytku na linii włosów. Tylko to. Kazała przyjść za 3 miesiące jeśli dalej włosy będą lecieć z głowy. Nie powiedziała jakie to łysienie, nic, zero. Dopiero jak się zapytałem czy to przez to powiedziała jedynie abym zmniejszył intensywność treningów.

Poniżej załączam zdjęcia.

 

http://images77.fotosik.pl/524/9116b50317a94e3fmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/523/0b62e3bcc1b7d13dmed.jpg

http://images77.fotosik.pl/524/56dba173c9dee466med.jpg

http://images78.fotosik.pl/523/4cd57c36fd80632amed.jpg

http://images75.fotosik.pl/523/2c81dd27ed963117med.jpg

 

Wybaczcie za ten nieogar na głowie

 

Dodam, ze pojawił mi się łupież od pewnego czasu.

 

Na kurację miesieczną mogę przeznaczyć mniej więcej 150 złotych.

 

Myślałem nad:

SAW PALMETTO

Salimaryną

Prostatanem

Alpicort E czy Monoxidil ? Czy razem?

Nizoral w kremie, czy szampon? Używam też tego szamponu z DERMENY.

Dodatkowo witaminy.

Biotynę też?

 

Czy nie ma sensu bawić się w takie coś i od razu zacząć działać z ciężkiej artylerii?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresywnie miniaturyzyje ci linie. Mam tak samo u blondynów to chyba najszybciej linia leci. Próbowałem już różne cuda włącznie z minoxem i przy takim agresywnym łysieniu bez blokera to szkoda kasy. Przymierzam się teraz do finasterydu i to co moge Ci doradzić. Wskakuj na fina tak jak ja albo olej i staraj się pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał avodart raz na 3 dni, minoxa przynajmniej raz dziennie, zoxin med(tańszy niż nizoral) raz na 2 dni, i jakiś skrzypo vita albo coś podobnego. Odrazu zacznij z grubej rury to ocalisz sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po Avodarcie jest spora szansa, że dopadną mnie skutki uboczne?

 

Sporo mniejsze niz przy finie. Ogolnie zalezy od organizmu, kazdy reaguje inaczej. Jedni maja uboki od tego i tego, inni od zadnego a jeszcze inni od jednego z tych dwoch. Dopoki na sobie nie przetestujesz to sie nie przekonasz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to ciekawiło. Dut blokuje dużo więcej dht niż fin, a jednak twierdzi się, że uboki są mniejsze. Są to przecież leki działające na tej samej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie to ciekawiło. Dut blokuje dużo więcej dht niż fin, a jednak twierdzi się, że uboki są mniejsze. Są to przecież leki działające na tej samej zasadzie.

 

Zależy też o jakich ubokach mowa (czy tych spowodowanych deficytem DHT czy innych). Fin jest też inaczej metabolizowany i wydalany a ponad to udowodnione że przenika bez problemu barierę krew-mózg. Do tego standardowe dawki fina są przeważnie większe niż standardowe dawki duta.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe abym dodatkowo je zagęścił na avodarcie?

 

 

Czy może lepiej RU? Jeśli tak, to jaki jest miesięczny koszt takiej kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avodart jest na receptę(140zł), musisz wysłać ojca po leki na prostate opakowanie starczy ci na 3 miesiące jeżeli będziesz brał co 3 dni, Foligain P5 na alle 70zł za 3x60ml wystarczy na 3 miesiące, zoxin med 2 paczki ok 40 zł na 3 miesiące starczy(używane co 2-3 dni) no jakiś skrzypovita ze 2 paczki po 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z Ru?

Bo nie ukrywam, że boje się skutków ubocznych...

Jest to możliwe, że przez ten buzdyganek ziemny włosy zaczęły lecieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nie używałem, duta możesz kupić w płynie tylko weź to smaruj codziennie i czekaj aż wsiąknie, pozatym nie zakładaj odrazu uboków jak będą to odstawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko wiesz...

Nie mam dużych dochodów z pracy, bo nie możliwość pracy codziennie. Jedynie raz lub dwa razy na tydzień.

 

A tutaj musiałbym zapłacić 140 złotych za lek, który być może musiałbym

 

Mam pytanie.

Jest możliwe, że to się samo uspokoi? Ze to jest jakiś stan przejściowy czy raczej jak zaczęło lecieć tak mocno to dokończy to swoje dzieło?

 

Jeśli włosy stały się wręcz białe, które wypadają jest to efekt dht?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie co to jest miniaturyzacja mieszków włosowych i będziesz miał odpowiedź o swoich wręcz białych włoskach.

 

Jak chcesz czekać aż to się "uspokoi", to możesz się obudzić z ręką w nocniku i łysą głową. Ja też tak myślałem i teraz na głowie została mi garstka włosów.

Nie masz jeszcze aż tak strasznego przerzedzenia, więc mógłbyś spokojnie rozpocząć jakąś kurację i przynajmniej miałbyś to utrzymać, a może i nawet zagęścić.

Na tym forum jest wiele gorszych i to dużo gorszych przypadków, a nie odpuścili sobie z tym tylko walczą.

 

Z kasą nikt Ci tutaj nie pomoże, my jedynie proponujemy kurację. Każdy kto chce coś z tym robić jest świadom, że z nieba mu nie spadnie fin z dutem a w kranie nie płynie minox z RU. Z tymi ubokami to też tak się boisz, a jeszcze nawet nie spróbowałeś. Nie musisz brać od razu duta. Kup fina i sprawdź jak na Ciebie działa. Będą uboki i nie będą chciały ustąpić - odstawisz. Wtedy pokombinujesz z czymś innym. Fin to serio kwestia groszowa, więc nie musisz wydawać milionów od razu żeby to sprawdzić.

 

Chcesz - możesz nic nie robić. Wtedy to już loteria i zależność od agresywności łysienia, ale możesz się dziwić, jak za 3-4 latka na głowie zostanie Ci mech i wtedy jedyna opcja to maszynka (nawet mikropigmentacja odpada bo jesteś blondynem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...