free web hit counter Skocz do zawartości
Daniel87

Czy moze ktoś mi pomoże w zrozumieniu RU i innych preparatów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie dotyczące preparatów :

 

1.RU - czy to jest alternatywa dla NEZYRU CZY PROPECI TYLKO ŻE ZEWNĘTRZNIE ? czy ogolnie inna zasada i lepiej działa te RU ?

 

2.Minox - dobrze działa na linię włosów ? ( z tego co czytałem na zagranicznych forach w połaczeniu z finem robi cuda przy prz rzerzedzeniach i odbudowuje sporo lini włosów ) natomiast sam minox powoduje szkody ? Mit czy prawda > ?

 

Jakie są lepsze dostepne środki na odzyskanie i polepszenie kondycji włosów aby sie nie rzperzedzały i odbudować to co juz jest przerzedzone ?

 

ps. Bo ja znam tylko Finasteryd oraz Minox > ? może jest coś lepszego bardziej skutecznego ?

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fin i minox po sobie spore zagęszczenie włosow linia jednak trochę w przód poszła, ta kuracja jest mega skuteczna bardzo wczesnym etapie kiedy ma się włosy i są rzadakie i i widać że to leci w zakola i czubek te przerzedzenia, mówię na własnym przykładzie jednak dopiero po prawie roku rozpoczą się odrost i to naprawdę satysfakcjonujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo ja już 7 miesiąc cisnę ale z samym Finem utrata włosów praktycznie zerowa ale to tak po 3-4 miesiącach stosowania czubek głowy sie zagęscił, ja ogolnie nigdy nie miałem prześwitów ale rzadkie włosy teraz dołączyłem minoxa bo sie go trochę bałem.

 

Jak go rozprowadzasz ? Minoxa ? punktowo ? włosy są strasznie matowe po nim ja na zakola głównie a czubek raczej profilaktyka i może aby zagęscić.

 

Może sie ktoś wypowiedzić co do tego RU i tych innych specyfików o które nie są aż tak łatwo dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie dotyczące preparatów :

 

1.RU - czy to jest alternatywa dla NEZYRU CZY PROPECI TYLKO ŻE ZEWNĘTRZNIE ? czy ogolnie inna zasada i lepiej działa te RU ?

 

2.Minox - dobrze działa na linię włosów ? ( z tego co czytałem na zagranicznych forach w połaczeniu z finem robi cuda przy prz rzerzedzeniach i odbudowuje sporo lini włosów ) natomiast sam minox powoduje szkody ? Mit czy prawda > ?

 

Jakie są lepsze dostepne środki na odzyskanie i polepszenie kondycji włosów aby sie nie rzperzedzały i odbudować to co juz jest przerzedzone ?

 

ps. Bo ja znam tylko Finasteryd oraz Minox > ? może jest coś lepszego bardziej skutecznego ?

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienia

 

Rozumieć nie musisz bo jeszcze od tego zrozumienia pojawią się efekty nocebo. Ważne że wiesz że coś takiego czy takiego jest. Dziwne że kazdy chce wszystko zrozumieć. Będziesz się całe życie uczył a i tak głupi umrzesz. Patrząc na relacje typu pacjent-lekarz to pacjent jest chory przychodzi do lekarza, ten mu daje leki (albo nie) i na tym się to kończy, ludzie nawet często nie znają mechanizmu działania zażywanych leków ani nawet nazwy substancji czynnej a jedynie wiedzą że lek się tak nazywa.

Dobra bez pier..lenia, jeśli chcesz co kolwiek zrozumieć czytaj, czytaj i jecze raz czytaj ,wszystko i wszędzie gdzie się da, wtedy pozwoli Ci to na weryfikacje w pewnym zakresie czy coś jest prawdą czy kłamstwem, co jak działa, jakie ma wady i zalety itp. itd. I to będzie lepsze niż jedna krótka odpowiedź. Żadna pojedyńcza odpowiedź nie zastąpi wiedzy!

 

Jakie są dostępne środki oficjalnie to już sobie odpowiedziałeś sam.

 

Oczywiście że jest dużo więcej lepszych ale nie są one oficjalnie zatwierdzone do leczenia łysienia, bardziej szkodliwe w sensie uboków albo też istnieje dużo substancji eksperymentalnych które nie są nawet lekami.

Odbudować - wiesz w ogóle co to znaczy ? Myslisz że to jak pstyknięcie palcami odbudoac to co DHT zniszczył i niszczył przez wiele lat? niszczył nawet jak se z tego nie zdawałeś sprawy. Jeżeli będziesz maiał choćby 90% spowolnienie łysienia, nie mowią co zatrzymaniu a co dopiero odrostów o odbudowaniu to już nawet nie wspomnę - to to już będzie jakimś sukcesem przy używaniu standardowych kuracji tylko.

 

Oczywićie RU niejako jest alternatywą dla fina (dla ludzi którzy bardzo boją się fina) jednak na pewno razem synergicznie dadzą lepsze efekty. RU to całkiem inna zasadza działania jak fin, fin to jest inhibitor 5AR (moży być stosowany wewnętrznie jak i zewnętrznie) a RU to miejscowy antyandrogen - bloker receptora AR w skalpie, substancja eksperymentalna, tylko do użytku zewnętrznego/miejscowego na łeb.

 

Z minoxem różnie może być, młodym ludziom i do NW2 max w początkowej fazie może rzeczywićie pomóc solo, ale w dłuższej perspektywie na pewno zaszkodzi bardziej niż pomoże używany solo i to na przednią część skalpu. Zatem nie ma tu ani mitu ani prawdy bo jedno i drugie zarówno może być mitem jak i prawdą.

 

Jeżeli ktoś myśli że stosowanie fina 1mg (nezyru czy propecii) i polewanie kropelki minoxa może odbudować całkowicie fryz to sie może czasami nieco rozczarować delikatnie mówiąc.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po całej głowie go leje raczej z duzym uwzględnieniem nad zakoli ktore zajebiscie zarosły no i czubek ktory tez się mega zagęscił 2 ml na łeb leje, ja wiem czy matowi zawsze po kąpieli daję na głowę a potem lekko przecieram ręcznikiem i suszę suszarką(raczej nie byle jaką jonizującą itp) po tym włosy nawet fajnie się układają tak jak mowiłem leciałem 7 ,8 miechow na finie i sporadycznie minoxa uzywalem mialem przerwy od niego i od niedawna juz go uzywam reguralnie i nastąpił odrsot nawet teraz znowu widzę małe czarne włoski na przodzie a przeecierz juz teraz ten stan co mam jest zajebisty i by mi wystarczył. Odrost po prawie roku

 

-- 17 maja 2016, 17:10 --

 

aha jestem dość młody i odzyskałem włosy do 3, 4 lat wstecz to też pewnie ma wpływ długość wstecz kiedy się miało włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...