free web hit counter Skocz do zawartości
boboV

Moja historia [25 lat]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Długo się zbierałem do założenia swojego tematu aż w końcu to zrobiłem

Chcę się tutaj dzielić moimi uwagami, spostrzeżeniami itp na temat mojej walki.

Mam 25 lat, problem z łysieniem zauważam u siebie od około 3 - 4 lat, lecz dopiero teraz (niestety) zacząłem coś z tym robić i tak od 01.02.2016 r. postanowiłem zacząć "przygodę" z finem.

Moja kuracja wygląda następująco :

fin (Nezyr) 1mg

biotyna 5mg

witamina b5

2 x tyg szampon z keto

 

właśnie mija 3 miesiące od zaczęcia kuracji a poprawy żadnej nie widzę, włosy jak się sypały tak się sypią... kiedy będzie można zauważyć pierwsze oznaki jakiejś poprawy?

 

uważacie, że powinienem dołączyć do kuracji coś do użycia zewnętrznego?

 

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia stan na 01.02.2016 r czyli początek kuracji, aktualne dodam jak pójdę do fryzjera żeby można było jakoś miarodajnie porównać to

Zdjęcia robione na mokre włosy.

 

-- 30 kwie 2016, 13:17 --

 

Zauważyłeś jakieś uboki ?

 

Na chwilę obecną żadnych

SI_20160428_160013.thumb.jpg.d839d66c341deb0e744efacbfd6c3727.jpg

SI_20160430_133023.thumb.jpg.7d58f2e13ff0517770d5b5dcdcc3a56b.jpg

SI_20160430_133255.thumb.jpg.e3e59f0fee520f72696c315f6784c383.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle, w sumie dobrze, ze fina zaczales. Dopiero 3 miesiace u jednych sa efekty szybko u innych pozniej. Musisz czekac i stosowac. Moze warto dodac saba zel? Ewentualnie dodac miejscowo jeszcze jakis bloker,zeby wzmocnic blokade? Minoxa nie bierzesz pod uwage?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dermatolog dał mi tylko fina i nic nie mówił o czymś do stosowania zewnętrznego więc tak 3 miesiace jadę tylko na tym co mam. Lepiej saba zel czy minoxa? Czy to i to ? chciał bym zacząć coś stosować zewnętrznie jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na razie dodal ru 1ml na przerzedzenia na gore i przod i saba delikatna warstwe w te same miejsca. Na takiej kuracji przeczekal bym 12 miesiecy i jakby nie bylo zadowalajacych efektow(moim zdaniem powinno sie zagescic to co przerzedzone spokojnie, ale gwarancji nigdy nie ma) to wtedy bym pomysl nad minoxem, bo od niego tak jakby nie ma odwrotu. Takze zrobisz jak uwazasz


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru i saba zel można nabyć tylko tutaj na forum ? dlaczego od minoxa nie ma odwrotu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU i KB -> http://edt.com.pl/reschem/kategoria-pro ... ratoryjne/

Saba -> viewtopic.php?f=4&t=596

 

Od minoxa nie ma odwrotu bo musisz go później brac do konca życia, a przynajmniej dopóki chcesz mieć włosy. A to dlatego, że jak odstawisz to te włosy na które działał wypadną a nawet może stan sie pogorszyć.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zawsze tak jest, ale prawda że minox potrafi przywrócić włosy nieźle zjechane przez DHT. Nie ma co się dziwić, że ludzie po odstawieniu tracą te włosy, a nawet inne, które międzyczasie DHT wykończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Odczynnik nie jest przeznaczony do użytku.

 

Odczynnik dostępny warunkowo, przeznaczony do badań laboratoryjnych. "

 

To trochę budzi moje obawy co do Ru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie mamy prawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest coś ze tak powiem dostępnego normalnie w aptece godnego uwagi ? Czy tylko minox?

 

po okołu 8-9 miesiąca zauważyłem odrost i ogromną poprawę na włosach

 

Na samym finie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minox nie jest dostępny od ręki w aptece bo jest na recepte inie jest to bloker. Stosowanie samego minoxa to głupota, do której ludzie sie przyznają juz po fakcie.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minox nie jest dostępny od ręki w aptece bo jest na recepte inie jest to bloker. Stosowanie samego minoxa to głupota, do której ludzie sie przyznają juz po fakcie.

Wiem o tym, dlatego od 3 miesięcy biorę fina i chciał bym dodać coś jeszcze zewnętrznie receptę myślę że bym dostał jak bym pogadal że swoim dermatologiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, sorry. Już mi sie tematy jebio Faktycznie jesteś na finie.


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierdzielenie, minox bez fina nie powoduje utraty włosów. Tak się pewnie typom wydaje jak odstawiają po roku i zaczyna im lecieć trochę więcej włosów niż wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie mamy prawo...

A tak z czystej ciekawości... czym to jest motywowane ? Bo jakoś to musieli umotywowac aby zakazać stosowania.

 

Muszę pomyśleć nad czymś do stosowania zewnętrznego.. minoxa chyba lepiej zostawić na później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żebyś to bez problemu mógł dostać, tak jak np. jest z dopalaczami, są kolekcjonerskie ale wiadomo, że nikt ich nie kolekcjonuje. Z tym, że Ru nie zabija ludzi, a przynajmniej nie w takich małych dawkach


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu źle stosowane w za dużych dawkach może zaszkodzić?

 

Ja chyba na początek zdecyduje się na coś antyzapalnego... bo zmagam sie też z ŁZS, to chyba będzie najlepiej saba zel lub emu oil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie stężenie i dawki jakie są zalecane nie musisz się martwić, ale coś czytałem, że był przypadek z zagranicznego forum, że koleś używał większe stężenie i większe dawki i miał problemy ze zdrowiem. No ale to ze wszystkim tak jest, jak weźmiesz za dużą dawkę środka na ból to też możesz sobie narobić problemów, więc spokojnie. Sam na początku się bałem a teraz jak widzisz uspokajam innych


_____________________________________________________________________________________________________________________

RU 3%/1ml codziennie (od 25.02.2016)

Saba gel 2-3/tydzień (od 12.02.2016)

Nizoral 2-3/tydzień (od początku lutego 2016)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powód jest prosty, nie jest to lek dopuszczony do obiegu dla zwykłego konsumenta - jest to specyfik przeznaczony do badań laboratoryjnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, 3 miesiące na finie, są jakieś różnice? Bo ja ich nie widzę

SI_20160505_153739.thumb.jpg.24c0c636fde8e49d951a3d01769afe66.jpg

SI_20160505_153812.thumb.jpg.def624b868ed1738784a921a0919955b.jpg

SI_20160505_153924.thumb.jpg.ee4479f0278f347d45b2b6c0ab35186f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz różnic, bo po 3 miesiącach to nawet nie ma opcji żeby były. Najwcześniej po 6, ale to dopiero pewnie i tak po roku coś będzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...