free web hit counter Skocz do zawartości
kris1696

25L. Jest o co walczyć. Proszę o pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale będziesz miał moc. Informuj nas koniecznie o rezultacie połączenia ru i cb.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale będziesz miał moc. Informuj nas koniecznie o rezultacie połączenia ru i cb.

Tylko jeszcze musze rozplanowac kuracje, dlatego prosze o rady doswiadczonych gosci jakby oni widzieli to polaczenie


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam na poczatek walnac 3,5% ru 1 lub 1,5 ml. Cb 4,5% na noc ru z rana. Mycie glowy przed nalozeniem CB. Co myslicie o takiej kuracji?

Potem jak nic nie bedzie sie ciekawego dzialo ( zero ubokow i zero efektow) sprobuje zwiekszac stezenie ru tak gdzies do 4,5%


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyłem sie z tej łuszczycy. Stosując coziennie lub co drugi dzien wskazany przez dermatologa srodek przeciwzapalny calkowicie wyeliminowałem zaczerwienienie skory oraz łupież. Wystąpiła tez znaczna poprawa w kwestii wypadających włosów (znaczne zmniejszenie). Załuje ze dopiero teraz ogarnąłem się z tym dermatologiem - bo te problemy zaczeły sie gdzies rok temu. Takze polecam od razu w takich lub podobnych przypadkach udac sie do dermatologa i załatwic sprawe

 

Tak jak pisałem wczesnej zamierzam dodac do kuracji RU. Rano RU potem na wieczór CB. Zaczne Ru gdzies od 3,5 % 1,5 ml. Zamierzam myc głowę codziennie, tylko nie wiem czy rano (przed RU) czy wieczorem (Po RU i przed CB?)

Jak myślicie?

 

Moge zorganizaowac czas aby myc glowe rano lub wieczorem, kwestia tylko tego, kiedy przeczuwacie ze lepiej bedzie to robic. (ewentualne wystapienie uboków np kiedy naloze ru na nalozone cb 12h wczesniej lub odwrotnie.). Na CB 4,5% 1 ml na zakola i korone zadnych uboków nie odczuwam.

 

Macie jakies pomysły?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie w postowaniu

 

Dalej sukcesywnie stosuje kurację, efektów zdanych nie zauważylem, na plus raczej nic, na minus, hmm chyba też nie, ale pokaże niebawem zdjęcia to ocenicie. (wydaje mi sie ze jest malutkie pogorszenie linii - ale nie jestem pewien).

 

Stwierdziłem ze skoro dobrze reaguje na antyandrogeny (zadnych uboków) to spróbuje z większą petardą uderzyć.

Wahałem się co do RU ale w koncu 2 tyg temu zostało dodane do kuracji. Aby ograniczyc koszty kuracji CB tylko na zakola RU na korone.

Równiez zamierzam dodac Saba zel jakos raz w tygodniu.

Oczywiscie emu oil daje na noc na zakola i korone po wyschnieciu RU lub przed nalozeniem RU

 

I tak:

Aktualnie - rano CB 0,7 ml 5% na zakola codziennie

rano RU 5% 1,5ml na korone

na wieczór RU 5% co drugi dzien na zakola ok 0,7 ml

 

Mycie głowy co 2 dni, oraz przed nałożeniem RU wieczorem przemywam troche wodą zakola i okolice aplikacji CB i potem Rano po RU na zakolach całą głowę myję.

 

mam nadzieje ze uboków nie bedzie i moze w koncu cos wyrosnie?

Jakies sugestie/uwagi?

Niebawem wrzuce foty aktualnego stanu.

 

ps. ni ma chuja zeby forum mialo przestac istniec !


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niestety potwierdzasz to co mówię. CB słabo działa na linie/zakola, nawet w stężeniu 5%. Pewnie powodem jest pojazd, bo co innego?? Po RU były relacje z odrostem(w tym i moja), niestety ludzie używający CB nie chwalą się odrostami, więc coś jest na rzeczy.

