free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie nowy wątek, znajdzie osobę która to zorganizuje i przeniosę wasz temat do działu zamówień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby coś się ruszyło w temacie to sam bym się pokusił na ok 2g.


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze sie dolaczyc do zamowienia? wzialbym moze z 3g


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podliczając jest już 10 g, prosił bym Angela albo kogoś innego o namiary co skąd i jak.

Pisz do niego w sprawie CB, ze chciales 10 + gram zamowic , wszystko wyjasni co i jak.

sales@thekaneshop.com


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek pisał mi w prywatnej wiadomośći, że nie ogarnia angielskiego i nie będzie się zajmował zamawianiem CB. jest ktoś kto mógłby się tym zająć? Ja mogłbym, ale dopiero pod koniec października najwcześniej, ze względu na brak czasu.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy do października mogą wyłysieć , może Angel by się tym zajął(za odpowiednią opłatą), ma w tym doświadczenie, w końcu organizował 100 gramowe zamówienie. Znają go sprzedawcy, więc go potraktują poważniej, co zmiesza ryzyko że wyślą bubla.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge napisac do niego, ale watpie czy mu sie bd chcialo tym zajac, oczywiscie zlozylibysmy sie na zaplate dla niego za ogarniecie tematu


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z chęcią bym wam pomógł, ale nie będę się tego podejmował gdyż z tym CB zawsze jakieś problemy są. Dużo kombinacji z płatnościami, tym żeby uniknąć problemów na granicy i z wysyłka od Kane tez różnie bywa.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już kilka miesięcy od zamówienia grupowego, niech się wypowiedzą osoby które stosują, jakie mają efekty od stosowania?


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, a planujesz w ogóle robić kolejne zamówienie Cb dla siebie? wtedy byśmy się może podpięli..


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel, a planujesz w ogóle robić kolejne zamówienie Cb dla siebie? wtedy byśmy się może podpięli..

 

Jezeli bedzie kolejne zamowienie grupowe to dopiero okolo lutego beda zbierani ochotnicy. Chociaz nie tym razem od razu bedzie zbieranie kasy, bo ostatnio zglaszalo sie na zagranicznych forach sporo osob a co do platnosci cisza. Jezeli jakos sie okaze , ze nie bedzie grupowego to zamowie sobie sam 10g.

Na waszym miejscu zamowilbym 10+ gram niz czekal tyle miesiecy. W sam raz przetestowalibyscie do kolejnego zamowienia.

Ewentualnie jak wam sie nie spieszy i macie dobre kuracje/ stan to czekajcie zalezy od was. Pamietam jak zamawialem jako jeden z pierwszych po 200$ za gram z przesylka 250$ bodajze placilem to byl szok tyle kasy wydac. Teraz to juz z gorki...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli dalej jestescie zainteresowani CB to na amerykanskim zamknietym forum jest gosc co sprzedaje po dobrej cenie. Bodajze po 62-65$ za gram jak sie wezmie 10 g. Robil testy tego CB, wiec nie bedzie problemu nawet wyslac go wam. Przez derma roller i CB dostal jakiegos problemu skory stad nie moze dluzej tego stosowac.

Jak chcecie moge zdobyc od niego maila i wam podeslac, jest z Niemiec wiec z przesylka nie powinno byc wiekszych problemow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jezeli dalej jestescie zainteresowani CB to na amerykanskim zamknietym forum jest gosc co sprzedaje po dobrej cenie. Bodajze po 62-65$ za gram jak sie wezmie 10 g. Robil testy tego CB, wiec nie bedzie problemu nawet wyslac go wam. Przez derma roller i CB dostal jakiegos problemu skory stad nie moze dluzej tego stosowac.

Jak chcecie moge zdobyc od niego maila i wam podeslac, jest z Niemiec wiec z przesylka nie powinno byc wiekszych problemow.

 

Angel, to ja bym wział z 4g do przetestowania. Zamiast RU wolałbym spróbowac z CB. Misiek tez chce 2g wiec juz jest 6 xd

Angel, widziałes mój wątek, jakie stęzenie i ile ml radzłbyś mi uzywac, oraz gdzie to lać, na całą głowę? czy np na linie i koło języka i zakoli i na gniazdko?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze rozwinac skrót PG i gdzie moge go kupic?

http://www.kosmopedia.org/encyklopedia/ ... glycol,342

Allegro?

 

-- 29 wrz 2016, 2:51 --

 

Angel, to ja bym wział z 4g do przetestowania. Zamiast RU wolałbym spróbowac z CB. Misiek tez chce 2g wiec juz jest 6 xd

Angel, widziałes mój wątek, jakie stęzenie i ile ml radzłbyś mi uzywac, oraz gdzie to lać, na całą głowę? czy np na linie i koło języka i zakoli i na gniazdko?

 

Macie podany mail , co chcecie wiecej no ?:P

Widzialem foty, najpierw zdecyduj sie czy na pewno chcesz podjac sie tej walki, bo masz watpliwosci. Pozniej poczytaj jeszcze forum za/przeciw danych srodkow i wtedy zdecyduj. Nie dzialaj pochopnie i to jest moje zdanie, bo chcesz od razu wszystko i zarazem nic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Cb chyba jestem zdecydowany xd mysle ze w mojej sytuacji zrobi robote xd pasuje jeszcze ogarnac kogos wiecej na cb bo na razie tylko ja i misiek chce zamawiac.

Powiedz mi Angel, czy w lutym kiedy wstepnie bedziecie robic zamowienie grupowe to tez bede mogl sie wtedy dolaczyc ?

Chcialbym sprobowac z tym srodkiem, ale sytuacja kiedy mialbym przerywac kuracje z powodu braku mozliwosci zakupu tego sterydu przetrasza mnie xd

 

-- 29 wrz 2016, 17:03 --

 

Wysłałem mail do goscia, zobaczymy czy oferta aktualna nadal. Ktos chetny jeszcze na CB?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta aktualna 62 $ za gram plus przesylka. Jest jeszcze ktos chetny na Cb? Bo chcemy zamawiac. Po 1 na testy mysle kazdy powinien sb wziasc.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w Poniedziałek wysyłam mail do goscia ile bierzemy, jak ktos chce to moze jeszcze dołączyc sie do zamowienia.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...