free web hit counter Skocz do zawartości
kris1696

25L. Jest o co walczyć. Proszę o pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma wielkiego znaczenia, czy poczekasz te kilka dni na RU.

A co do drugiego pytania, zostawiam to bardziej kompetentnym kolegom tj. tym, ktorzy cos w sklepie Zioma zamawiali.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz np. " do użytku własnego" przed Ru myj głowe, przed saba juz nie musisz, no chyba ze spociłeś się dzień jak świniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myję przed nałożeniem saby/ru. Przecież co to za problem, jak i tak sabe powinno się nakładać tylko 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki ! zawsze mylem włosy co 2-3 dni wiec codziennie to juz duzo jest xd Mam jeszcze jedno pytanie, do przygotowania RU musze kupić jeszcze wode demineralizowaną i ethanol, czyli spyrytus, ten fioletowy? xd Możecie mi pokazac jakies fotki jak wyglądaja te produkty?

 

-- 26 wrz 2016, 21:16 --

 

W ogóle to kurde im wiecej czytam na forum o RU to tym wieksze mam watpliwosci, czy nie popierdolic tego i nic nie robic...Myslicie ze w moim przypadku robić cos i móc pogorszyc sb sytuacje, czy nic nie rorbic i jedyna kuracje którą zostawić to nizoral i prostatan...takie moje głośne myślenie, pewnie mi nikt nie odpowie xd


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bardzo zalezy ci na wlosach to dzialaj ostro moze uda sie zatrzymac/spowolnic.

Jezeli potrafisz sie z lysieniem pogodzic i nie zalezy ci na tych kilku ekstra latach to zostaw tak jak jest, zapomnij o forum, zajmuj sie silka, ciuchy na leki przeznacz w dobre ciuchy, a jak bedzie slaba sytuacja kup sobie porzadna maszynke i ciach na 0. To tak ode mnie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi bardzo, to mnie tak irytuje i wkurwia, zreszta kazdego pewnie kto tutaj jest i probuje cos robic. Tylko jak teraz czytam o tych linieniach i ze ru pogorszylo sprawe to sie zastanawiam czy sie zabierac za to... Czytalem jakies teorie ze uzywanie ru dziala mutujaco na receptory androgenowe? Albo ze tez jak wypadna mi wlosy ktore maja wypasc i slabo beda zablokowane receptory to wyrosna mi juz te slabsze wlosy ? Czyli moge sb pogorszyc stan, zapewne tutaj nie dostane odpowiedzi bierz to na pewno pomoze, nie musi pomoc, boje aie tylko ze moze spieprzyc sprawe i bedzie gorzej...


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stary, zobacz mój temat, też panikowałem jak miałem lnienie, i co ?? po pewnym czasie wszystko wróciło do normy. Lnienie to nic strasznego, po tym włosy wrócą do poprzedniego stanu, a u niektórych może pojawić się więcej włosów, które wcześniej były w uśpieniu.

 

Jak nic nie zrobisz, to nie masz się nawet co bać lnienia, po prostu łysienie pójdzie dalej i finitio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawiało jak ktoś przy długich włosach nakłada RU lub CB na skóre głowy ? Pewnie połowa i tak zostaje na włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć ktory pojazd do CB bedzie lepszy? bo podobno sa jakies problemy z tym? do CB mozna uzyc PG albo neogenic tak? i wgl moze ktos mi powiedziec jakie sa roznice. prosze

Dzieki


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mały Update. Zamówiłem sobie Saba Żel i od czasu do czasu nakładam na głowe (1x w tyg max) zrobiło robote pod względem swędzenia głowy, jednak dalej często mam jakby takie "napady" mocnego swędzenia głowy i przy tym jakby zwiekszone wypadanie włosów. pare razy pojeżdżę ręką i moge z 20 włosów naliczyć wtedy, te jakby napady swędzenia przeażnie występują ok 36h po myciu(tzn myje w nd wieczorem, najbardziej swedzi we wtorek z rana), bo staram sie myć głowe co drugi dzień . DO tego łupież, sypie sie z włosów strasznie. Macie jakieś rady czym próbować zwalczyć łupież? czy jednak zawsze jakiś jest? Od 1,5 miesiąca próbuje nizoral 2x w tyg i na przemian z sensun blue. Troche sie zmniejszyło ale szału nie ma. Skóra głowy biała, nie ma żadnych zaczerwienień. Chociaż czasami może 1x w tyg zaobserwuje zaczerwienienie na "gniazdku" to o czymś świadczy?

