free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Przeszczep Get Fue 2074 gr, Dr Maral 2850 gr

Rekomendowane odpowiedzi

Maral cos mowil po HT ? jesli faktycznie wydlubie jeszcze 1500 z donoru to bedzie sukces ale na tyl bedziesz wtedy na 100% potzebowal micropikmentaci ? bo BHT Maral o ile pamientam to nie robi? z BHT max 1500 grafts uzyskasz (czyli razom3000) .... 4 zabiegi powiem ci przemo ze jestes Hardliner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś wymieniłem parę informacji z kliniką dr Maral, a dokładniej z Sonnurem. Wysłałem mu swoje zdjecia, spytał kiedy ostatnio miałem zabieg (6msc temu) i ile było przeszczepione- 2850 graftów. Powiedział ze mogą jeszcze wyjąć - again max as possible- tyle ile się da, mniej o 20-30% niż ostatnio, czyli około 2000-2200 grafts, nie pobierają bht.

Teraz jestem w stanie permanentnej kropki i nie wiem na co się zdecydować, czy leciec ponownie do Marala, przeszczepić kolejne 2000 graftow na gore głowy i koronę ryzykując poważnie swój donor czy skupić się na 3 razy droższym bht w klinice u Doganaya i przeszczepić 2000 graftów z szyji i klatki piersiowej bo to robią.

Mógłbym też przeszczepić teraz u Marala, a za powiedzmy 2 lata BHT u Doganaya, zagęścić ta górę bht ale nie wiem czy nie uszkodziłoby to nowych przeszczepionych juz wcześniej cebulek...


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat jest niewątpliwy... Jak ufasz Maralowi to leć do niego a nawet jak ci przeora donor to zrobisz mikropigmentację a góra (daj Boże) będzie Cię satysfakcjonować...Trochę powiem z przymrużeniem oka: w lustrze donoru nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgol sobie włosy na klacie i zobacz czy masz tam same 1 graftowe czy jest sporo 2 graftowych bo moim zdaniem na te 1 graftowe szkoda kasy i wtedy lepiej dłubać donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgol sobie włosy na klacie i zobacz czy masz tam same 1 graftowe czy jest sporo 2 graftowych bo moim zdaniem na te 1 graftowe szkoda kasy i wtedy lepiej dłubać donor.

Na klacie 2 włosowe grafty??? Chyba muszę oglądnąć dokładnie moją klatę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo ja na twoim miejscu raczej bym wyciągnął z donoru i po tym zabiegu już sobie darował dalsze, po prostu bym ściął to co wyrośnie maszynką najważniejsze że nie będziesz miał łysej głowy a maszynka tak jak miałeś na poprzednich fotach chyba jest najlepszym rozwiązaniem, masz linie czoła włosy króciutko i na pewno efekt jest najkorzystniejszy przy tej sytuacji bo umówmy się nie osiągniesz takiej gęstości by mieć jakąś akceptowalną fryzurę przy dłuższych włosach moim zdaniem na BHT szkoda kasy ale ty oczywiście decydujesz to jest tylko moje zdanie. Ja już się z tym pogodziłem miałem stripy zabieg Marala i wiem że nie będę mógł mieć dłuższych włosów nie ten donor do NW6 przynajmniej u mnie, afekt na 3 maszynką + zapuszczony zarost mnie już zadowalają ale to był mój cel. Oczywiście życzę powodzenia w dalszej walce. i podjęciu jak najlepszej dla Ciebie decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dym znow polecal do marala....wlosy z BHT tez sa inne a zawsze w razie potrzeby bedziesz mogl je jeszcze wykozystac.......2000 graftow jeszcze z twojego donoru, bedziesz mial straszne przeswity ale jak kolega juz napisal dajesz mikro i przy krotszych wlosach juz nawed nie zuca sie to w oczy a i dlusze wlos zakryja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co sugerujecie że lekarze z Dr Maral się nie znają, że uważają że kwalifikuje się na kolejne 2000 graftów z donoru? Skoro mam prześwity na górze to co za różnica że będą na donorze?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ci przeszczepią tylko np. 1500 to nie wiem czy to ma ekonomiczny sens naprawdę wstrzymaj się jeszcze z decyzjami z tego co ostatnio przeszczepiałeś na pewno coś jeszcze urośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, mam czas na decyzje do Października, ale póki co nie wiadomo co robić.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz z czego brać to zrobiłbym przede wszystkim bht. Z Twojego donoru na pewno da się coś jeszcze wziąć, ale czy aż 2000 ? Technicznie na pewno się da, ale jak to będzie wyglądać ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo ja na Twoim miejscu bym zrobił... na cholerę ci włosy bujne z boku i z tyłu jak pojęcie łysy mówi o osobach które nie mają włosów na gorze. Z boku sobie na krótko scinaj i tyle no może tam zrobisz micro by zakryć blizny ale to tak źle nie wygląda a jak ktoś nie wie to nie widzi. Mi się zrodziło jedne pytanie. Skoro Maral zrobił ci pół roku temu 2850 graftow a teraz mówi ze może max jeszcze z 2000 wyciągnąć to czemu tego nie mógł zrobić za jednym razem? Skoro bankowo był świadomy ze te 2850 nie rozwiaze u Cb problemu. Powtórzę pytanie masz gdzieś rozpisane ile miałeś graftow jedno dwu trzy włosowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co sugerujecie że lekarze z Dr Maral się nie znają, że uważają że kwalifikuje się na kolejne 2000 graftów z donoru? Skoro mam prześwity na górze to co za różnica że będą na donorze?

