free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Przeszczep Get Fue 2074 gr, Dr Maral 2850 gr

Rekomendowane odpowiedzi

Przemo nie jest źle teraz 100x lepiej niż w tych dluzszych... tylko boki jeszcze krócej na 2-3mm to optycznie jeszcze więcej na gorze bd po boku masz gesciej dlatego nie możesz mieć ich długich a nawet długość tyle co nic i kurcze ja nie widzę żeby były jakieś blizny po fue tak jak to mnie w medmix straszno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemox78 dzeiki za relacje mysle ze wielu osoba z NW6 dodales nadzeji a i mnie przekonales do Marala....to co osagnoles i za jaka kwote finansowa jest imponujace.......trzymaj tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno numer do Marala znajduje się na jego stronie internetowej, tak słyszałem, nie wiem bo dostalem go od innego uzytkownika forum w totalnej konspiracji

Zadzwoniłem, umówiłem, przylecialem, pokazałem się, pożartowaliśmy, pofotografował, przebrał, zaczął ciąć, zabandażowal, next dzień obejrzal, pofotografowal, dał Snickersa i pomachał na pożegnanie przed wylotem zapraszając za rok na 1500 graftow. Jakoś tak chyba ze chronologie pomyliłem


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja!

Minęło 8 miesięcy od zabiegu u dr Marala w Turcji. Większych zmian już raczej się nie spodziewam, co miało wyrosnąć, wyrosło.

Zamieszczam foto relacje specjalnie w pełnym naturalnym świetle na zewnątrz, żeby nie było żadnych wątpliwości.

W Październiku pewnie kolejny zabieg być może w BHR Clinic w Brukseli dr Bisanga (2000 graft BHT za ok 8.000 euro) bo wychodzi taniej niż dr Poswal z As Clinic w Indiach.

Pozdrawiam.

IMG_7286.thumb.JPG.d614bada69d0e43227f785daf3ea5b44.JPG

IMG_7288.thumb.JPG.888e5769fdbaad1181962f9d7952e39e.JPG

IMG_7284.thumb.JPG.b014b211ffe57aaa15e85ef0e600f00c.JPG

IMG_7285.thumb.JPG.a629171d99d07b80c1bec4c12ddc39cd.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to kwestia naświetlenia albo mam wrażenie że więcej włosów było na poprzednich fotach


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ale masz wytrwałość w dążeniu do efektu który Cię zadowoli... Gratulacje, mam nadzieję że kiedyś będziesz usatysfakcjonowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to kwestia oświetlenia. Na tych nowszych wygląda jakby był gdzieś na zewnątrz

 

Powiem tak. Lepiej mieć takie włosy niż być łysy jak kolano.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie to kwestia oświetlenia. Na tych nowszych wygląda jakby był gdzieś na zewnątrz

 

Powiem tak. Lepiej mieć takie włosy niż być łysy jak kolano.

 

Też mi się tak wydaje że to kwestia światła. Przy słabszym świetle czy w cieniu wygląda to już dobrze. Jeszcze jakiś przeszczep/y (w tym z BHT zwłaszcza że autor ma gęsty zarost) i powinno być jeszcze lepiej. Trzymam kciuki bo podoba mi się upór i postanowienie na swoim.

 

Pełna zgoda z tym co napisałeś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Tak jak pisałem zdjęcia zostały wykonane na zewnątrz w pełnym słońcu. W każdej chwili mogę wstawić zdjęcia w półcieniu w pomieszczeniu, gdzie sytuacja może wydawać się nieco lepsza ale przecież nie chodzi o to by oszukiwać kolegów z forum i łechtać swoje ego tylko żeby sytuacja zawsze była jasna i klarowna.

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDC dr.Maras nie podejmie się zabiegu twierdząc ze po getfue i dr Maral mam zbyt słaby odrost, i za mało w donorze

 

Wytłumacz mi jak można rozumieć takie stanowisko?? Słaby odrost przez źle zrobiony zabieg poprzedni czy słaby bo Ty tak masz i nic tu nie pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Indii?? To juz chyba przesada. Gra nie jest aż tyle warta. Coraz bardziej jestem zdania że tej walki w określonych przypadkach nie sposób wygrać. Chyba takim przypadkiem jest przemox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest jedna ale hardcorowa opcja...Pakistan :P sam kiedys czytalem o clinice cosmoder i typ robi bht podobno gwiazdy z boliwoodu u niego robily. http://www.cosmoder.com/bht-body-hair-t ... kistan.php

Fajna opcja tylko nigdzie nie mogę znaleźć udokumentowanych zabiegów, na zagranicznych forach też cisza. Są jedynie zdjęcia na stronie kliniki które dla mnie nie są obiektywne.

Do Indii?? To juz chyba przesada. Gra nie jest aż tyle warta. Coraz bardziej jestem zdania że tej walki w określonych przypadkach nie sposób wygrać. Chyba takim przypadkiem jest przemox

Gra jest warta każdą cenę póki jesteś w grze i walczysz o swoje życie i dobre samopoczucie, chyba ze się poddajesz i jesteś przegranym Ja jestem bardzo zadowolony ze podjąłem wyzwanie i dzis cieszę się już z efektów a to jest dla mnie sukces.

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za linki, aczkolwiek niewiele jest udokumentowanych historii pod tymi linkami.

Na ich stronie jest napisane że za każdy graft biorą 1 dolar usd, przy ponad 2000 graft jest zniżka 30%

Czyli jeśli bym chciał pobrać około 3000 graft BHT to koszt około 2100 dolarów - jakieś 8400 złotych cena mniejsza niz u Marala rewelacja.

Jest też inna tania klinika http://www.darlingbudsindia.com/ tam 3000 graft BHT wynosi 16000 złotych.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie liczył, że BHT będzie w takiej super cenie, ale u ciebie składał bym się ku takiemu mixowi czyli 1 dzień 1500 graftów z głowy i 2 dzień z ciała 1500 graftów i jakbyś się wyrobił w 15000 to naprawdę byłoby nieźle z filmików na youtube raczej widać, że z klaty umieją wyciągać te grafty bo później ich posadzenie to już pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...