free web hit counter Skocz do zawartości
pinki

Jak z tą mikropigmentacją?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forum robił zabieg mikropigmentacji ?

Z tego co widziałem to temat był poruszany ale efekty to widziałem chyba tylko u jednego użytkownika.

Ktoś robił? może podrzucić zdjęcia? swoją opinię.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy ktoś z forum robił zabieg mikropigmentacji ?

Z tego co widziałem to temat był poruszany ale efekty to widziałem chyba tylko u jednego użytkownika.

Ktoś robił? może podrzucić zdjęcia? swoją opinię.

Z góry dzięki

 

Przyłączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie bym zobaczył efekty, pozdrawiam.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przykro mi, ale odpowiedź w temacie nie może stanowić wyłącznie zachęty do zakupu produktu lub usługi, poza działem Ogłoszenia.

 

Ten dział służy do wymiany doświadczeń, czy rozmowie o technikach. Nie jest to dział ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie ale Kasta w ostatnich występach/wywiadach wystepuje w czapce...

Wydaje mi się ze nie po to robi się zabieg żeby ukrywać ,,lysine" pod czapka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki styl. mam setkę czapek i zawsze jest w czapce.

 

-- 02 lut 2017, 12:03 --

 

miało być "ma" zamiast "mam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam dla zainteresowanych link z kasta już po zabiegu.

Fajnie widać przy tym oświetleniu efekt szczególnie przy zbliżeniach.

Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak można debatować w nieskończoność. Wiadomo, że wszystko zależy od oświetlenia. Tylko to ogólnie cecha gładko ogolonej głowy, a nie mikro. Czynnik który trzeba brać pod uwagę, decydując się na tę metodę. Na szczęście większość z nas nie świeci głową w blasku fleszy na co dzień. Choć może to i szkoda. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też będę robił/ w następnym tygodniu lecę na konsultacje:) ja już maszynka dziabie się 10lat i mi dobrze ale zanika mi linia włosów i muszę to poprawić

 

-- 05 maja 2017, 11:03 --

 

Moje zdanie na temat mikro jest takie że nikt postronny sie nie domyśli że coś jest nie tak/ trzeba być wtajemniczonym żeby coś podejrzewać itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszej sesji mikropigmentacji. Jeszcze dwie przede mną, ale juz widzę, że to była decyzja mojego życia. Tzn. bardzo dobra decyzja. Mam linię włosów cofniętą prawie do połowy głowy i 30 lat. A wyglądam na 40 przez tą łysinę. Długo się zastanawiałem, dużo obaw o efekt itd, ale teraz myśle że ta metoda jest najbardziej naturalna w porównaniu z przeszczepami albo systemami włosów. Wygodna, można normalnie żyć, uprawiać sport itd. Wygląda mega naturalnie. Wraca pewność siebie i zaczynam wyglądać młodziej. Nie mogę się doczekać efektu końcowego. Już dawno powinienem się tym zainteresować zamiast się stresować łysą głową. Mogę wam z czystem sumieniem polecić gabinet w którym robię w Warszawie. Mega profesjonalnie. Nie chce tu pisać żeby nie spamować, ale jak ktoś chce się dowiedzieć więcej, zapytać mnie o coś , czy namiary na specjalistę to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...