free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Po jakim czasie zaczęły odrastać wam włosy? ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

napisał, że nie wyrosła mu jakoś połowa z drugiego dnia zabiegu skoro miał 3600 graftów to ok 900 nie wyrosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy lekka granica ryzyka odzysku? Ilość, powyżej której mogą nie wyrosnąć, procent szans na brak odrostu, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że autor nie pisze jak przebiega lub przebiegł proces reklamacyjny.

 

 

Proces reklamacyjny przebiegał tak że zaproszono mnie na kolejne konsultacje które odbyły się w Warszawie i zaproponowano mi śmieszne 300 Graftów w gratisie. Na moje pytanie dot. słabej gęstości i braku włosów które miałem przed zabiegiem próbowano mi wmówić że musiałem uderzyć się w głowę albo przez obniżoną linię włosów gęstość jest słaba.Stare włosy które miałem podobno w trakcie zabiegu zostały zastąpione nowymi :/ Szukano powodu na siłę aby wmówić mi że wszystko to moja wina. Po chwili znaleziono jakąś krostkę, natychmiast ją sfotografowali żeby mieć dowód na przyszłość i postawiono tezę że to wina choroby skóry. Jak się uprawia sporty biega ćwiczy to chyba logiczne że na całym ciele może pojawić się gdzieś jakaś krostka. Byłem w tym samym czasie w kontakcie z 2 innymi osobami i miały identyczną sytuację. Gdy zabieg nie wychodził ok wmawiano choroby skóry.

Dodam że na 1 konsultacji byłem idealnym kandydatem na przeszczep. 100 graftów na cm. Po wpłacie zaliczki w dniu zabiegu już miałem tylko 60.Gdy idziesz na zabieg dowiadujesz się że jesteś już taki sobie kandydat na zabieg. Ale dowiadujesz się dopiero na miejscu lecąc pół Europy po wpłacie zaliczki. Czyli dokładnie po 3 miesiącach i braniu suplementacji przygotowującej do zabiegu. Dodam że pojechałem na zabieg ze znajomymi i jednemu z kumpli który był tego dnia w klinice zaproponowano zabieg TU I TERAZ za 2 E za graft gdzie ja płaciłem prawie 2 x tyle doliczając jeszcze pierwsze 1000 x 5 . Abstrakcja.To było naprawdę smutne. Płacisz około 60 koła a komuś kto przed chwilą wszedł do kliniki cena o połowe niższa. Nawet jeśli zabieg nie był by wykonywany wtedy u kolegi przez doktora a jego asystentów, to dodam że mój zabieg też nie był w całości przez doktora wykonywany. Cały czas zabieg jest wykonywany przez kilka osób więc jeśli ktoś myśli że płaci za to że doktor wykonuje zabieg cały czas to jest w błędzie. Przemieszcza się między pokojami doglądając asystentów.

Wybrałem tę klinikę tylko dlatego że gwarantowali powodzenie zabiegu a niestety to co proponują to nieporozumienie. Samo podejście do pacjenta zmieniło się o 180 stopni. Nie było już wcale miło i wmawianie chorób skóry. Nie skorzystałem z tej reklamacji. Gdybym wiedział ze ta gwarancja jest fikcją to nie wybrał bym tej kliniki. Jeśli tak można nazwać starą kamienice ze wstawionym sprzętem do wykonywania zabiegów. Oczekiwałem nowej, czystej i zadbanej kliniki i niestety mocno się rozczarowałem.

Proponowałem nawet zapis na kolejny zabieg jeśli uwzględnią jakiś rabat żeby wszystko dogęścić, iść na kompromis. Niestety. Miałem szczere chęci aby jakoś to poprawić ale niestety 300 graftów to był max jaki mogli zrobić. Więc odpuściłem jakiekolwiek zabiegi w tej klinice.

 

Pod tym linkiem efekt zabiegu

 

 

viewtopic.php?f=23&t=3881&start=130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu uzywek, ile miesiecy po zabiegu mozna sobie melanzowac do woli nie szkodzac na odrost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli w Aishy, żebym wstrzymał się od picia, palenia i sportu 1,5 miesiąca minimum. Od noszenia czapki 1 miesiąc, chociaż lepiej, żeby w ogóle jej nie zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sruty pierduty... wiadomo że nie pójdziesz na drugi dzien po zabiegu na ostrą impreze do rana ale po dwoch tygodniach naprawde uzywki nie maja znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale po dwoch tygodniach naprawde uzywki nie maja znaczenia.

 

nawet jak sie pije do zerwanego filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu uzywek, ile miesiecy po zabiegu mozna sobie melanzowac do woli nie szkodzac na odrost ?

 

Tego to nie wiem kiedy cslkowity melanz dozwolony,ale jak po 4-5 dniach wypijesz sobie 1-2 piwka zapewne wielkiego znaczenia nie wplynie. Najwazniejsze sa 3 dni i wtedy to nie proponowalbym siegac po alko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HT jest dokładnie tak samo jak z każdym innym przeszczepem. Powinno się przez jak najdłuższy czas całkowicie ograniczyć czynnika ryzyka. Wiadomo, że fajki i alko to trucizny. Wiadomo, że ktoś to będzie palił i pił całe życie raka płuc i marskości wątroby nie musi dostać a inny pomimo, że nie pił i nie palił to zachoruje. Nie ma reguł bo każdy jest inny. Ktoś może wypić dwa piwa, 2 tyg po HT i to może wpłynąć na wynik przeszczepu a inny zaleje się w trupa i nic. Dlatego nikt nie wie kiedy jest dla danego pacjenta ten moment kiedy można zacząć pić i palić po HT aby całkowicie wyeliminować negatywny tego efekt. W pierwszych miesiącach włosy po HT są słabe, cienkie ( są w fazie anagenu) , krążenie dopiero co wytworzone więc to jest na pewno wrażliwy okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...