Biore na razie prostatan i próbuje chociaż jakiś efekt placebo wywołać Jak przyjdzie CB niedługo, to zacznę stosować tylko jeszcze nie wiem z czym to mieszać najlepiej. A tak dla powównaia, To CB jest mocniejszym blokerem niz RU? czy one mają inne działanie blokujące i nie da sie porównać?

 

-- 31 paź 2016, 15:35 --

 

Teraz jak sobie zapuszcze grzywke to spokojnie moge zakrywać zakola. Taki stan jak mam teraz mi odpowiada, może ewentualnie pogrubić włosy na gniazdku, bo tam czuje ze są ciensze i przerzedzone. Polecalibyście jeszcze jakieś kosmetyki/szampony które mogłyby polepszyć stan i zmniejszyć swędzenie i łupież?

Myslałem o folliggen krem, za 21 $ z Skin Biology. co myślicie?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizoral odradzam bo robi siano na glowie. Sprobuj jakis inny z keto. Natomiast co do selsuna - polecam trzymac minimum 5 minut na glowie, modelowo zas 10.

Sabe mozesz nakladac co drugi dzien.

Do polepszenia stanu wlosow nada sie msm i biotyna. Co do folligenu sie nie wypowiem. Selsun blue tez poprawia jakosc wlosow.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nizoral odradzam bo robi siano na glowie. Sprobuj jakis inny z keto. Natomiast co do selsuna - polecam trzymac minimum 5 minut na glowie, modelowo zas 10.

Sabe mozesz nakladac co drugi dzien.

Do polepszenia stanu wlosow nada sie msm i biotyna. Co do folligenu sie nie wypowiem. Selsun blue tez poprawia jakosc wlosow.

A Ty jakiś inny z keto używasz? Polecasz jakiś szampon?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, przeczytałem gdzieś tutaj teorie, że jesli stosujesz RU i ono nie działa, bo moze za małe stezenie albo po prostu nie działa, to można sobie pogorszyć stan wtedy poprzez stosowany podjazd do tego? w przybadku CB też tak może być? Może ktoś sie do tego odnieść?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Przesyłam zdjęcia mojego aktualnego stanu.

Jade od grudnia 2016 roku na CB w PG/eth (zawsze stosuje mieszanke 3,25ml alko i 1,75 ml pg - po 1 ml na 5 dni).

od grudnia 2016- 2 miesiace na 1% CB (na poczatku duze zatrzymanie wyadania wlosow o 60-70%, po miesiacu zwiekszone wypadanie ale mniejsze niz przed kuracja)

od lutego 2017 do kwietnia (3 miesiace) na 2 % CB (raczej bez zadnych zmian w wypadaniu i na linii)

od maja do teraz 3% CB tez bez jakichs zauwazalnych zmian.

Uboków nie odczuwam, moze delikatnie spiacy sie stalem gdy zaczalem stosowac CB na noc (mocny sen i ciezej wstac, ale nie jest to bardzo uciazliwe)

Na linii nie zauwazylem zadnego pogrubienia wlosow ani poprawy, moze i nawet sie delikatnie pogorszylo ale nie jestem w stanie stwierdzic jednoznacznie.

Poniżej Foty.

Ogólnie mam taki plan, że za pare lat zrobie sb HT, i do tej pory pasowałoby utrzymac jak najlepszy stan. W minoxa chyba nie pojde bo jak potem przed zabiegiem bedzie trzeba odlozyc go na 50 dni bodajze, to moze byc lipa wtedy (a blokera chyba na krocej trzeba odlozyc przed i po ht).

 

Teraz mysle zwiększac CB do 3,5% potem 4% i max do 5%., [dokoncze to CB od Niemca i potem zaczne uzywac z aktualnego zamowienia z chin, moze to bedzie lepiej dzialac.

Nie ukrywam ze na CB oczekiwałbym aby były jakies efekty skoro duzo kasy to kosztuje, moze sie uda. Jak CB 5% nie przyniesie jakichs efektow to przejde na RU.

 

1.Wiec jaka mi radzicie objac strategie, ile jeszcze jechac na 3% Dodac jezcze jakies witaminy kremy czy cos?

