free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Dosztukowanie graftów w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jak się powoli robią przerzedzenia za linią przeszczepionych włosów ale jest to niewielki ubytek ale jednak jest i zastanawiam się czy nie dołożyć około 500-800 graftów na ten obszar w Polsce. Dlatego lokalnie bo bardziej się opłaca niż płacić za bilet i nocleg do Turcji poza tym tam teraz jest niebiezpiecznie. Pytanie tylko czy w Polsce nie spartolą nawet takiej małej ilośći ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro szacujesz ten obszar na 500-800 graftów, to w PL wsadzą Ci jakieś 200-300.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu. Myślałem że coś się zmieniło jeśli chodzi o "specjalistów" w Polsce, poza tym czy dla teak małej ilości opłaca się ponosić dodatkowe koszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak chcesz co 2/3 lata robić ht na kilkaset grafów? Nie lepiej pomyśleć teraz o jakimś nanogenie albo mikropigmentacji a później jak już to nie będzie wystarczające zrobić na jakies 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie 2 lata hehe. Mikropigmentacja raczej odpada bo ja mam długie a poza tym to też jest koszt. Chciałem dosztukować tylko za linią bo dalej już jest gęsto i długo nie zanosi się na łysienie, raczej prędzej pojawi mi się gniazdo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesteś na jakiejś kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

nie chce już brać fina bo to tylko odwlekanie łysienia w czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...