free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś próbował alfatradiol w opatentowanej wersji? (El Cranell lub pantostin). Jakieś efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję Pantostin od połowy marca. Mam wrażenie, że zaczął stabilizować sytuację na głowie. Stosuję 4ml dziennie na linię moich ogromnych zakol ala Jack Nicholson. Do Czerwca stosowałem jednak RU, które nie spełniło moich oczekiwań.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czym to się różni od innych blokerów zewnętrznych, że prawie nikt tego nie używa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym to się różni od innych blokerów zewnętrznych, że prawie nikt tego nie używa?

 

Używam tylko że w 100 x mocniejszej wersji !!! Znaczy używałem bo mam przerwę teraz od tego bo nie mogę nigdzie kupić pomimo recepty

Czym się różni? Ceną i tym że to niejako podróbka głównego żeńskiego hormonu 17-B-estradiolu który oprócz tego że jest tymże hormonem i wykazuje zdolność do zmiany transkrypcji genów to jest także sam w sobie inhibitorem 5AR jak fin czy dut.

 

 

17-A-estradiol czyli potocznie alfatradiol został stworzony m.in. na potrzeby leczenia łysienia właśnie żeby niejako oszukać że jest estradiolem prawdziwym, ale nie ma aktywnego powinowactwa do receptorów beta i nie wykazuje mocnego działania estrogennego choć niektórzy śmieli twierdzić że również mieli po tym uboki. Różnice możesz zobaczyć choćby tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Alfatradiol


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym to się różni od innych blokerów zewnętrznych, że prawie nikt tego nie używa?

 

Prawie nikt nie używa bo stężenie w dostępnych produktach jest potwornie małe. Myślę ,że gdyby móc uzyskać stężenie 0,1 to efektywność by wzrosła. Zaletą Alfadriolu , w przeciwieństwie do RU, jest stabilność roztworu. Efektywność też jest większa - popatrzmy na Antka , który nie używa RU, a jest Bogiem jeśli chodzi o odrost.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tyle że alfatradiol obniża DHT, a RU blokuje receptory.

Po co to stosować, jeżeli używa się wewnętrznego blokera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle że alfatradiol obniża DHT, a RU blokuje receptory.

Po co to stosować, jeżeli używa się wewnętrznego blokera?

 

Z jakiegoś powodu wielu ludzi przestaje używać RU po jakimś czasie. Zaczynają używać innych pojazdów do RU,przerzucają się na CB itp. Twierdzą, że nie działa lub, że mają uboki. Ja po RU nie zauważyłem uboków, ani poprawy owłosienia na głowie. Używałem ponad Rok, w dawkach 100mg dziennie i więcej.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tyle że cb również blokuje receptory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i też jest sterydem, dzięki czemu działa przeciwzapalnie. Gdyby nie cena...

Odbiegamy od tematu Alfadriolu.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym to się różni od innych blokerów zewnętrznych, że prawie nikt tego nie używa?

 

Używam tylko że w 100 x mocniejszej wersji !!! Znaczy używałem bo mam przerwę teraz od tego bo nie mogę nigdzie kupić pomimo recepty

Antyhryd, używałeś Pantostin w 100x mocniejszej dawce? Napiszsze coś wiecej co to dokładnie jest i gdzie dostać?

Rozważam alternatywe dla RU ( poza Finem/Dutem)


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym to się różni od innych blokerów zewnętrznych, że prawie nikt tego nie używa?

 

Używam tylko że w 100 x mocniejszej wersji !!! Znaczy używałem bo mam przerwę teraz od tego bo nie mogę nigdzie kupić pomimo recepty

Antyhryd, używałeś Pantostin w 100x mocniejszej dawce? Napiszsze coś wiecej co to dokładnie jest i gdzie dostać?

Rozważam alternatywe dla RU ( poza Finem/Dutem)

 

Nie jestem antyhryd i nawet nie wiem co to znaczy ''hryd''. Jestem anty-DHT-or - co chyba logicznie się ma do walki z łysieniem androgenowym.

 

Nigdy nie używałem Pantostinu ani ŻADNEGO INNEGO alfatradiolu. Po prostu porównałem siłę działania preparatu Pantostin (nazwa własna handlowa preparatu) czyli substancji czynnej alfatradiol (nazwa skrócona substancji czynnej) czyli konkretnie 17-alfa-estradiol (nazwa chemiczna właściwa tej substancji).