2. uzywam tez emuoil na 1h przed myciem glowy aby nawilzyc skore, mam duze problemy z lupiezem, np w nocy sie drapie przez sen bo czesto mnie swedzi glowa i wtedy z rana strasznie duzo platow skory jest na wlosach, i musze np zimnym powietrzem suszarki zdmuchiwac. Najgorsze jest to ze nie tylko w tym miejscu gdize uzywam CB luszczy mi sie skora. Przetluszczania nie mam, skora nie jest zaczerwieniona. Myje glowe tylko szamponem bambino za 3 zl co drugi dzien. nizoral odlozylem bo tez bardzo wysuszal mi głowe. Macie jakies pomysly co robic z lupiezem i moze zmniejszyc swedzenie (swedzi mnie glowa czasami, w miejscach aplikacji ale tez czasami w innych)

3. Zmienic proporcje aby bylo wiecej alkocholu i moze CB sie bedzie lepiej wchłaniac?

xx.thumb.jpg.f7e7a940ba4a7e41d068493e13bea2db.jpg


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno zasadnicze pytanie- czego Ty sie spodziewasz po tym CB- maja zarasnac zakola? Moim zdaniem spelnia swoje zadanie - masz zatrzymanie i nie ma ubokow- powiadasz , ze placisz sporo, zgadza sie ten lek kosztuje sporo, ale uwierz mi warto placic takie pieniadza za zatrzymanie stanu bez lub z malymi ubokami.

Musialbys minoxa dodac, moze byc cos ruszylo, ale masz nw 2 stabilne. CB to bloker i bez stymulatora, z ktorym dziala jeszcze lepiej ( fin i dut rowniez z minoxem potrafia zdzialac cuda a solo robia swoje czyli blokuja dalszy proces).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze chciałbym poprawić swój stan linii ale wiadomo-priorytet to zatrzymanie. Za pare lat zrobie sobie przeszczep i jesli utrzymam do tego czasu taka linie to przy pomocy przeszczepu moze byc zajebiscie.

Czytalem ze CB tez dziala przeciwzapalnie i stymulujaco wiec cos moznaby oczekiwac od CB. Zamierzam jechać na 3% CB -dokonczyc to od niemca, potem 3% CB z aktualnego zamowienia. Zwieksze tez udzial eth do 70% (3,5ml) aby byc moze zwiekszyc wchlanianie CB i moze bedzie lepiej dzialac. Wczoraj nalozylem mieszanke juz z alkocholem 3,25 (65%) i czulem szczypanie i moze delikatne pieczenie i na drugi dzien rano skora w tych miejscach bardziej sie luszczyla.

 

Ale problem z luszczeniem skory mam nie tylko w miejscach aplikacji CB. Rano gdy pewnie sie drapałem podczas snu, mam duzo bialych platkow skory. Macie pomysl jak to zminimalizowac? Kiedy zakladalem na noc emu oil to mnie glowa przez to bardziej swedziala i sie drapalem w nocy i z rana jeszcze wiecej lupiezu i ogolnie z 20 wlosow moge pozbierac przejezdzajac rekami (pewnie przez drapanie wyrywalem).

Skora glowy nie jest zaczerwieniona. Tutaj na zdj jeszcze nie wyglada zle ale jak sie wlosy odkryje to przy skorze glowy duzo duzo wiecej tych platkow skory.

18987543_1437286166330068_1398867559_o.thumb.jpg.ec82391a974c7e7633c7db1c0f9d06c4.jpg


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij mieszać cb z np. VICHY DERCOS NEOGENIC ale też można inne tańsze zamienniki o podobnym składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem CB to od Niemca i zacząłem używać tego z aktualnego zamówienia z Chin. Swędzenie i łuszczenie się skory praktycznie minęło od razu. Teraz tylko drobny łupież występuje i czasami się podrapie. Musiało cos być w tym CB od Niemca co mnie drażniło/uczulało.

 

woofer, mowisz o dercos neogenic aby miec wieksze szanse na odrost (bo rozszerza naczynia krwionośne podobnie jak minox) czy mniejsze podraznienia niz na pg/eth?

 

Od czerwca jade na 3,5% CB. Ogólnie po zmianie na CB to z chnin wypadanie sie zmniejszylo bardziej i to swedzenie i lupiez sie bardzo zmniejszyly.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie stezenie stosujesz wiec cierpliwosci z czasem musi sie zaczac poprawiac skoro juz zaczales zauwazac roznice w jakosci wlosow i ilosci wypadania.

Lupiez lub sucha skora czesto przy stosowaniu CB wystepowala i jest to jedyny srodek,ktory to u mnie powodowal a szczegolnie stosujac w stemoxie od garniera, ktorego to sklad tez nie jest za fajny i latwo a lupiez. Na szczescie jest emu oil ktory radzi sobie z w/w wadami.

