free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Dr. A's Clinic - 8.06.2012r. FUHT 3250 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 2 miesiace po część włosów jest już całkiem długa (te, które od razu nie wypadły po zabiegu).

Reszta jest bardzo krótka i rzadka. Ciągle pojawiają sie miniaturowe włoski w niektórych obszarach.

Gęstość na razie znikoma, ale jak na 2 miesiące uważam, że wszystko idzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekkim poślizgiem, ale za to w b.dobrej jakości Zdjęcie z flashem, te delikatne niebieskie zabarwienia to ślady po AHK Cu, zauważyłem je dopiero na zdjęciu. 2 miesiące po zabiegu czyli teoretycznie najgorszy moment (wszystko co ma wypaść wypadło, 2-8 tydz. po zabiegu, teraz stopniowo oczekuję na kiełkowanie nowych włosów).

naForum.thumb.JPG.39638a3ea32514fda6a8da85335a462c.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald mam pytanie do Ciebie jako osoby która właśnie przeszła HT, czy przy FUE, jest szansa że nikt nie zauważy że był robiony zabieg?

Tzn np po odpadnięciu strupków, ogolić się na zero, a następnie aż do odrostu po prostu się golić, aby nowe włosy zaczęły rosnąć ze starymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald mam pytanie do Ciebie jako osoby która właśnie przeszła HT, czy przy FUE, jest szansa że nikt nie zauważy że był robiony zabieg?

Tzn np po odpadnięciu strupków, ogolić się na zero, a następnie aż do odrostu po prostu się golić, aby nowe włosy zaczęły rosnąć ze starymi.

 

Przez pewien czas będzie widoczne zaczerwienienie, ale de facto takie zaczerwienienie może być spowodowane przez wiele rzeczy. Nie sądzę żeby ktokolwiek się zorientował, pomijając oczywiście tych dobrze zorientowanych w temacie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz świetnie zrobioną linie (przynajmniej tak wygląda na tym zdjęciu), bardzo naturalnie. Na Twoim miejscu przyciąłbym włosy bliżej czubka głowy, aby wyrównać całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z lekkim poślizgiem, ale za to w b.dobrej jakości Zdjęcie z flashem, te delikatne niebieskie zabarwienia to ślady po AHK Cu, zauważyłem je dopiero na zdjęciu. 2 miesiące po zabiegu czyli teoretycznie najgorszy moment (wszystko co ma wypaść wypadło, 2-8 tydz. po zabiegu, teraz stopniowo oczekuję na kiełkowanie nowych włosów).

 

Lepiej to wyglądu u Ciebie na tym etapie. Widzę ciągle dużo pustych obszarów. Mam nadzieję, że się pokryją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stostujesz nanogen na tym etapie Skald, to idę o zakład, że już (jak na 2m-ce po) wygląda to bardzo przyzwoicie! Wielu boi się swojego wyglądu w miesiącach: 0-2, a tu proszę. Ja też nie narzekam, zbliżam się powoli do 2-óch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stostujesz nanogen na tym etapie Skald, to idę o zakład, że już (jak na 2m-ce po) wygląda to bardzo przyzwoicie! Wielu boi się swojego wyglądu w miesiącach: 0-2, a tu proszę. Ja też nie narzekam, zbliżam się powoli do 2-óch

 

Nie ma co ukrywać, że idealnie to jeszcze nie wygląda, ale spokojnie sobie radzę z maskowaniem obecnego stanu Niedługo wrzucę fotkę na 3 miesiące, a widać pozytywną różnicę zdecydowanie. Największym problemem jest blizna, gdyby nie ona obciąłbym się na 2-3 mm i nie przejmował niczym.

 

A jak to u Ciebie wygląda? Bo zdaje się za dwa tygodnie mijają 2 miesiące od Twojego zabiegu.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę dziś jakieś foto, ale...głupie pytanie, jak wrzucić tu zdjęcie w podobnej rozdzielczości jak Twoje? Do tej pory korzystałem z imageshack'a, a tam format dopasowany pod fora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucę dziś jakieś foto, ale...głupie pytanie, jak wrzucić tu zdjęcie w podobnej rozdzielczości jak Twoje? Do tej pory korzystałem z imageshack'a, a tam format dopasowany pod fora...

 

Tu masz wytłumaczone jak wstawiać załączniki viewtopic.php?f=2&t=46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak funkcjonujesz z taką" fryzurą" to mnie ciekawi,zagrałeś w otwarte karty i sie przyznałeś ze miałes przeszczep czy nosisz jakies czapki ,opaski itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech wypowie się Skald. Do zdjęcia, żeby pokazać różnicę, mógł te swoje włosy z tyłu zaczesać do góry, a na co dzień je po prostu przyklepuje. Mogę się mylić, ale wiem co mówię, bo mam....taki sam, a nawet większy (Skald miał zabieg miesiąc przede mną) problem Pozdrawiam P.S Czekamy na fotki 3 m-ce post op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione dokładnie 4 miesiące po zabiegu, wrzucone z małym poślizgiem ze względu na brak kabla usb Przepraszam za jakość drugiego zdjęcia, trudno było mi ująć skronie pod kątem bez poruszenia.

 

Naturalnie nie jest to jeszcze oczekiwany efekt, na taki poczekam najprawdopodobniej kolejne 4 miesiące (choć może będę mieć szczęście i tak jak u Majette czy Xattic przyjdzie on nieco szybciej). Jeżeli kogoś naprawdę interesuje jak się na co dzień maskuję - zapraszam na pw, a wątek zostawmy samemu efektowi zabiegu

hairline.thumb.JPG.d91ce745cec8ebae7acafb8ce18f6ebc.JPG

temples.thumb.JPG.f4553979382d711f96663c35b3ff5936.JPG

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Elegancko jak na 4 miesiace,za kolejnych kilka bedzie super efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost masz lepszy ode mnie, no ale w końcu 1000 graftów więcej poszło.

U mnie też powoli się sytuacja klaruję. Poczekam do 5 miesięcy i wrzucam fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odrost masz lepszy ode mnie, no ale w końcu 1000 graftów więcej poszło.

U mnie też powoli się sytuacja klaruję. Poczekam do 5 miesięcy i wrzucam fotki.

 

Myślę, że kluczowe w tym przypadku jest to, że tylko zakola były całkowicie wypełniane, na środku włosy jednak zostały (choć ofc przerzedzone), razem daje to już jako taki efekt, choć naturalnie jeszcze daleki od ideału


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald jako przedstawiciel mógł mieć jakąś zniżkę.

 

A ceny są podane przecież na stronie kliniki (nie do negocjacji podobno). Kosz biletu w obie strony może się zamknąć już 2 tys (o ile się nie mylę). Do tego koszty utrzymania na miejscu przez parę dni, które nie są wysokie, pewnie z 500-800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja chce wiedziec ile jest wart jego zabieg bez znizek bo bym wiedział mniej wiecej ile ja potrzebuje a tak to nie moge sobie wyobrazic ;] więc proszę o cene wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...