free web hit counter Skocz do zawartości
karlitto1

Prześwity ALOPEXY 5%

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 21 lat i od lipca 2015 roku włosy przerzedzały się prze 4-5 miesięcy z przodu na początku to olałem bo fryzjerka mówiła mi , że to wina bo są długie. Więc w grudniu poszedłem do dermatologa przepisała mi alopexy 5% i stostuję do dnia dzisiejszego 2 razy dziennie. Niestety nie widzę żadnej poprawy jedynie co zarost trochę bardziej się zwiększył a przecież nie o to chodziło. Jeżeli chodzi o zakola i resztę włosów czyli tył głowy jest okej nie ma prześwitów ani nic.Jestem blondynem i mega mnie to denerwuje jest to widoczne najbardziej pod światło dzienne ale staram się to maskować. Jest jakaś możliwość by pogrubić te włosy lub coś zrobić? Dodam że w rodzinie ojciec ma włosy 45 lat i trochę większe zakola nie jest łysy i reszta rodzinny też z włosami , badałem tarczyce i inne choroby ale nic nie wyszło.

13695015_312095045790271_42727110_n.jpg.0f6c33c5a2f882a97fb886746f93c418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogl to efekty są po jakiś 6 miesiącach jak mowisz ze ojciec nie jest lysy to raczejs ie martwic nie musisz az tak mocno, nawet po twoich wlosach widac ze nic zlego sie nie dzieje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest blond ? Chyba kolorów nie odróżniam...... Ludzie mają prawie czarny na full kolor kłaków a mówią że są blondynami, nie no .... co ja bym dał żeby mieć chociaż taki kolor. Chyba że się przefarbowałeś może.

 

Jak dodasz finasteryd to na pewno to razem lepiej pomoże chyba że nie chcesz stosować fina. Ale i tak na efekty każdej kuracji czeka się z rok jak nie dłużej a pół roku to skrajne minimum.

 

Żeby coś pogrubić to:

Od środka branie witaminek, biotyny, MSM, cynku, żelaza, i ogólnie takie tam pierdoły ale w przypadku gdy miniaturyzacja jest spowodowana szkodliwym działaniem DHT to i tak nic nie da.

 

A z zewnątrz, to różne kosmetyki, pogrubiacze keratynowe, żele, szampony dające efekt napuszenia, itp. jednak to wszystko obciąża dodatkowo włosy a i w niektórych przypadkach może je też niszczyć.

 

Ogólnie stan nie jest najgorszy ale wiadomo że lepiej zapobiegać niż później leczyć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kolor włosów to ostastnio miałem jaśniejsze babcia mi powiedziała że dobre na skórę głowy i włosów jest olejek rycynowy( robiłem jakieś wcierki naturalne dlatego tak ściemniały ). Czyli mniej więcej rok trzeba stosować alopexy by dobrze działać ?

 

 

Jeszcze co do tych prześwitów to troche tam więcej od ostatniego czasu wypadło włosów choć stosuje ten alopexy, zauważyłem że też mieszki się tak zminiaturyzowały że ich nie widać. Czyli pewnie już z tych miejsc nic nie wyrośnie? A co do leków z finasterydem to jaki jest najtańszy i skuteczny by blokował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...