Najmocniejsze stezenie stosujesz CB na tym forum a ludzie na zagranicznych forach stosujacy 70-140mg chwala sobie ten srodek. Na jednych dziala 1% natomiast inni,zeby miec podobny efekt potrzeba 5% wszystko zalezy od organizmu i trzeba testowac indywidualnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny ze swedzenie i duzy lupiez powodowalo mi CB od niemca od ktorego kupilismy. Przeszedlem na CB to z ostatniego zamowienia z chin i lupiez swedzenie zmniejszylo sie prawie do zera. Czasami cos sie podrapie ale tak to mega roznica. Wskoczylem na 4%. Zadnych ubokow nie odczuwam. Wrocilem tez do nizoralu co drigie mycie. Skora glowy w dobrrj kondycji, nizoral nie powoduje swedzenia ani mic innego. Wypadanie wlosow zmniejszylo sie bardzo, w porownaniu do tamtego CB od niemca( tam jechalem na 3%). Czuje stabilizacje teraz w wupadaniu wlosow, ( moze kilka dziennie, kilkanascie przy myciu). Zakola i gniazdo bez zmian zauwazalnych. Mam nadzieje ze sie cos urodzi.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade na 4,5% od sierpnia. Nie widze jakiejs poprawy pogrubienia wlosow. Linia chyba stoi w miejscu ( wysle niebawem zdjecia to zobaczycie).

Uzywam podjadzu 70/30. Zmienilem chwilami na 60/40 czyli zmniejszenie alkocholu, ale po tym mialem mega duze linienie wlosow i sie przestraszylem ze przez to moze przestaje dzialac i wrocilem na 70/30 i wypadanie sie ustabilizowalo.

 

Mam niestety wrazenie, ze na calej glowie wlosy zaczynaja sie przerzedzac (staja sie ciensze). I to zauwazam w miejscsch gdzie nie stosuje CB. Zamierzam dowalic RU z 1,5 ml 5% na zakola gniazdo i pozostale miejsca gdzie czuje ze sa ciensze wlosy. Mam nadzieje ze to da jakies efekty.

 

Jesli chodzi o uboki to nic nie odczuwam. Wiec mam nadzieje ze na ru tez dobrze zareaguje.

 

Uzywam emu oil ale mam ciagly problem z lupiezem i luszczeniem sie skory nie tylko tam gdzie stosuje cb, czasami gdzieniegdzie zaczerwienienia skory glowy w miejscach gdzie nie stosuje cb i misze znalezc tego przyczyne.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ! Zdjecia aktualnych wyników kuracji!

 

Znalazłem przycyznę zaczerwienienia na skórze i duzej ilosci łuszczenia sie skóry w miejscach gdzie nie używałem CB. Dermatolog stwierdził luszczyce. Podejrzewam ze miałem to prawie rok i szkoda ze tak pozno poszedłem do dermatologa - dostałem jakis zel na skore do smarowania raz dziennie "Daivobet" i juz od pierwszego uzycia zaczerwienienie zniklo a luszczenie skory tez sie zmniejszylo. Zauwazyłem tez, ze jak zaczalem uzywac tego zelu to wyadanie wlosów tez delikatnie sie zmniejszylo, cuje taki wewnetrzny spokój teraz ze jest oK (zel ma dzialanie przeciwzapalne wiec pewnie pozbycie sie tego stanu (lub zminimalizowanie go) spowodowało zmniejszenie wypdania.

 

Jesli chodzi o zakola i korone, to raczej nic nie widze na plus - na minus nie wiem, chyba jets tak samo. Jako ze moim celem jest zmniejszenie zakoli, chce spróbowac dodac RU. Miałem dylemat, czy moze zwiększyc stezenie CB np do 5-5,5% niż dołozyc RU, bo finansowo podobnie wyjdzie a moze CB zacznie dzialac na wyzszym stezeniu - a ubokow nie powoduje o po co ryzykować.

 

Angel swierdzil ze na moim miejscu moze warto spróbowac RU, bo CB w stezeniu 4,5% nie powoduje mi odrostów, to moze w połączeniu z RU cos ruszy - wiec mysle isc ta drogą RU i KB juz kupione

Zamierzam dołozyc RU. i planuje rano RU a wieczorem CB. Tylko teraz jak myslicie ulozyc to mycie wlosow - zakladam ze trzeba myc co najmnej codziennie. Czyli rano Umyte wlosy daje RU, wieczorem CB i znowu rano umyc wlosy i RU i wieczorem CB. W miedzyczsie moze np co drugi/trzeci dzien po CB dolozyc emu oil na noc.

 

Co myslicie, tak to zrobi, czy musze myc dwa razy dziennie wlosy przed nalozeniem CB i RU?

Teraz jeszcze pytanie, jakie stezenie dac, moze nie zaczynac od 4-5% tylko stopniowo zwiekszac, zeby zmniejszyc jakis szok dla organizmu i nie dorobic sie od razu uboków.

 

Co radzicie, jak to ułożyć?

1777840895_wlosy29_10_2017.thumb.jpg.0392426cdb96c3d2b2bc6ea3a773fd29.jpg


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...