free web hit counter Skocz do zawartości
kris1696

25L. Jest o co walczyć. Proszę o pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

xx4.thumb.jpg.ae4fd39679f37ddbdc42b1f177886bdf.jpgWitam forumowiczów

Od około 2 lat zauważyłem powiększające się zakola. Włosów mam dużo, zawsze mi mówila fryzjerka że jest ich masa, ale teraz widzę że stały sie bardzo cienkie, na całej głowie. Najcieńsze włosy mam na "gniezdzie", przy dłuższych włosach mam widoczne gniazdo, ale da się maskować(chociaż, gniazdo odkąd pamiętam to miałem, ale na pewno włosy były grubsze w tamtej okolicy).

Teraz kiedy patrze na swoje zakola to wiem, że muszę zacząć działać! Od tych dwóch lat włosy mi wypadają dość sporo. Jak przejade ręką po włosach to za kazdym razem po 2-5 włosów złapie. Zajebiście mnie to przeraża. Dziennie moge naliczyc z 20-50 włosów. przy czesaniu szczotką to z 10-20 tez poleci. Ze swędzeniem miałem problem, np jak miałem kask czy czapke załozona, teraz odkad stosuje szampony nizoral i zoxin med, to chyba przeszło. Zdj przedstawiają stan aktualny. Tylko jedno jest do porównania z 2012 i 14r. Stosowałem jakieś ampułki z saw palmetto i kofeina, po nich wypadanie sie zmniejszyło praktycznie do zera ale jak odstawiłem to znowu.

Mam only 170cm wzrostu, na faceta to szału nie ma, nie wyobrażam sb jeszcze jakbym miał być łysawy ;/ wtedy to już w ogóle kabaret by był...

 

Obecnie stosuje prostatan (z saw palmetto) i patyczkami higienicznymi nawilżonymi olejkiem herbacianym smaruje po skórze głowy wieczorem i 2x w tyg nizoral, na pozostałe dni zoxin med.

Jak mam założony czarny sweter, to na nim widze zawsze dużo włosów, takich małych krótkich albo całkiem króciutkich ok 0,5cm, chociaż mam długie (chyba że z boków wypadają..) i do tego dużo takich białych malutkich kropek, o szerokości ziarenka cukru…coś jak łupież. I często na wypadających włosach przy „łodydze” włosa jest takie biały (łój)? Na zdj pokazane.

Od roku z małymi przerwami czytam to forum i próbuję w końcu podjąć jakąś męską decyzje. Co mi radzicie, wiadomo że na każdego wszystko inaczej działa, ale może sie domyślacie co w moim przypadku najlepiej byłoby zastosować?? myślę nad którymś z tych wariantów:

 

1) CB?

2) Saba żel i RU?

3) Izoflawony sojowe?(wiem ze tylko na 30%ludzi może działać, a czy to jest lepsze od ww kuracji gdyby np. działao na mnie?[pod względem potencjalnych uboków?]

Bardzo boje się linienia i może pogorszenia linii włosów po zaczeciu jakiejś kuracji...Na razie jakoś da sie maskować te pierdo**** zakola ale jak miałoby się coś pogorszyć...na razie to łysienie wolno przebiega. Mogę zobaczyć jaką kiedyś miałem linie włosów, bo ok 0,5cm mam jeszcze wzdłuż linii pojedyncze włosy, może uda się wrócic do tego stanu? Proszę o rady. I z góry dzięki za pomoc!

xxx3.thumb.jpg.825602dc7d7852e9355cebce9f78d29f.jpg

xxx2.thumb.jpg.0ce111e0bd74755a771a67321e8c5e02.jpg

xxx1.thumb.jpg.2147ea1c4682cfe03c5f2eb2353047f8.jpg


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu duzo pisac, w wiekszosci sam sobie odpowiedziales na wszystko. Lysiejesz i to nie w takim wolnym tempie jak smiesz twierdzic. Korona idzie, linia sie cofa, z biegiem czasu wlosy sie przerzedzaja i lysina do 5 lat moze z takiego stanu byc nawet. Nie chce tu straszyc czy cos, ale wiem po sobie jak bez dobrej kuracji to szybko linia ucieka w gore.