 

nie mowie ze sie nie znaja ale ze pisza najbardziej optymistyczny wariant- bo w koncu tez leciales tam za pierwszym razem z mysla o 3-4000 a skonczylo sie na mniej,.....moim zdaniem jesli skonczy sie na 1500 grafts i tak sie oplaca nawet jesli mial bys zaplacic te 2500€ za nie to i tak jest to smieszna kwota.

 

BHT kosztuje dwa razy tyle a i wlosy sie rozniom sa grubsze i rosna w innym tempie no i nie do tej samej dlugosci .....przynajmniej tam mi to bisangi tlumaczyl jesli dobrze pamientam ....a smiem watpic ze z brody czy klaty 2000 graftow za jednym razem wycagnom bo w koncu juz raz tobie 500 pobrali...

 

sam sie nosze z mysla by do Marala wpasc by zagescic przod i moze troche obnizyc zakola a u mnie napewno wiecej niz 2000 grafts nie bedzie potzebne

 

Poz. i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHT różnią się od włosów z głowy, ale lepiej takie niż żadne, jak nie masz skąd brać.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do średniej długości włosów najlepsze są z klaty, ale ile ich tam wyciągną 1000-1500 max i 2/3 będą 1 graftowe, a 1/3 2 graftowe, z brody i szyi są dużo grubsze i często mają inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dysponuje rozpiską ile miałem przeszczepione 1,2 i 3 włosowych graftów. Poczekam do Września i będę musiał podjąć decyzje.

Może się zdecyduje ostatni raz na Marala nawet na te 1500 graftów na całą gore i koronę, a za dwa lata zagęszcze to 2000 bht z brody i klatki.

Wtedy miałbym już całość około 8400 graftów. Może to wystarczy na pokrycie całej głowy i spokój na całe życie.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za odpowiedz odnosnie wloskow. Przemo czemu on nie mogl Ci zrobil odrazu wiecej ? skoro jednak widzial ze bedziesz potrzebowal wiecej graftow i ze mozna z donoru jeszcze cos wycisnac ? ktos mi odpowie ? czy to tez o hajs chodzi ? wiadomo drugi zabieg to znowu trzeba eurasy placic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego, że zniszczył by donor nie pobiera się graftów obok siebie w czasie jednego HT, trzeba zostawić jakąś tam odległość bo później blizny mogłyby być za duże, tak ogólnie tylko analizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest tak jak napisał matias21, nie pobiera się za jednym razem zbyt duzo graftow, kiedy donor jest już przetrzebiony po którymś zabiegu, by ranki nie były zbyt blisko siebie bo to sprzyja większemu bliznowaceniu oraz by zmęczony przeszczepami donor po raz kolejny nie przeżył dużego szoku.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm No jak ile odroslo? Prawie wszystkie, w końcu dr Maral jest najlepszy na tym forum poki co nic nie bede skracać tak jest bardzo dobrze, zreszta zdjecia tego nie oddają a ludzie mówią ze w końcu mam włosy. Zapuszczę jeszcze dluzsze a za 6 miesięcy kolejny- 3 przeszczep. Oczywiscie nie ostatni, mysle ze na 3-4 sie skończy.