Nie ma niczego 100 x mocniej działającego i nie powodującego uboków!!! 100 x silniejsze działanie ma ''prawdziwy'' estradiol (nazwa biologiczna hormonu, a przypominam że to główny hormon żeński który przyczynia się m.in do rozrostu piersi i daje efekt feminizujący ogólnie jako całokształt), czyli 17-beta-estradiol (nazwa chemiczna).

 

Używałem żelu zawierającego estradiol pod nazwą handlową Estreva, jak jeszcze był dostępny. Teraz używam też takiego żelu tyle tylko że w mniejszej dawce/ilości (ale nie stężeniu) - z braku kasy jak i dostępności ogólnej na rynku PL, pod nazwą handlową Divigel. Biorę także estradiol wewnętrznie w formie tabletek 2 mg pod nazwą handlową Estrofem. Są to oficialne leki dostępne w aptekach na receptę albo można je sprowadzać z zagranicy sobie na własny użytek także bez recepty. Żel Estreva jest tylko obecnie niedostępny. Żele z estradiolem jak i tabletki oraz zastrzyki i plastry są dostępne też pod wieloma różnymi innymi nazwami handlowymi. I na koniec są to leki oficjalnie stosowane tylko u kobiet albo transgender'ów ''male to female'' czyli u osób zmieniających płeć z męskiej na żeńską - żeby było jasne, oraz w skrajnych przypadkach mężczyzn chorych na raka prostaty.

 

LUDZIE, ESTRADIOL TO NIE JEST JAKAŚ TAM ZABAWKA CZY JAK NIEKTÓRZY MYŚLĄ STYMULATOR JAK NP. MINOXIDIL !!! ESTRADIOL TO GŁÓWNY ŻEŃSKI HORMON MAJĄCY SIŁĘ DZIAŁANIA NA TAKIM POZIOMIE W ORGANIŹMIE KOBIETY JAK TEŚCIU W ORGANIŹMIE MĘŻCZYZNY !!! Fakt że jest bardzo pomocny w leczeniu łysienia ALE zazwyczaj wzrost czy odrost włosów nim spowodowany jest wprost proporcjonalny do wzrostu/rozrostu cycków.

 

ZATEM jeśli ktoś się panicznie boi brać fina czy duta i panicznie boi się uboków które mogą powodować te leki, to niech nawet nie myśli o estradiolu. Oczywiście nikomu nie wzbraniam i sam korzystam z tego. Ale też nikomu nie będę polecał estradiolu i to w każdej z form pod którymi jest dostępny jako lek.

 

A alfatradiol swoją drogą to to nawet nie jest klasyfikowany jako lek i można to kupić bez recepty nawet na ebay.de - gdzie chyba nawet najtańszy jest jeśli mowa o preparacie Pantostin oczywiście, bo to w końcu niemiecki produkt. Ma tak słabe działanie w porównaniu do estradiolu (jego protoplasty) i został stworzony na potrzeby leczenia łysienia i żeby nie powodować feminizacji, jak już wspominane 100 razy słabszy od estradiolu i w bardzo małej dawce na dodatek w dostępnych preparatach, nie mniej jednak nawet czasami spotykałem się z opiniami jakoby nawet alfatradiol dawał uboki w postaci feminizacji ale osobiście w to nie wierzę.

 

-- 13 lis 2016, 18:37 --

 

Oprócz preparatu Pantostin, alfatradiiol jest dostępny też pod innymi nazwami np. Ell-Cranell. Niektórzy też kupują tę substancję w formie proszku do samodzielnego wykonania roztworu, np. z Chin.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak pisałeś 17-alfa-estradiol a 17-beta-estradiol to dwie zupełnie różne sprawy.

 

Ten pierwszy (zawarty m. in. w El Cranell) był popularny 10 lat temu.

Nie słyszałem, nie czytałem żeby komuś to pomogło w zauważalnym stopniu.

 

Dziwię się, że ludzie wykopują takie stare śmieci sprzed lat. Gdyby to działało w jakimś istotnym stopniu, to byłoby na forach równie popularne jak fin, dut czy minox, które mimo, że są stare, nadal są powszechnie używane.

 

Wszystko co można było napisać na temat tych środków, już napisano. Wystarczy odkopać stare posty na HLT lub HLH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...