free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

HDC, dr Maras, FUE 1750 graftów - 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

No no....nawet niezła linia, lekko zaokrąglona + grube brązowe włosy - super efekt. Gratuluję. To nawet z czołowej perspektywy tak wygląda jakbyś jeszcze drugi raz poprawiał tę linię dogęszczał i obniżał - porównując do poprzednich zdjęć. Na prawdę wygląda to dobrze.

 

To jednak w HDC potrafią robić z lekka zaokrąglone linie.... a mnie konsultant mówił że doktorek powiedział że mi nie zrobi okrągłej linii... kurde aż się po dupie musiałem podrapać z tego wszystkiego znaczy chciałem po głowie się podrapać ale zepsułbym fryzurę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity efekt, busz na glowie, gratulacje !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dar3ko nadal bierzesz fina? Jeśli tak to masz jakieś dolegliwości z tym związane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.

 

Antydht, włosy akurat mam mega cienkie, nawet w HDC mi to powiedzieli ☺. Ale mówili też, że przy cienkich włosach efekt jest bardziej naturalny, więc w sumie spoko. Generalnie ja jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienkie? To chyba moje są, a nie Twoje. Jaką masz gęstość?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dokładnie nie wiem jaka mam gęstość.

 

10 miesięcy po:

20170408_160022.thumb.jpg.cdff29d6b543e203236908dda4255552.jpg

20170408_160007.thumb.jpg.f5bef018574c30a616a68fd0f1d3ccd3.jpg

20170408_155915.jpg.7698a70715d4a86baeec144d30bba687.jpg

20170408_155940.thumb.jpg.3c3c29051ca013772b687489c5c577a9.jpg

20170408_155859.thumb.jpg.bccf21b9cce2b9b7fd0c0468f5f49030.jpg

20170408_155844.thumb.jpg.e72ab00e1c3a4fe9c2ec509447981b91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg zrobiony w dość młodym wieku ale w sumie taki efekt że pieprzyć przyszłość i możliwe dalsze łysienie i cieszyć się chwilą... Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg zrobiony w dość młodym wieku ale w sumie taki efekt że pieprzyć przyszłość i możliwe dalsze łysienie i cieszyć się chwilą... Gratulacje

 

Łyka finasteryd, powinno być dobrze, zresztą tak jak piszesz, raz się żyje i tak wszyscy pozdychamy prędzej czy później, trzeba robić to co się chcę.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tym co nie mają uboków po Finie... ja po 5 miechach stosowania przytyłem 7 kilo a prowadze raczej zdrowy i sportowy tryb życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wątroba napierniczała po paru miesiącach jakbym gwoździ się najadł i wpływ na przyrodzenie a stan włosów nadal był jak gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... To tylko dowodzi że każdy organizm jest inny i zabiegi HT też u jednych wychodzą a u innych albo wcale nie albo bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na nw 2 z przerzedzeniami na nw2.5 i tylko 1750 graftow to wyszlo to bardzo elegancko.

Co do ht jak u kogo wychodzi to juz zalezy od rodzaju wlosow, obszaru do pokrycia oraz rzecz jasna kliniki. Jak ktos ma duzy obszar lysy czyli nw 4-6 wiadomo, ze wyjdzie to wtedy slabo badz co najwyzej srednio.

Tutaj naprawde czapki z glow, bo obszar nie byl wcale taki maly a wyglada bardzo naturalnie. Niby 1500 graftow to mozna pokryc jedno zakole takiej wielkosci takie chodza sluchy a tutaj widac calkiem co innego na tym przykladzie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naprawde czapki z glow, bo obszar nie byl wcale taki maly a wyglada bardzo naturalnie. Niby 1500 graftow to mozna pokryc jedno zakole takiej wielkosci takie chodza sluchy a tutaj widac calkiem co innego na tym przykladzie

 

Gdzie takie słuchy chodzą??? Wszystkie zabiegi jakie widziałem na forach i stronach renomowanych klinik pacjentów ze stanem przed zabiegiem NW2 jak dar3ko to 1600-2000 graftów.

 

Z tego co wiem to dr. Koray Erdogan naciąga na grafty, żeby jak najwięcej hajsu wyciągnąć a już zwłaszcza jak ktoś jest zza granicy, a może swoim miejscowym Turkom robi zabiegi na 1500-2000 graftów.