Obecnie nie stosujesz kuracji , bo to co masz w opisie to jest nic.

Rok czasu na forum jestes wiec wiesz co to fin/dut/minox/ru/cb. Na zaden z nich nikt cie nie namowi, czy nie powie bierz to a tamtego nie. Sam musisz zdecydowac , wiesz po czym mozna sie czego mniej wiecej spodziewac uboki/efekty.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce spróbować opcji 1 lub 2. czyli saba i ru lub Cb. Jestem pozytywnie nastawiony do efektów które może osiągnę ! (to tez jest wazne )

Mógłbys Angel, albo ktoś z innych doświadczonych forumowiczów, napisać takie skrótowe informacje "dla początkujących"

1. RU

a) gdzie kupic, jakie problemy podczas zakupu moga wystąpić, orientacyjne ceny na ile starcza,

b) podjazdy do tego, tez gdzie kupic, i zasady mieszania z Ru, cena

c) Inne rzeczy które będą potrzebne do sporządzania mieszanki i aplikacji, gdzie je ogarnać najlepiej

d) Reakcje które mogą wystąpić na początku(duże linienie np, cofanie sie linii?, i jak może zmniejszyć agresywność tych reakcji?)

d)przydatne uwagi, które na pewno unikną popełniania błędów przez "nowicjuszy".

2. Saba żel

2. CB

te same pytania.

 

Takie zestawienie tych wiadomości byłoby swietnym abecadłem dla początkujących, bardzo pomocne. Na forum są takie informacje, ale wszystko jest rozwalone i trzeba bardzo duzo czasu poswiecic aby ogarnac to wszystko. Ktos powie jak nie chcesz poswiecic czasu na to, to nie zaczynaj walki, ale po to jest to forum, aby ułatwiać wszystkim zdobywanie informacji i pomagać sobie na wzajem. Potem można utworzyc temat pt. Chce rozpocząć kuracje, i tam wkleic wszystkie takie zebrane odpowiedzi co gdzie jak, i może już nikt nie będzie pytał sie o takie rzeczy


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) RU - brak danych dot. skuteczności, tym bardziej jak ktoś sobie je sporządza w domu, dobry jako dodatek kosmetyczny do leków.

2) Kup sobie finasteryd/dutasteryd, jeśli chcesz zatrzymac łysienie.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce fina/duta. Może uda sie cos zdziałac RU, Saba bądź CB. Niektórym sie udaje


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chcesz fina/duta? Obawiam się, że jak już na głowie będziesz miał NW4, to może być trochę późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce spróbowac RU, Saba, CB, uważacie że to nie działa? tyle ludzi by przecież nie próbowało tego...Czytam cały czas na temat RU i efekt zatrzymania/spowolnienia łysienia występował, plus pogrubienie/zagęszczenie włosów. Myle się ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chwytają się brzytwy. Jest koleś na forum, który był w podobnej sytuacji, łykał duta 0,5mg i po roku ma fajny odrost.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie, że w moim przypadku jedynie fin/dut pomoże? I nie ma co sie bawić w RU, CB i SABA?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU i CB to środki, które mogą na Ciebie zadziałać ale wcale nie muszą. Do tego kuracja nimi jest o wiele bardziej kosztowna niż np. samym finem. Faktem jest natomiast, iż prawdopodobieństwo jakichś efektów jest większe stosując przede wszystkim blokery wewnętrzne. Decyzja należy do Ciebie, a musisz też pamiętać, że RU i CB również mogą spowodować skutki uboczne nie tylko fin/dut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RU i CB to środki, które mogą na Ciebie zadziałać ale wcale nie muszą. Do tego kuracja nimi jest o wiele bardziej kosztowna niż np. samym finem. Faktem jest natomiast, iż prawdopodobieństwo jakichś efektów jest większe stosując przede wszystkim blokery wewnętrzne. Decyzja należy do Ciebie, a musisz też pamiętać, że RU i CB również mogą spowodować skutki uboczne nie tylko fin/dut.

