free web hit counter Skocz do zawartości
wladimir

usuniecie grafów, prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak wygląda sprawa z usunieciem grafów? zdecydowałem się na zabieg , ale postępuje u mnie dalsza miniaturyzacja.

Jest ich około 2500.

Wie ,ktoś może jak temu zaradzić?

Prosze o pomoc bardzo...

 

-- 18 cze 2016, 7:02 --

 

dodam tylko, że zabieg miałem okoła miesiąca temu... mój największy bład chyba w życiu... czy jak wyjde teraz na słonce ,spale to na strup, ale przejade maszynką... może powyrywa mi te cebulki.

Isteniej w ogóle taka mozliwośc , żeby to wy****bać ? albo do klniki może się udać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurwa, stachu xD Ile ty jeszcze masz tych kont?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie żaden stachu.. wiem, że brzmi to komicznie ale napisałem to całkiem poważnie. Zapewniam, że to nie żade troll.

Głównie chodzi mi, czy po takim usunięciu duże blizny zostaną? Najchętniej te grafy bym cofnął..

 

-- 18 cze 2016, 9:12 --

 

JA wiem, że na wszystko jest za wcześnie , ale chyba wybrałem się z motyką na księżyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1. gdzie robiłeś ht?

2. Wklej jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........

 

-- 18 cze 2016, 9:23 --

 

......

 

-- 18 cze 2016, 9:23 --

 

......

 

-- 18 cze 2016, 9:28 --

 

a tak jest po zabiegu

 

-- 18 cze 2016, 9:29 --

 

Wiem, że zdjęcia nie sądośc wyraźne, ale może takie wystarczą..

844427965_2016-04-1613_32.43_resized.thumb.jpg.53768276fe307c167de138c3de12e6ba.jpg

164161914_2016-04-1613_31.43_resized.thumb.jpg.ebf80b4044809ae1879563bd4b71a65c.jpg

902441496_2016-04-1613_23.45_resized.thumb.jpg.a3f75d90b564727621b876cb8eff8808.jpg

20160618_100350.thumb.jpg.cfd6d37d02b2b301e2aa99c9529c6643.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi , że jest żle jako wykonanie zabiegu, bo na to jest za wcześnie i mysle , że odrost będzie ok.

Srednio, chce podawać nazwe klniki, ze względu na złe skojarzenie , a tu nie chodzi o zabieg sam w sobie tylko decyzje.

Przy tak dużych brakach, wydaje mi się, ze na tak duzy obszar nie było sensu sie porywać.. Doktor powiedział , że wyciśnie mi z donoru jeszcze może z 3000tyś.

Noi co dalej?? JA naprawde myśle , czy nie lecieć gdy sie to zagoi spowrotem i nie cofnąc tych grafów na swoje miejsca.. tylko, czy nie pozostawi mi na przodzi widocznych blizn? Czy moze laserowo to usunąć? Ja za pół roku zapełnie korone , miniutaryzacja mi postąpi i co dalej? nie chce się bawic w zabiegi co 2 lata.. jak i nie uśmiecha mi się branie chemii.. wpierdoliłem sie chyba na maxa panowie..

 

-- 18 cze 2016, 9:47 --

 

Poza tym te 3tyś wystarczy mi na na raz i później kaplica z włosami. Dodam jeszcze , że nie oczekuje mięc gęstych włosów , ponieważ i tak ścinam się na którko. Ta długośc, którą widzicie na zdjeciach przed zabiegiem , to nie jest moja codzienna dł. włosa. Obcinam się od 8 do 12 mmm. Gróra może troche więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś Ty.. nie na moją kieszeń. To już lepiej lecieć na zabieg , żeby doktor to usunął i przynajmniej wsadzi spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak chcesz to ja ci za 2tysie moge recznie wyjąć te grafty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez bliznowo nie ma sprawy.. ale tak poważnie to chyba musze poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie.

Napisałem tutuaj, ponieważ widze, że się znacie na rzeczy co poniektórzy i licze na waszą opinie, czy nie potrzebnie zawracam sobie głowe czy faktycznie obszar jest na tyle duży , żebym poważnie pomyślał o cofnięciu decyzji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ty lepiej napisz gdzie robiłeś ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prosta sprawa.

 

1. Gość zarejestrował się dzisiaj.

czyli unikał postów na forum jakichkolwiek. Mało tego bez rejestracji nie ma wglądu w tematy tutaj więc nagle wchodzi i zadaje już po HT pytanie.

2. Jeśli faktycznie miałby nietypowy problem to moim zdaniem na podstawie punktu 1 gość by nie rejestrował się po to by tu zadać to pytanie. Tylko spytałby się tego w klinice której robił.

 

NIE KARMIĆ TROLI. Zasyfiamy to forum.

