free web hit counter Skocz do zawartości
wladimir

usuniecie grafów, prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Moim skromnym zdaniem. Jeśli jesteś zwolennikiem krótkich fryzur zbadaj temat łączenia przeszczepu i mikropigmentacji. Dla mnie wygląda to na fajna bazę, żeby pokombinować coś w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam o co Ci chodzi, przecież zawsze lepiej mieć te 5000-6000 graftów położone na głowie w miarę równomiernie z naciskiem na front i troche mniej na koronie niż lyse kolano na głowie, o co Ty się martwisz? Zrobisz sobie za jakis czas drugi przeszczep i zawsze możesz potem robić ta mikropigmentacje lub używać nanogen i na pewno będzie to lepiej wyglądało niż lysa świecąca glaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam ,macie racje.. Nie pozostaje nic innego jak poprostu poczekać. Gęstości super nie oczekuje , do fryzyur mi nie spiszeno, tylko w miare równo mierne pokrycie przede wszystkim z naturalnym efektem.

No teraz grzebać byłoby chyba najgorszym błedem... W styczniu połoze na góre i powinno zdać egzamin.

Ciesze się , że było robione punchem 0,7, bo na donorze w zasadzie nie ma żadnych dziurek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa wiadra zimnej wody na glowe. Potem uspokuj sie i pomysl.

Ht zrobione koniec i kropka.musisz czekac az wszystko wyrosnie i jak to bedzie wygladalo.potem bedziesz myslal czy nastepny ht,bht, mikropigmentscja czy cos innego.

Usowanie graftow nie ma sensu.nawet jak wylysiejesz to bedziesz mial przod zrobiony.bez zalamki i depresji.glowa do gory i czekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy tej ilości na cuda też się nie ma co nastawiać. 2000-2500 to nie tak dużo, a już na pewno nie wystarczy żeby odbudować cały przód.

Nie piszę tego żeby kogoś zdołować, tylko żeby nastawić na realne oczekiwania.

Ale przy krótko ściętych włosach będzie w miarę ok.

No i jeszcze jest możliwość mikropigmentacji.

 

Usuwanie graftów to pochopny pomysł. Z resztą gdyby nawet to ta opcja przecież zawsze pozostanie.

 

Rok po zabiegu można się zastanawiać co dalej, ale teraz tylko czekać i trzymać kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przodu już nie będe ruszał, zostanie taki jaki jest. Wsadzili mi tam 3000 więc bez tragedii, zobaczymy tylko jak to się bedzie miało w praktyce.

2500 do 3000 na reszte i koniec. Jak ktoś poniżej napisał , odwrotu nie ma.

Mikropigmentacja odpada, chciałbym zaliczyc styczeń i juz wiecej nie wracać do tematu włosów.

W ostateczności jakiś bloker , ale to zobaczymy , jak sie sytuacja rozwinie.

Zawsze chyba lepszy taki efekt niż swiecace kolano.

Boje sie tylko tego, że góra będzie zrobiona z wyeksploatowanymi grafami a minutaryzacja pójdzie mocno na boki.. Bo tył to pół biedy, zrobi sie lekkie gniazdo i trudno, nie mam 20 lat, żebym sie z tym źle czył..

W tedy nawyzej bardzo krótko i koniec. Do tego czasu blizny powinny być "mikroskopijne"

 

Dziekuje wszystkim , za odpowiedzi i pozytywne słowa..

dodaliście mi otuchy nie bede musiał się wyprowadzić do lasu;)

To moja pierwsza ingerencja w wygląd i chyba lekki szok mnie złapał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zbytnio bawić w mikro.

Mam jeszcze takie pytanie, czy jest możliwośc przerobienia lini?

W zasadzie mólbym mieć wieksze zakola , zwasze to więcej grafów.

Nie potrzebuje aż takiej lni. Przód zostałby taki jest, tylko na zakolach by szłoa bardziej w góre.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się zbytnio bawić w mikro.

Mam jeszcze takie pytanie, czy jest możliwośc przerobienia lini?

W zasadzie mólbym mieć wieksze zakola , zwasze to więcej grafów.

Nie potrzebuje aż takiej lni. Przód zostałby taki jest, tylko na zakolach by szłoa bardziej w góre.

Pozdr.

 

Bez kuracji samo ht jest nieziemsko uciazliwe. Musisz wykorzystac wszystkie mozliwe opcje, czyli calutki donor glowy, zarost, klatka a i to przewaznie nie wystarcza. Do tego czesto dochodzi jeszcze mikro i taki efekt jest spoko przy krotkich. Kasy zostanie wydane multum kilka zabiegow a i tak ciagle bedzie czlowiek mial watpliwosci czy bylo warto.

Moim zdaniem jezeli ht to tylko przy kuracjach i to wczesniejszych(zatrzymanie bez ubokow 1-2 lata i wtedy mozna myslec dopiero o ht).