 

Fina/duta stosuja miliony ludzi na calym swiecie z RU i CB wiadomo jak jest. Jezeli nie chcesz na razie fina/duta to musisz szybko sie zdecydowac na RU z saba lub CB. Im dluzej bedziesz czekal tym gorzej. Tyle ze przy blokerze wew lykasz i masz problem na calosci z ru/cb jest tak, ze tam gdzie stosujesz blokuje wypadanie a w reszcie obszaru wciaz jestes narazony na wypadanie. Takze tak czy siak na dzien dzisiejszy bardziej oplacalne jest stosowanie fin/dut szczegolnie dla kogos kto nie ma sporych ubokow po tym a kazdy organizm jest inny. Stad tez dolozylem duta co 7 dni, zeby zablokowac wypadanie na calosci a CB w miejsca przerzedzone/lyse stosuje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdopodobienstwo jest mniejsze jakichs powazniejszych skutkow ubocznych. Chce zaczac kuracje z Cb badz Ru i Saba zel. Moglby ktoś mi spisac info co potrzebuje do kazdej kuracji, i wszystkie rady dotyczace stosowania, tak jak pytalem wczesniej gdzie kupic itd, takie abecadlo ?

Praktycznie kazdy ma w stopce, ze uzywa cynku, nie zaglebialem sie w jego dzialanie, ma on jakies znaczenie ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU kupisz w sklepie Zioma, saba gel dostaniesz u uzytkownika artur.artur27. Sabe stosuj kilka razy w tygodniu (co najmniej na kila godzin przed umyciem wlosow), RU stosuj codziennie (zeby pokryc cala gore bedziesz potrzebowal minimum 2 ml). Odnosnie tego jak przygotowac RU, masz stosowny watek na forum.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RU kupisz w sklepie Zioma, saba gel dostaniesz u uzytkownika artur.artur27. Sabe stosuj kilka razy w tygodniu (co najmniej na kila godzin przed umyciem wlosow), RU stosuj codziennie (zeby pokryc cala gore bedziesz potrzebowal minimum 2 ml). Odnosnie tego jak przygotowac RU, masz stosowny watek na forum.

 

Moglbys mi wyslac link do tego watku ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

Zamierzam spróbować RU i SABA Żel. Będę informował o efektach, może komuś sie to przyda.

Co jeszcze mógłbym dodać do tego? i Ogólnie mam pytanie nt linienia które może wystąpić. To linienie jest w przypadku obydwu specyfików? może ktoś mi wyjaśnić czemu tak sie dzieje? (bo np nie rozumiem tego, że jak blokujesz dht w mieszkach wlosowych blokeem, to włosy na początku wypadają, a nie jest tak że dostają przez to więcej środków odżywczych z organizmu i wtedy rosną grubsze itd.?)

 

Musze coś brać ochronnego przy stosowaniu SABY? Gdzies czytalem ze to powoduje zmiany w skórze i trzeba cos stosować ochronnego, ale nie pamietam juz o co to choziło


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!

Zamierzam spróbować RU i SABA Żel. Będę informował o efektach, może komuś sie to przyda.

Co jeszcze mógłbym dodać do tego? i Ogólnie mam pytanie nt linienia które może wystąpić. To linienie jest w przypadku obydwu specyfików? może ktoś mi wyjaśnić czemu tak sie dzieje? (bo np nie rozumiem tego, że jak blokujesz dht w mieszkach wlosowych blokeem, to włosy na początku wypadają, a nie jest tak że dostają przez to więcej środków odżywczych z organizmu i wtedy rosną grubsze itd.?)

