free web hit counter Skocz do zawartości
kokosz

Zaczynam - proszę o korekty

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Nie jestem częstym użytkownikiem ,ale robię mały update bo mam kilka pytań.

Będzie długo. Jestem już na przegranej pozycji, ale z drugiej strony mam już nie wiele do stracenia.

Opis sytuacji (zdjęcia w różnej jakości):

 

Stan na czerwiec 2017.

Mniej więcej w tym miesiącu, po nieudolnych kuracjach, złączyłem w kupę kilka rzeczy i stosowałem Ru 2x na dobę, SABA gel plus minox raz dziennie (o ile dobrze pamiętam, bo już kawał czasu minął).

 

Fin_Minox.jpg.4e31a48b2cb6a0966a8ae77cc463d908.jpg

 

Stan na październik 2018.

Raz przerzedzenie, raz zagęszczenie i tak regularnie. Wizualnie bez szału, ale bardzo schludnie, ogólnie wyglądałem dobrze.

 

1.thumb.jpg.05f6fa8445abe1d7089216cd2293a143.jpgl.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem na tym forum i po zapoznaniu się z niektórymi tematami to muszę stwierdzić że najbardziej popularnej jest stosowanie fina bądź duta , w ilościach w zależnych od tego jak bardzo agresywne jest łysienie. Lepiej zacząć od mniejszych ilości aby w przyszłości mieć zaplecze aby sobie to zwiększyć. Sam wczoraj założyłem temat , możesz obczaić moją historię chociaż bez zdjęć i przyznam Ci że jak się obciąłeś na łyso to widać że masz te mieszki i nie widać tego przerzedzenia jak to masz przy dłuższych włosach Ja sam raczej decyduje się na fina/duta , ale w przyszłości mam w planach przeczep włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU dobrze dziala w polaczeniu z oralnym finem albo dutem bo uderza w problem lysienia. Sama wcierka nie bedzie miala takiego kopa jak polaczenie wcierki z oralem fin / dut I dlatego na forach zagranicznym historie z sukcesami glownie sa przy dut +ru albi fin +ru . Same wcierki to wg mnie slaby pomysl jezeli chodzi o dluzsza perspektywe a u ciebie widac ze cos sie ruszylo wiec dlaczego tracic czas zamiast isc na calosc ? Jak po 6 miesiacach / roku nic kompletnie sie nei ruszy to sie ogolisz na lyso ale przynajmniej bedziesz wiedzial ze walczyles ze wszystkich sil wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samuel666 Załóżmy, że zdecydowałbym się na duta, na początek 0.5mg 2x tydzień. Jak wtedy używać Ru? 1x czy 2x dziennie? Musiałbym wrócić do SABY czy dut załatwia problem z ewentualnym stanem zapalnym mieszków? I dlaczego Ru, a nie CB? I co z minoxem? Zostawić/odstawić na stałe albo na jakiś czas? Wiem, że to wszystko zależy od tego jak reaguje mój organizm, ale lepiej mieć jakiś punkt odniesienia w oparciu o Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...