 

Na twoim miejscu, zacząłbym używać codziennie na linie RU a CB dał na koronę(By zobaczyć rzeczywiste porównanie środków). Jak używałem zamiennie Dzien Ru później CB, to nie było takiego fajnego efektu jak na samym RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki inny podjazd bylby lepszy do CB? Hmm stosuje 60/30 eth/pg.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stemoxydine. I - do chuja Stanislawa - nie podjazd tylko pojazd. Podjazd to dla niepelnosprawnych moze byc


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pojazdu wydanego przez instytut(tak jak w przypadku RU- Kbsol) który zajmuje się CB, to i nie ma niestety efektów. Póki nie wypuszczą, to jest lipa(takie jest moje zdanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HLT jakis czas temu pojawił się przepis na specjalny pojazd do Cb:

 

Ingredients:

1) Cortexolone 17-Alpha Propionate (CB-03-01) 2g

2) Ethoxy Diglycol 6mL

3) Medisca HRT Cream 92g.

 

Ale z tego co pamiętam to Angel wyczail, że to zwykła lipa, wymyślona tylko po to, żeby zarobić na ludziach.

 

I jeszcze taki wpis znalazłem, ale niczym niepoparty:

 

the "legendary vehicle" by Cassiopea is just some high % transcutol and PG in ethanol. Which is what any pharmacy is using forcompounds. And it's what I have been using since when I've started CB, before knowing about the patent: alchool, BG and transcutol (but much lower %, Cassiopea's vehicle is too oily)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie widzialem efektow na plus, przeszedlem na RU 5% oraz SABA Zel z hydro.

 

Stosuje teraz codziennie RU rano 5% 2 ml, co drugi dzien SABA zel wieczorem na wymyte wlosy potem rano znowu myje i RU.

DOdam jeszcze CB na zaokola tylko SABA na poczatku bede stosowal co 2 dzien, a potem na przemian co drugi dzien raz CB a raz SABA ZEL.

No i trzeba Emu oil jakos dodac tez zeby skora nie byla wysuszona bardzo.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Ponizej aktualny stan. kwiecień 2018.

Ogólnie zakola chyba stoja moze cos minimalnie gorzej ale na plus na pewno nie.

Od okolo 2 tyg stosuje nastepująca kuracje (staram sie, poniewaz czesto mam rozne wyjazy, to noce poza domem i jesli chodzi o systematycznosc to roznie wychodzi):

codzniennia RU 5% ok 2 ml na zakola i korone,

wieczorem delikatnie wodą i wacikiem myje zakola i nakladam CB 5 % ik 1ml, po wyschnięciu nakładam Emu oil.

Potem rano myje głowę i RU, i wieczorem SABA ZEL, jak wyschnie to troche emu oil i rano myje glowe i znowu RU a na wieczór powtórka z CB. Czyli codziennie rano RU, co drugi dzien Saba zel i co drugi dzien CB.

 

Nie mam gdzie wcisnąc emu oil wiec nakladam wieczorem po nalozeniu Saba oraz w kolejnym dniu po nalozeniu CB.

Ubokow zadnych nie mam, ogolnie widze ze nic mi sie nie dzieje po antyandrogenach wiec jest dobrze.

 

Wypadanie wlosow ciagle (czy to na CB czy na RU czy na CB i RU i SABA) na stalym poziomie - kilkanascie przy myciu a tak to niezauwazalne.

Co mysicie o takiej kuracji?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydają te wlosy trochę grubsze.

W każdym razie na odzyskanie zakoli to raczej nie licz. Tylko ht jak już. Jakość włosów Ci się poprawiła po takim kombo?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakola od 2014 roku do teraz chyba nie wiele Ci się powiększyły, więc może udało Ci się kuracją spowolnić proces łysienia więc jest plus.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...