Szkoda, bo jest to jeden z najlepszych chirurgów od HT, ale takie podejście odrzuca u mnie chirurga, dlatego zdecydowanie Dr. Maras jest bardziej warty uwagi chociażby ze względu, że nie naciąga Cię na kapustę + Ma Polskiego konsultanta - Piotra który wszystko ogarnie i dopomoże już na Cyprze.

No i trzeba dodać, że my Polacy mamy pod górkę, bo z reguły za zabiegi płaci się w Euro, Niemiec, Francuz, Brytyjczyk dosyć szybko sobie odłożą z wypłaty na HT a u nas to jest ciężej przy zarobkach średnio 2 000 zł.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że na zachodzie przy standardowych zarobkach oni nigdzie nie muszą jeździć, kliniki mają po prostu pod domami albo w większych miastach. Emigracja medyczna tak jak zarobkowa jest dla słowian czyli wyrobniczych ludów peryferii cywilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt chyba nie twierdzi że przeszczep włosów to zakup chleba czy pasty do zębów. Po pierwsze kasa mimo wszystko dość spora po drugie nastawienie mentalne. Wciąż funkcjonuje przekonanie że facet chcący poprawić swój wygląd to pedał, laluś, egoista... Można ta mnożyć te określenia bez końca. Prawie każdy na tym forum po HT cieszy sie rezultatem ale również cieszy sie ze "nikt nic nie zauważył w pracy wśród kolegów"... To takie "polskie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej zastanawia czemu do dzisiaj w polsce nie ma takiego tureckiego odpowiednika(?) jak widać Turcy są o wiele wyżej ogarnięci od nas, mają specjalistów na własnym podwórku którzy nie muszą emigrować za pracą do cywilizacji jak my. W BHR jak rozmawiałem parę lat temu pomysł na oddział upadł, pewnie nie zależy im na obniżkach kosztów bo mają wystarczająco pracy u siebie i chcą jednocześnie mieć jakość pod kontrolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie bardziej zastanawia czemu do dzisiaj w polsce nie ma takiego tureckiego odpowiednika(?) jak widać Turcy są o wiele wyżej ogarnięci od nas, mają specjalistów na własnym podwórku którzy nie muszą emigrować za pracą do cywilizacji jak my. W BHR jak rozmawiałem parę lat temu pomysł na oddział upadł, pewnie nie zależy im na obniżkach kosztów bo mają wystarczająco pracy u siebie i chcą jednocześnie mieć jakość pod kontrolą.

 

Myślę, że to dlatego iż żaden ogarnięty chirurg od HT zza granicy nie chce wjeżdżać w nieznany rejon jakim jest Polska, tym bardziej, że naszą walutą jest "słaby" złoty a nie Euro.

Druga sprawa to taka, że my na tym forum mamy świadomość tego, że chirurg chirurgowi nie równy i porównać chociażby Dr. Marasa z HDC do dr. Kolasińskiego to Maras go je, żuje i wypluwa - My o tym wiemy.

 

Ale przeciętny Janek myśli, że klinika to klinika, chirurg ma tytuły (Kolasiński ma w chuj kupionych na bazarze) i myśli, że wszędzie jest to samo, więc potencjalny nawet zajebisty chirurg zza granicy musiałby zrobić (naście) zabiegów w Polszy, żeby przekonać tłum i żeby wiadomości się rozeszły a to trwa. Marki nie buduje się miesiącami a latami.

 

 

Widzicie chociażby po autorze tematu, któremu Maras zajebiście idealnie zrobił zabieg i rezultat fantastyczny, mimo, że to tylko zakola, założe się, że w Polsce dostał by 800 graftów i spierdalaj pan z tego jeszcze pewnie połowa by nie wyrosła.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy inne kliniki też da się namówić na FUE bez golenia obszaru biorczego czy HDC jest wyjątkiem?? Chodzi mi o te najlepsze europejskie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Na razie problem "z glowy". Byle fin dzialal i dzialal, i dzialal bez ubokow, i mozna zapomniec co to lysienie. Gratulacje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, tutaj to jest mistrzostwo serio.

 

Szczerze gratuluję, Maras odjebał perfecto

 

PS. Farbowałeś/przyciemniałeś trochu włosy?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy nie farbowałem włosów, te foty są bezpośrednio po fryzjerze i nałożył mi jakas specjalna pomadę dzięki której włosy wydają się takie grubsze i ciemniejsze i daje taki lekki efekt mokrych włosów. Jak mam być szczery to po roku na Finie faktycznie włosy wydają się być jakieś ciemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...