Jezeli boisz sie mocnych blokerow typu fin,flutamid,dut- moze pomysl o minoxie(stymulatorze) i blokerze typu RU/CB.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba się wrypałem po uszy.... Uzupełnie góre tym co się da i trudno, będe się ścinał na krótko. Może nię będzie widać na donorze kropek przy krótkich włosach.. Jeszcze pomyśle nad tym co napisałeś ,minoxie itd..

 

-- 19 cze 2016, 21:24 --

 

poprostu ku*wa dramat.. chyba najgorsza decyzja jaką mogłem podjąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie, zrobie Ht na górze plus witaminy i co 3 miesiace mezoterapia.

Bedzie lipa, to scinam sie na krótko. Jeżeli na donorze nie będzie aż widoczny pobór to, będzie ok.

Bede miał rownomiernie przerzedzone włosy mniej wiecej na całej głowie.

Nic innego niestety nie pozostaje..

Jak czytam o tych ubokach przy chemii to sie słabo robi, póxniej przyjdzie mieć dziecko, to nie wiadomo jakie się urodzi itd..

za duże ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie chyba się wrypałem po uszy.... Uzupełnie góre tym co się da i trudno, będe się ścinał na krótko. Może nię będzie widać na donorze kropek przy krótkich włosach.. Jeszcze pomyśle nad tym co napisałeś ,minoxie itd..

 

-- 19 cze 2016, 21:24 --

 

poprostu ku*wa dramat.. chyba najgorsza decyzja jaką mogłem podjąć...

 

Wczesniej nie wiedziales o tym, ze bez kuracji wszystko sie posypie i donoru przy samym ht majac nw5-6 zaprogramowane braknie ??!! Przeciez takie cos wiadomo po 1 tygodniu bycia na forum... Nigdzie sie nie wjebales po prostu wmowiles sobie, ze samym ht wygrasz.

Sa tutaj niektorzy co walczy tylko ht i wygrali z tym, ale mowie caly obszar biorczy z ciala musisz wwalic w glowke, takze przesledz sobie ich watki. Pewnie okolo 100-150tys zl tez na to pojdzie...

 

Co do dzieci chorych po kuracjach to ciezko ocenic, wiele osob decydowalo sie na dzieci i zdrowe sie rodzili(osobiscie decydujac sie na dziecko tez bym zrezygnowal z kuracji na kilka miesiecy na pewno z duta a CB/RU po kilku tygodniach juz jest bezpieczne). Poza tym ilu ludzi nigdy zadnej kuracji nie stosowalo a dzieci rodza im sie chore albo nie moga miec? Niestety walka z lysieniem niesie za soba pewne ryzyko, tez mi sie one nie usmiecha, ale na dzien dzisiejszy mamy to co mamy i albo korzystamy z tego albo maszynka i godzimy sie z problemem. Ewentualnie system, ale to juz zalezy czy usmiecha ci sie cos takiego nosic i pielegnowac niczym jajko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wmówieniem to chyba masz racje, może też przez to, w jakim stopniu zaczeło mi to przeszkadzać.

Jeżeli skończe na tym dogęszczeniu góry za pół roku i już więcej nic nie będe robił , to co mi grozi?

Znasz jakieś przypadki takiego postępowania? jakieś zdjecia czy coś?

 

download/file.php?id=2908&mode=view

 

taka sytuacja by mi w zupełności wystarczyła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam rozne przypadki, najlepiej poszukaj sam na forum...

Takie cos bylo by ok i jest w zasiegu reki, ale nie lepiej dodac do tego mikro skoro i tak chcesz sie scinac ciagle na krotko?? Wtedy wygladalo by to naprawde super! Nikt by sie nie kapnal tez , ze masz cos robione dodatkowo bo nawet jak przypadkowo by przejechal cie reka po glowie to czulby wlosy... Jezeli mialbym nastawienie na krotkie scinanie to walnalbym mozliwe grafty z tylu na calosc plus mikro i problem z glowy! Inaczej tak jak wspomnialem najlepiej wychodzi kuracja (jezeli jest zatrzymanie minimum 1-2 lata) plus ht.

Skoro kuracja u ciebie odpada i ht chcesz max opierac na pobieraniu z glowy to wchodzi w gre mikro jeszcze, ewentualnie zadowoli cie rzadka gestosc calosci to ok, twoj wybor:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu uważam ,że od świecącego kolana nawet srednia gęstośc ale z linią, jest o niebo lepszym efektem..

Widząc swoje braki i decydując sie na Ht nie zkładałem nigdy ,żeby mięć szczote na głowie, bo taka prawda, że nawet z kuracją jest cholernie ciężko uzyskać taki efekt.. Aż takiego nie mam fioła na punkcie włosów , chodzi mi tylo i wyłącznie o średnią gęstość i naturalny efekt i będzie git.

Czyli jednak światełko w tunelu jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...