free web hit counter Skocz do zawartości
wylysialek

Alopexy, Kirkland, Foligain.P5 i Loxon - porównanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wypróbowałem wszystkie wymienione preparaty oprócz Alopexy. Loxon jest najlepszy, bo szybko wysycha, ale niestety recepta i koszty to jego minusy. Kirkland i Foligain.P5 są tańsze, nie potrzeba recepty, ale schną długo co jest oczywistym minusem, jeśli zaraz potem mamy gdzieś wyjść, lub chcemy zastosować drugą wcierkę. Aktualnie mam receptę na Loxon, więc zainteresowałem się Alopexy, które można kupić za 75 PLN - trójpak. Wychodzi najtaniej ze wszystkich. Teraz podstawowe pytanie dla znających temat, czy skład jest podobny do Loxonu(szybko schnie), czy raczej do Kirklanda ? Szukałem w sieci i trudno o procentowy wykaz substancji pomocniczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem Loxon przez jakeis 5 miesięcy potem przerzuciłem sie na Alopexy, raczej schnie tak samo jak i loxon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję wątek, bo chciałem zapytać o opinie dot Minoxidil w piance.

Kupiłem Foligain P5 i jestem trochę zaskoczony konsystencją pianki. Myślałem że będzie bardziej jak pianka do włosów (którą pamiętam z czasów długich, gęstych włosów ^^) a jest jak piana po mydle ^^

Bardzo szybko schnie w porównaniu do "normalnego" minoxidilu, co jest fajne, ale mam z tego powodu obawy co do skuteczności.

 

Ktoś coś wie na ten temat? Jakieś podobne doświadczenia?

 

PS: wlasnie zauwazylem na zdjeciu przy mocnym przyblizeniu (golym okiem nie widzialem) zolte gluty po tej piance ^^


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...