 

Musze coś brać ochronnego przy stosowaniu SABY? Gdzies czytalem ze to powoduje zmiany w skórze i trzeba cos stosować ochronnego, ale nie pamietam juz o co to choziło

 

Po pierwsze włosy nie dostaja wiekszej ilosci srodkow odżywczych z organizmu poprzez działanie blokera tylko stymulatora (np. minoixidil). Bloker jak sama nazwa wskazuje blokuje DHT docierajace do mieszkow przez co nie są one niszczone. Wlosy wypadaja, gdyz to normalny cykl zycia wlosa. Po zastosowaniu blokera tak jakby cykle się synchronizują co skutkuje pozbyciem sie "martwych wlosow" w jednym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!

Zamierzam spróbować RU i SABA Żel. Będę informował o efektach, może komuś sie to przyda.

Co jeszcze mógłbym dodać do tego? i Ogólnie mam pytanie nt linienia które może wystąpić. To linienie jest w przypadku obydwu specyfików? może ktoś mi wyjaśnić czemu tak sie dzieje? (bo np nie rozumiem tego, że jak blokujesz dht w mieszkach wlosowych blokeem, to włosy na początku wypadają, a nie jest tak że dostają przez to więcej środków odżywczych z organizmu i wtedy rosną grubsze itd.?)

 

Musze coś brać ochronnego przy stosowaniu SABY? Gdzies czytalem ze to powoduje zmiany w skórze i trzeba cos stosować ochronnego, ale nie pamietam juz o co to choziło

 

Po pierwsze włosy nie dostaja wiekszej ilosci srodkow odżywczych z organizmu poprzez działanie blokera tylko stymulatora (np. minoixidil). Bloker jak sama nazwa wskazuje blokuje DHT docierajace do mieszkow przez co nie są one niszczone. Wlosy wypadaja, gdyz to normalny cykl zycia wlosa. Po zastosowaniu blokera tak jakby cykle się synchronizują co skutkuje pozbyciem sie "martwych wlosow" w jednym momencie.

 

Saba tez powoduje tajie zsynchronizowanie ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, saba zwalcza stan zapalny w mieszkach. A odnosnie Twojego pytania dotyczacego brania "oslony" w czasie stosowania saby: nie ma takiej potrzeby. Skladnikiem saby jest retin a, ktory ma za zadanie atrofii skory glowy przeciwdzialac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce sabe i ru stosowac to na noc saba i w dzien ru? I musze mys wlosy po sabie po jakims czasie ?

Mam zamiar kupic sabe od artut.artur i jest to juz gotowy krem, i jak ja mam wiedziec ile palcem smarowac na skore glowy, moze na patyczek higieniczny i nim smarowac po skorze, czy jednak gruniej nakladac palcem ?

Edytowane przez Gość

1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by pasowalo. Wlosy tez dobrze umyc rano, po nocnej aplikacji saby.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak by pasowalo. Wlosy tez dobrze umyc rano, po nocnej aplikacji saby.

 

Czyli patyczkami ? A stosowanie samej saby bez ru może pogorszyć sytuacje? Tak się pytam profilaktycznie, bo wcześniej bedę posiadał sabe.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogorszyc nie ma prawa, jedynie mozesz sie jakiegos linienia spodziewac


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabe bede mial na dniach. Ru niedługo. Czekać az ogarne RU i wtedy stosować te składniki Razem, czy zaczać juz sabe?

Jeszcze jedno pytanko, co wpisać w deklaracji która musze wysłać do sklepu zioma, "do badań laboratoryjnych " wystarczy?

A jesli chodzi o kuracje ru rano, saba wieczorem, to musze myc rano głowe po sabie i potem wieczorem po Ru przed saba? wychodzi ze głowę 2x dziennie trzeba myc?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sabe bede mial na dniach. Ru niedługo. Czekać az ogarne RU i wtedy stosować te składniki Razem, czy zaczać juz sabe?

Jeszcze jedno pytanko, co wpisać w deklaracji która musze wysłać do sklepu zioma, "do badań laboratoryjnych " wystarczy?

A jesli chodzi o kuracje ru rano, saba wieczorem, to musze myc rano głowe po sabie i potem wieczorem po Ru przed saba? wychodzi ze głowę 2x dziennie trzeba myc?

 

Prosze koledzy o wsparcie w tych pytaniach moich


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...