 

BRAWO!! Bardzo dobrze nie słuchaj ludzi bo zawsze źle zazwyczaj radzą (wiem sam po sobie), rób po prostu swoje i bądź zadowolony! Nie przejmuj się ludźmi, oni Ci w niczym nie pomogą. Jesteś chyba największym hardkorem na tym forum jeśli idzie o przeszczepy (tak samo jak ja jeśli idzie o farmakologię).

Podziwiam i szanuję za wyjątkowe i niespotykane samozaparcie i dążenie do celów (takie samozaparcie to również moja cecha).

 

Ja Ci powiem że rację mają ludzie w Twego otoczenia którzy widzą różnicę i mówią że w końcu masz włosy. Powiem też że na tych fotach w niektórych perspektywach czy w słabszym świetle wygląda to nawet dobrze (oczywiście stosunkowo dobrze bo z jakiego stanu wychodziłeś) nawet bardzo dobrze bo jest totalna różnica jak się patrzy w frontu, linia i długość jednak swoje robi, dzień a noc jeśli porównać do łysej glacy.

Rób następne przeszczepy żeby to jeszcze dogęścić, podążaj za obranym celem. Następnym/i HT góra się dogęści a na całości gęstość spadnie bo naturalnie z donoru będzie jeszcze wyjęte, ale to sprawi że gęstość się trochę wyrówna bardziej i nie będzie takiej różnicy miedzy korona a resztą.

A do tego czasu mógłbyś używać też nanogenu czy innej posypki bo przy tej gęstości i długości włosów mikrowłókna będą się miały czego trzymać a efekt byłby mega, oczywiście jeśli chciałbyś się tak bawić.

 

Na prawdę podziwiam za dążenie do celu i sukcesywne realizowanie marzeń. Kiedyś chyba nawet napisałeś (chyba Ty jak pamiętam) że wydasz pół milina ale będziesz miał włosy - naprawdę szanuję to bo zrobiłbym to samo też bym wydał ile bym tylko mógł żeby mieć jednak włosy.

 

Życzę sukcesu i jak najlepszych rezultatów oraz dobrego odrostu. Trzymam kciuki za nstępne HT i efekt.

 

A BHT rozważ gdzie indziej jak Maral nie robi i tyle.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie czy te kolejne 1500 nie posadzisz jednach na przod zeby tam dogescic .....sporo facetow ma przeswity na koronie a jesli nie jestes kurduplem to korona nie rzuca sie tak w oczy a jak juz nie jeden pisal sypniesz na korone troche mikrowlukien i juz wogule nie bedzie to tak zauwazalne .....a przy krotszych wlosach to micropigmentacje na donor i korone i wydaje mi sie ze effekt bedzie wrecz imponujacy porownujac stan z ktorego startowales

 

a wrazie czego tez wydaje mi sie ze lepjej BHT dac na tyl glowy niz na przod ....na przodzie te grobsze wlosy bardziej mogly by sie zucac w oczy....bo i teraz przy dluszych wlosach na twoich fotak widac jednak te z BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki serdeczne

Wezmę sobie do serca wszystkie porady i sugestię, póki co skróciłem włosy: Boki na 7mm, góra na 12mm i taka sytuacja po 6 miesiącach od zabiegu

IMG_6863.thumb.JPG.28c0a686c3b25230c9a536b2bfe401ae.JPG

IMG_6864.thumb.JPG.373440a9bf3a1aa4517cfa9eab5364ad.JPG

IMG_6866.thumb.JPG.9615bd1b3ee38bcadc8fc53c60019b01.JPG

IMG_6868.thumb.JPG.64d2869f57a021a296da3a2883abda62.JPG

IMG_6870.thumb.JPG.c4a1da988535a8f81cdc51a5fcafc323.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...