 

P.S Jeśli się mylę to przepraszam, ale nikt tutaj nie weźmie Ciebie na poważnie z takim podejściem.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, konto założone w celu tylko tego pytania. Wiem jak to wygląda to raz, dwa , że również jestem w trakcie konsultacji z kliniką. Tzn. zapewnili mnie ,żeby się niczym nie martwić, trzeba czekać i bedzie wszystko dobrze itd.itp.. Napisałem tutuj , ponieważ wiem , że uzyskam tutaj dosadnych porad i może wsparcia. Jak zaznaczam za każdym razem , mi nie chodzi o odrost, ponieważ jest za wcześnie. Tylko jak Wy widzidzie dalszą przyszłośc, pod wzgledem Ht u mnie.

Skoro mam wyłozyć karty , to ok. Oczekujac od Was szczerości też taki powieniem być. Pisałem wcześniej pod nickiem maciekkk , który załózył kilka dni temu temat ze zrobienia HT u dr. Serkana. Wystarczy? Nie kontynuowałem w danym poście owego wątku, ponieważ chciałem osobnych porad. Od 2,3 nocy, naprawde nie sypiam i jestem roz**y emocjonalnie, ze wzgledu na to jakie mogą byc tego Ht konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dowód loguje się z nicku ,który załóżył wcześniej post z wizyty w klinice.

Przepraszam, za te zagwatmania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przezywasz XD. Korone latwiej utrzymac. Zakola masz zrobione. Za 2 lata wyciagniesz reszte graftow plus bht. Jak lubisz na krotko to walniesz mikropigmentacje i final. I nie da sie pozbyc tych wlosow bez blizn. Chyba ze walniesz na nie mikropigmentacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to , że nie chce chemii.. Dla mnie jest to bez sensu. Trucie się po to aby podtrzymac łysienie.

Po czym za kilka lat trzeba będzie odstawić i wszystko je***.

Matias..Wiem, że masz gorszą sytuacje, ,jeżeli chodzi o pokrycie bo sledze Twój wątek.

TY nie miałeś obaw po zabiegu lub czy dalej nie masz, co jeśli to nie wystarczy?

 

Na zero się nie ścinam , żeby robić pigmentacje. Tylko planowałem w styczniu zrobic reszte, posadzić tam 2500/3000grafów jak zalecił mi doktor i mieć spokój.

 

Sorry , że tak się łamie, ale naprwde troche mnie to rozbiło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz chemii ? wszystko co nas otacza to chemia w żarciu też masz chemię u mnie dopiero się zaczyna jakiś tam odrost po wakacjach będzie coś bliżej wiadomo, a jak trzeba będzie to polece zrobie jeszcze 3 tys. graftów i sprawa będzie załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hormony to troche inna chemia. Poza tym trenuje dużo i nie chce bawić sie w jakies blokery.

Powiedz mi a u Ciebie po takim braku w donorze jak wygląda sprawa wizualnie? czy widać slady , że coś było robione? nie chodzi mi gęstośc a o zarysy blizn?

Troszke Twój przypadek dodaje mi otuchy nie powiem... bo poza Tobą, chyba nie ma tutaj oosby swieżo po zabiegu , która by miała podobny obszar do pokrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na donorze nie ma śladu nic nie widać, ale z tym goleniem na krótko to moim zdaniem bez sensu robiłeś zabieg skoro chcesz się tak golić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Nie chodzi mi o ścinanie całkiem na zero , tylko boki powiedzmy od 4mm w góre a sama góra może troche więcej. Zresza zobacze jak się będzie dało.

A linia jest bardzo ważna , więc nawet przy krótkim ścinaniu daje efekt. Tylko jak to się ma do HT i do uzyskanej gęstości, to nie mam pojęcia. Czas pokaże..

Z kliniki nic mi nie napisali o cofnięciu zabiegu, tylko dr, odpipsał zeby sie uzbroić w cierpliwośc i że donoru spokojnie mi wystarczy.

MAtko, ten zabieg to chyba nie był na moją psyhe :shock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dobrze tyklo szkoda że serkan sadzi max 3 tys mi też napisał, że tyle max zrobi, a resztę w drugim zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli chodzi o usunięcie, to kliniki się w tym specjalizują.

Na własną rękę nic nie kombinuj, bo przekombinujesz.

Grafty są już wgojone na tyle, że żadne ręczne grzebienie ich nie usunie, a kłopotów (infekcji lub blizn) sobie narobisz.

 

O ile wiem usuwa się laserem, ale czasami trzeba wiele sesji bo włosy i tak uparcie odrastają. O szczegóły możesz zapytać na forach kobiet które walczą z hirsutyzmem (nadmierne owłosienie ciała).

 

Blizny moim zdaniem i tak będziesz jakieś tam miał, bo same wszczepy powodują mikroblizny, a te już masz zrobione.

 

Jak będzie po wszystkim, to możesz jednak jechać głowę dermarollerem co wygładzi skórę i złagodzi blizny.

 

Radziłbym jednak poczekać i zastanowić się. Włosów gęstych miał nie będziesz, skoro nie chcesz chemii i masz tak słaby donor.

Ale może przy tych 3mm długości będzie ok i z usuwania będzie więcej szkód niż pożytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...